Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Rozmawiałam wczoraj z Oleną... Ricz ma się dobrze. łapa wygojona, problemy skórne nie. Szczeka cienkim glosem - jak kastrat:evil_lol: Zjadł kubraczek:shake: Nie lubi suchej karmy, którą mu dałyśmy :shake: Woli kaszę z mięskiem i rosołkiem;) Boi się aparatu, jak go widzi, to się bardzo denerwuje. Tęskni za swoim człowiekiem. Trzeba zacząć szukać mu domu.
  2. Błagam Was, ruszajcie głowami i pomóżcie Pikusi!!!
  3. Pachnąca, maleńka Zuzia mówi wszystkim dzień dobry:loveu: Znów nie nabrudziła u siebie w pokoju:loveu:!! Posiusiała się tylko na mój widok:loveu: Byłyśmy w ogródku, tam było błyskawiczne wielkie siuuu, potem kuuuu. Potem maleńka się najadła, a teraz nie wiem co, bo muszę się zająć swoimi sprawami:shake: Malutka trochę zaczyna się buntować w samotni. Jeśli wet dziś powie, że jest zdrowa, od jutra będzie do adopcji. Myślcie zatem intensywnie Cioteczki. Kto pokocha małą Zuzię?
  4. [quote name='Rymonka']Witam bardzo serdecznie Wczystkich Dogomaniaków! To mój pierwszy wpis na dogo, proszę więc o wyrozumiałość w przypadku wszelkich "wpadek"... GoniuP! Śledzę losy Elviska od początku... piekny pies.. i także łaczę się z Wami w poszukiwaniu stałego domku dla niego! Zasługuje na wiele miłości i ciepła! Poszukamy Mu domku!![/quote] Witaj Rymonka serdecznie. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :lol: I dziękuję za zainteresowanie Cudaczkiem :)
  5. [quote name='PaulinaT']Ja nic nie rozumiem :niewiem: kogo nie m a kto śpi w śpiworze? :niewiem: I co na to wszystko Bąbelini? Ty masz TV w piwnicy? :-o :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem:[/quote] Zuzia zakopana w śpiworze i jej nie ma dla świata:evil_lol: Śpiwór z Zuzią leży obok mnie na kanapie :lol: A Bąbelini tuż obok chrapie na swoim posłaniu.... A ponieważ Zuzia się w śpiworze nie rusza, to Joguś wlazł na fotel obok i też śpi. Tylko Lusi brak:roll:
  6. [quote name='Hakita'] W tej sytuacji myślę, że ja mogłabym być, no i pytanie kto jeszcze??? :cool3: Jutro pewnie wszystko się wyjaśni... :roll:[/quote] No ja i pewnie też Supergoga...
  7. Nie zapomnieli, wręcz przeciwnie, Kluski nie dają im spokoju!!! I zadali wcześniej pytanie, czy akcja może nastąpić w ciągu tygodnia również??? Bo chetni są.
  8. [quote name='basia0607']Ok! Juz sie nie czepiam.[/quote] Basiu, przecież nie czepiasz się! Tak jak nam, zależy Ci na dobru zwierząt... Czy Ty masz do mnie o coś żal? Napisz proszę na pw.
  9. Zuzia... Właśnie zakopała sie w cieplusim śpiworze :loveu: Takim na - 15 stopni Celsjusza :razz: Psa nie ma, więc samotnie oglądam TV. Koty obrażone :cool1: Pies śpi i nic sobie z Zuzi i mnie nie robi :mad:
  10. [quote name='basia0607']Czy wiadomo cos o szorstkowlosym. Moze też slodki i chory ![/quote] Basiu, byłam dziś w schronie z Moniką P. Wypatrywałyśmy go i nie znalazłyśmy, więc mam nadzieję, że znalazł domek.
  11. [quote name='PaulinaT']Jak bosko... nakolankowa kieszonkowa jamnisia która w dodatku teraz jest już poachąca :loveu::loveu::loveu:[/quote] Wyjątkowa mala psiunia, nadaje się tylko dla wyjątkowych ludzi!!! Dla mnie to niesamowite doświadczenie! Jest mniejsza od mojego najmniejszego kota :razz: Nawet mój Bąbel (pies) nie uważa jej za swój gatunek:eviltong: Siedzimy sobie wszyscy razem.... i nic. (ale nie będę sprawdzać na Zuzi co by było dgyby, nie martwcie się) A jej gabaryty...... są zachwycające:loveu: Normalnie wytworzył się u mnie instynkt macierzyński;) Mam takie male zakutane, pachnące maleństwo na kolanach. I do tego śpi i się nie drze :loveu:
  12. [quote name='coolydiana']Czesc , mam pare pytan co do sunci : czy jest wysterylizowana ,jesli nie ,to czy mozna to zrobic?? Czy sunia moglaby jechac do niemiec??[/quote] Witaj, Pikunia jest wysterylizowana. Nie widzę przeciwskazań do wyjazdu, pod warunkiem, że dom byłby sprawdzony.
  13. jest zakutana tak, że wystaje jej tylko 1 ucho:cool3: I chrapie:roll:
  14. Melduję posłusznie, że Zuzia dzielnie zniosła kąpiel i obecnie suszy sie u mnie na kolanach owinięta w ciepły kocyk :lol: Ależ to kruszynka :loveu:
  15. [quote name='Hakita']Ach, Pikunia...Pikunia...musimy chyba zacząć bardziej agresywną walkę o Twój nowy domek...:cool1:[/quote] Hakitko kochana, agresywnie i bez żartów...........
  16. Słuchajcie, Zuzia jest niesamowita!!! Ona praktycznie nie brudzi w domu:crazyeye: Czasami zdarzy się malutka kałuża siusiu, chyba ze 2 razy tylko!!! Resztę robi w ogrodzie, ale jak wzięłam ją do lasu na spacer, to nie zrobiła nic :evil_lol: (nie bójcie się, większość spaceru spędziła u mnie pod pazuchą;) Jak zaczął padać deszcz, to Zuzia zniknęła całkowicie :evil_lol: Chyba poczuła się bezpieczna, bo nieśmiało poszczekuje;) i śmiesznie warczy na zabawki. Za chwilę ją wykąpię, bo jesteśmy już po wieczornym spacerku. Będzie wysychać u mnie na kolanach:lol:
  17. No i gdzie sie wszyscy podziali??? Zuzia za Wami tęskni!!!;)
  18. [quote name='Hala']A jak Pikusia zachowuje się kiedy zostajesama w domu? Piszczy...drapie, rozrabia? :cool3: Ktoś coś wie?[/quote] Jest bardzo grzeczna.....
  19. Mam nadzieję, że wymyślimy..... A tymczasem spójrzcie... Tylko Pikusia jest do adopcji, ten Pan już jest zajęty;) [B][img]http://upload.miau.pl/2/20751.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20752.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20753.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20754.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20755.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20756.jpg[/img][/B]
  20. [B]Czy znalazłby się ktoś, kto wystawiłby Cudaka na Allegro???[/B]
  21. [quote name='Ela_and_Krzys']Gonia, będziemy myśleć za 2 tyg. Na razie szukajmy mocno domku![/quote] Elu, za 2 tygodnie będzie już za późno by myśleć:-(
  22. [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/20700.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/20701.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/20702.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/20703.jpg[/IMG] [/B]
  23. [quote name='Hakita'] Jest szansa, że uratowany Kluseczek będzie miał nowy domeczek!!! :multi:[/quote] Uchyl rąbka tajemnicy....
×
×
  • Create New...