Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [FONT=&quot][SIZE=3]Dostałam dziś bardzo niepokojącego maila dotyczącego porzucenia Polskich psów w Niemczech... Pod strzelnicę policyjną w Monachium podjechał samochód (tydzień temu) na polskiej rejestracji i wyrzucił (dosłownie) 20 psów. Psy są wychudzone, z wystającymi żebrami, poranione, niektóre z guzami. Niektóre są zaciążone.Wyglądają jak klony (jakby 3 mioty). Może ktoś z Was rozpozna swoje psy powierzone jakiejś niemieckiej organizacji? [/SIZE][/FONT][FONT=&quot][SIZE=3][URL="http://www.tierhilfe-kowaneu.com/ermittlung-wer-wei%C3%9F-was/"][FONT=&quot]http://www.tierhilfe-kowaneu.com/ermittlung-wer-wei%C3%9F-was/[/FONT][/URL] [URL]http://www.abendzeitung-muenchen.de/inhalt.perlacher-forst-wilde-hunde-auf-schiessplatz-ausgesetzt.e77533e3-e800-425a-bf89-498d0ffc55a7.html[/URL] .[/SIZE] [/FONT]
  2. Wilczek - Champ 2 - jest już u nas Malamutek Snow jutro jedzie do hotelu (z poznańskiego schroniska) Victor i Tyus (husky) jadą w sobotę do Krakowa na dt (2 różne) Muza w sobotę opuszcza "Stajenną Sforę" i jedzie do innego hotelu Sosenka vel Ziuta wczoraj dotarła do Jamora
  3. Dzięki, mamutek jutro jedzie do hotelu, a Furciaczek zrobi wizytę w połowie przyszłego tygodnia :)
  4. Szukam pilnie osoby z Włocławka do sprawdzenia domu dla naszego malamutka.
  5. U Inu wszystko dobrze :) W piątek idzie na kontrolę do weta. Małgosia mi szepnęła, żebyśmy nic już Inusi na siłę nie szukały, bo jest zupełnie niekłopotliwa i bardzo słodka ;)
  6. [quote name='ata']Małgosiu ale napisz jak on się teraz zachowuje ?? Czy jest teraz w pomieszczeniu?, czy w kojcu ? Ja nigdy nie byłam w Śremie, czy niszczy, czy wyje czy slina nadal mu tak cieknie, czy nadal chce uciekać ....?? Nikt nie da rady z transportem..?...[/QUOTE] Jest w kojcu w pomieszczeniu szpitalnym. Nienawidzi być zamknięty, więc jak tylko usłyszy kogoś w pobliżu, zaczyna trele i skowyty. Ślinotok ma wtedy, kiedy się denerwuje. Pewnie gdyby mógł, to by zwiał gdzie pieprz rośnie i hula wiatr ;) Dziś, w związku z porrannymi wymiotami miał głodówkę bidulek. Mam jednak nadzieję, że jutro już lepiej będzie się czuł :)
  7. Ani jednego telefonu w jego sprawie :( To niepojęte wprost... [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXe8x_gdbrI/AAAAAAABILw/fniDsgPRuhE/s600/62e82474a624163b.jpg[/img]
  8. Ziuta pozdrawia :) Już jej wstyd minął ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TXe8wgcwHBI/AAAAAAABILs/HTd_zvGQQC4/s600/1dffbd3ec2eb7535.jpg[/img]
  9. [quote name='Inez de Villaro']No co Ty, w złotówkach :) wczoraj poszedł przelew[/QUOTE] :-D jeśli był od dorki, to nie. Chyba, że jakoś inaczej opisany. W każdym razie bardzo dziękuję w imieniu Victora i swoim. Jutro zrobię zestawienie wpłat. A Victor miał dziś lewatywę bo rano wymiotował, no i trzeba było pozbyć się tych złogów chrzęstno-kostnych z jelitek, bo sam sobie nie radził. Jutro może opuszczać klinikę, ale niestety jak na razie nie ma transportu :(
  10. [quote name='ata']Zobaczcie .... [url]http://www.dogomania.pl/threads/203818-Pilne-m%C5%82odziutka-bassetka-w-potrzebie-!!!?p=16462133#post16462133[/url][/QUOTE] napisałam do bassetów.
  11. Siedziałam cicho, bo nie miałam lekarstwa dla Pucia, ale spędzał mi sen z powiek. A teraz cieszę się przeogromnie, że ma opiekę :)
  12. Aga, to nieudolny opis objawów... Rudik jest troszkę lepszy niż wczoraj, ale szału nie ma. Pan doktor zrobił mu prześwietlenie - serce ma wyraźnie powiększone. Po lewatywie zrobił 20 cm kupkę o konsystencji stałej. Zapytałam jak to się ma do ostatniej biegunki... Ano, to koło zamknięte. Biegunka prowadzi do odwodnienia, jak organizm się odwodni, to następuje koprostaza.
  13. Dzięki wielkie :) Na razie Ziuta jest "zawstydzona" u Jamora;) Czekamy aż się rozkręci....
  14. Victorek po badaniach! Rtg głowy - brak zmian kostnych. Są "tylko te na powierzchni (blizny, uszkodzone oko) Biodra ok klatka piersiowa ok Kręgosłup seniora - spondyloza - zrosty wyrostków w kilku miejscach. Jama brzuszna "brzydka" jak określił pan doktor. Zgazowane jelita, przednie jelito - złogi chrzęstno kostne, podrażniony żołądek i jelita. Być może jutro trzeba będzie zrobić lewatywę. Podobno czasami przy dolegliwościach jelit występuje ślinotok. Ale nie można wykluczyć, że to kombinacja ze stresem. Morfologia w normie. Kochani, trzeba go jak najszybciej przewieźć do dt. Ja kombinuję, ale kombinujcie i Wy!
  15. Wstępnie Rudik cierpi na zaburzenia oddechowo krążeniowe, które przebiegło z jakąś zapaścią spowodowaną niedokrwieniem :( Ma bradykardię - wolno oddycha, zwyrodnienie zastawki, zanik mięśni. Jest nawadniany, podano mu leki nasercowe, a wzmacniany jest płynnym Convalescence support by szybko nabrał sił. No i trzeba czekać czy organizm zareaguje na leki...
  16. Nic. Cisza zupełna :(
  17. Zapraszam wszystkich na bazarek dla podopiecznych fundacji :Głosem Zwierząt": [url]http://www.dogomania.pl/threads/203754-Niepowtarzalne-szkice-psiak%C3%B3w-na-podopiecznych-Fundacji-quot-G%C5%82osem-Zwierz%C4%85t-quot[/url]
  18. Zapraszam Was na bazarek m.in dla Mucho: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203754-Niepowtarzalne-szkice-psiak%C3%B3w-na-podopiecznych-Fundacji-quot-G%C5%82osem-Zwierz%C4%85t-quot[/url]
  19. Zapraszam Was na bazarek dla naszych podopiecznych: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203754-Niepowtarzalne-szkice-psiak%C3%B3w-na-podopiecznych-Fundacji-quot-G%C5%82osem-Zwierz%C4%85t-quot[/url]
  20. Zapraszam na bazarek dla naszych podopiecznych, w tym na hasiorka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203754-Niepowtarzalne-szkice-psiak%C3%B3w-na-podopiecznych-Fundacji-quot-G%C5%82osem-Zwierz%C4%85t-quot[/url]
  21. Ziuta dotarła do Jamora :)
  22. [quote name='Panca']ciekawe co wyjdzie z badan krwi i czy bedzie mogl jechac do Dt[/QUOTE] Ja też na to czekam i uważam, że jeśli nic strasznego, to Victor powinien jak najszybciej znaleźć się w dt u Janka.
  23. [quote name='Inez de Villaro'] Ja mam jeszcze małą prośbę do was dziewczyny, AniaO zrobiła wydarzenie na FB dla mojej tymczasowiczki chorej na serce Dorci, która od lipca ub. roku czeka na dom i ma bardzo małe szanse...FB to ostatnia deska ratunku, coś z tym eventem sie robi...ale co? tego nie wiem, bo nie mam tam konta...czy możecie mi pomóc w udostępnianiu tego?? Tutaj jest tyle zorientowanych osób...dziękuję i przepraszam, że rozpraszam. [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=207547675927855[/URL][/QUOTE] Widzę, że jesteś jak ja, o tyle jestem lepsza, że konto mam. Ale co z nim robić, tego już nie wiem. Mam nadzieję, że inni tu obecni pomogą.
×
×
  • Create New...