-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
GoniaP replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że dziewczyny mają się dobrze :) -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TadFkugyWWI/AAAAAAABJc8/kGMz-Gd1vS0/s600/004%20%282%29.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TadFmWY_ZCI/AAAAAAABJdA/l676xmi7f7c/s600/006%20%282%29.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TadFn3-EQCI/AAAAAAABJdE/XxolhKK6x6A/s600/007.JPG[/img] -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TadFboEgZ2I/AAAAAAABJco/IeOAR2-TsvQ/s600/005.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TadFe787Q4I/AAAAAAABJcw/TmUMLYiQU9g/s600/008.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TadFgtP-l-I/AAAAAAABJc0/V37_WU-Afio/s600/010.JPG[/IMG] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TadFiYmE5WI/AAAAAAABJc4/lEPgg6HYdDs/s600/003.JPG[/img] -
Ruda - wygrala walke o zycie, my walczymy o finansowe przetrwanie :(
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Marylin, ostatnią fiolkę surowicy oddaliśmy Fundacji Animalia już wczoraj. Więcej nie mamy, jesteśmy w trakcie załatwiania. -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Najbliższego ozdrowieńca mamy w Buku. -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Trzymamy mocno! Czy to znaczy, że starczyło tylko dla Roxi i tylko na raz?? -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Giulia, co u Zuzi???? -
MIX grzywacza - SKUBI - już bezpieczny w swoim domku w Niemczech:)
GoniaP replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
Czia, a Ty znasz tych ludzi?? Czy tylko im wierzysz?- 109 replies
-
- do adopcji
- grzywacz chiński
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiang']mam wziąśc na dt i wyciagac od fundacji pieniadze na weterynarza? fajny interes sie tu kreci buhahahha . na : molestowana suczke,ktora okazala sie calkiem zdrowa juz wyciagalyscie pieniadze od ludzi. trzeba sie temu blizej przyjrzec.nie macie jakiegos ZNAJOMEGO LEKARZA :):):) ktory by badal za darmo zdrowe psy? hihihihihi jutro zamieszcze fotke ,ktrora was skompromituje ,i pokaze ludziom jak ich nabijacie w butelke :eviltong:[/QUOTE] Mam namiar na niezłego psychiatrę - chcesz? -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Giulia']Goniu.... Co do kupek to jeszcze nic nie zrobila, siusia duzo :crazyeye: [/QUOTE] To znaczy, że znaczy i walczy o pozycję ;) Kupka będzie pewnie w nocy - przygotuj się. [quote name='Giulia']no i do tego gwalci Maje :shake: a Maja broni sie jak moze...[/QUOTE] haha, przerzuciła się na Maję - mała Zuzia wreszcie może odpocząc od pedofilki ;) [quote name='Giulia']Poza tym jest OK, myslalam ze Zuzia bedzie tesknila i plakala, ale zaskoczyla mnie :p [/QUOTE] Zdrajczyni jedna, to ja tu szaty rwę z tęsknoty, a ona ma już zapomniała malpa jedna ;) [quote name='Giulia']jest cudowna...tego nawet nieda sie opisac, to jej spojrzenie...lizniecia...tak mialo byc, ona czekala na mnie :loveu: No i chrapie...[/QUOTE] Cieszę się Waszym szczęściem Giulia :) Ucałuj ją w uszko na dobranoc ode mnie, MIMO WSZYSTKO ;P -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='wieso']no to dawac zdjatka, co by my widzieli jak zarasta :)[/QUOTE] Zdjątek ni ma :( HAnia była sama u weta, więc nie złapałam małego w obiektyw. Ale wkrótce nadrobimy :) -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziś Mucho był u weta po kolejną dawkę antybiotyku. Bardzo ładnie zarasta nam chłopaczek :) -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Dziś mój DT opuściła Zuzia Basia i wkrótce z Pyrlandii przeniesie się do Mediolanu. A u mnie w domu jakoś tak dziwnie pusto i cicho, i nikt mi serenad nie śpiewa :( I jakaś dziwna gula w gardle mi stoi i łzy się toczą. Ech - mam nadzieję, że będzie szczęśliwa... -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Giulia']Mnie tez sie bardzo podoba :lol: myslalam ze Zuzia bedzie mi uciekala, ale ona byla tak zadowolona, ze jak juz ja wyciagalam to ona rwala sie do wody :multi: Zuzia uwielbia sie kapac :megagrin: Teraz smacznie spi, jest wykonczona to calym dniu nowych wrazen...[/QUOTE] Ale numer :-D Jamnik dowodny :-D A jak jej kupki? -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='teresz10']Miałam podobny biegunkowy problem z adoptowana ...tez Zuzią, tez taki chudzielec , miała w ciągu pierwszego miesiąca 3-4 epizody z krwawą biegunką . Robiłam badania ktore nic nie wykazały, za kazdym razem wiozłam na kroplówkę rozkurczowo - dowadniającą. Byłam przekonana ze to coś z trzustką, wątrobą ...myslałam ze moze choroba była powodem wyrzucenia... -a po około miesiącu , moze wiecej skonczyło sie samo tak jak sie zaczeło. Lekarz twierdził ze mogł to byc skutek podrażnienia wrazliwego układu pokarmowego nadmierną iloscią jedzenia ...zbyt łapczywym jedzeniem, - i już [/QUOTE] Ale zbieg okoliczności :crazyeye: Też chudzielec, też Zuzia i też z krwawą biegunką :crazyeye: Mam nadzieję, że nasza Zuzia też wkrótce się unormuje i za chwilę jej nie poznamy!!! Tymczasem byłyśmy z nią dziś u weta i pobrał próbkę krwi na badania trzustkowe. Zuzia ma być na ścisłej diecie, a po otrzymaniu wyników zadecyduje się co dalej. -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Giulia ma jeszcze problem ze wstawianiem zdjęć, więc ją wyręczam ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TaNYOWQ0iuI/AAAAAAABJYA/QOkSFg2Gqt4/s600/zuzia%20009.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TaNYPLUm3hI/AAAAAAABJYE/ckPn-MwuJKU/s600/zuzia%20016.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TaNYPzj96aI/AAAAAAABJYI/exNn4SkfK9Q/s600/001.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TaNYQ3KBGLI/AAAAAAABJYM/w2T3ke1wbcM/s600/004.JPG[/img] -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Zuzinka dziś była u weta i mamy jej podać antybiotyk - no kaszle strasznie :( -
[quote name='caromina'] Dom jeszcze niesprawdzony, Gonia, może go obczaisz?[/QUOTE] Z przyjemnością, podaj namiary na pw.
-
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Pojechała z Giulią.... -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Nie powiem, ucieszyłam sie podwójnie - mamy jeszcze jedną noc i tulenie, i zrobimy jej jutro dodatkowe badania, żebyśmy i ja i Giulia były spokojniejsze... -
Uff, mój kochany menelek znów radosny :-D
-
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Mała Zuzuia chora :( Strasznie kaszle, dławi się i wymiotuje pianą :( Jutro wet! -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Jogurt też dostała ;) Nastąpiła zmiana planów. Jeszcze dzisiejszą noc Zuzinka zostanie u mnie, a jutro pojedziemy do weta razem z Giulią... -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
GoniaP replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Giulia jeszcze nie dojechała, więc obie Zuzie są jeszcze ze mną i leżą obecnie po mojej lewej stronie pod kocykiem ;) Kupki nadal brzydkie, ale już nie wodniste, choć bardzo dziwnego koloru, mianowicie pomarańczowo - żółtego :crazyeye: z krwistym śluzem na dodatek. Zuzia jest na diecie ryżowo rybnej i dostaje loteramid, smectę i kreon. Apetyt ma nieziemski, humor też. -
[quote name='nataliakrilan']a czy bylaby mozliwosc, zeby ktos doswiadczony to zobaczyl? tzn miejsce na DT?kolo rawicza woj wlkp?[/QUOTE] Natalio, podaj proszę adres i telefon do dt na pw, dobrze?