Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. "Zuzia 1 do Zuzi 2: Ja jestem piękniejsza od Ciebie!!!" "A wcale, że nie, bo ja, ja, ja" [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZ2pI0eWMcI/AAAAAAABJP8/k1znBU1Qyf0/s600/P4060022.JPG[/img]
  2. O w mordę!!! :evil_lol: [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZ2o8FaAATI/AAAAAAABJO8/ZB7eVKU-Ak0/s600/P4060004.JPG[/img]
  3. Skopiowali mi uszy!!! :placz::placz::placz: Pańcia powiedziała, że wtedy będę przypominała pinczerka :-( a przecież ja jestem jamnikiem!!! [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZ2peJZViFI/AAAAAAABJRI/6mA5XxuAEQA/s600/P4060044.JPG[/img]
  4. W oczekiwaniu na Giulię, wkleję wam zdjęcie Zuź z dzisiejszego poranka ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZ2o_S1TeBI/AAAAAAABJPM/JD6djZ2uv5Y/s600/P4060009.JPG[/img]
  5. Już są ogłoszenia? :(( Z mizernym uśmiechem bardzo dziękuję Isadora i Ruta. Aukcja oczywiście piękna :)
  6. Giulia już jest w Polsce, ale wczoraj nie udało nam się spotkać. Umówiłyśmy się na dzisiaj. Trzymajcie kciuki.
  7. [quote name='conceited']Sam jechał autobusem????? [/QUOTE] Sam, samiusi. [quote name='greatmadwomen'] imię zostaje czy dajecie jego "rodowite"?[/QUOTE] On w zasadzie jest w dt nazywany Stuart Malutki :-D [quote name='wieso']i jeszcze jeden Fuks z historia......[/QUOTE] No właśnie, i to jakie zawiłe te historie :-( [quote name='Atomowka']Historia porażająca, aż szkoda słów. Ileż ten biedny psiak przeżył Laseczki moja sugestia, zostawcie mu stare imię nie wracajcie do Fuksa, odetnijcie się i Wy i psiak od jego smutnej przeszłości[/QUOTE] No własnie, podejrzewam, że ta 3 właścicielka, co odkupiła 2 psy za 500zł, to jakaś pseudohowoffca. Pewnie wsadziła psiaki do jakiejś obory i produkowała szczeniaki na Sielankę :-( Ubogie jedzenie, brud, pchły zrobiły swoje :-( [quote name='Isadora7']Gonia co ja (i zapewne inni na to) mogę na priva tutaj zbanują. Mięsko, panienki i różne takie mi się cisną na usta.[/QUOTE] Ja już się dzisiaj wystarczająco nakwiatkowałam...
  8. A kto, przecie widać, że łysy :-D
  9. [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZzybgqHF-I/AAAAAAABJNM/xF6g-gKpWyE/s600/DSC04323.JPG[/img]
  10. [quote name='pelaodrudego'][COLOR=red]Wiesz co...starałam się być miła i niekonfliktowa ale jakos Twoje myślenie nie mieści się w regulach logicznego. Ja jestem zaczepna bo niby zaszczepiono kompleksowo ale nie ma na to dokumentacji ? W takim razie będe zaczepna do bólu. Prosze zlikwidowac podpis pod zdjęciem Victora umieszczonym na fb-strona fundacji. Podpis nie odzwierciedla prawdy, że jest on pod opieka fundacji. Jest na tymczasie , pod opieką stricte opiekuna. Fundacja dysponuje środkami, które wplacili [/COLOR][COLOR=red]ludzie na Victora ! i żadna laska pańska z Waszej strony aby odpowiadać na pytania dotyczące leczenia, szczepień i innych wydatkow, [/COLOR][COLOR=red]tymbardziej, że nikt nie widzial faktur z kliniki. Poza tym mam dosyć Waszej -Twojej i koleżanki impertynencji i nie zmuszaj mnie abym zglosila do admina zwrotow, ktore mnie dotyczyły ani zacytowała okreslen jakie padły w Waszych postach na forum. A dziewczyny to mozesz sobie wynajmowac do mycia garow w domu, nie mam przyjemności z Wami ani nie przewiduje.[/COLOR] [/QUOTE] :siara::siara::siara: [quote name='greatmadwomen']Ja mówiłam teraz o tej sytuacji! nie o wcześniejszych, jak wiedzę GoniaP ma także same problemy. sorry ale mam dość jej ciągłego czepiania się wszystkich o wszystko, przynajmniej na tych wątkach co jestem i widzę co się dzieje. Masz rację nic nie robię w jego sprawie, bo na początku pomagałam, lecz jak zobaczyłam co się tu dzieje to stwierdziłam że nie będę szargać sobie nerwów. I chyba opuszczę ten wątek, jeśli tu się miesza tylko ludzi z błotem, inne psiaki też potrzebują ogłoszeń i to nimi się zajmę....[/QUOTE]GMW nie wiem czy czytałaś uważnie wątek na sforze i czy przeczytałaś ten, bo ja mam wrażenie, że awanturuje się i szkaluje nas wszędzie pela i to w wyjątkowo wredny sposób, nawet nie wiem dlaczego, bo raczej nic sobie do zarzucenia nie mamy. Jeśli pijesz do mojej wypowiedzi na temat westa, to wybacz, ale nie chciałabyś te parę lat temu przeżywać tego, co my przeżywaliśmy w związku z histerią Avii. Ale ad rem - wszystkie dotychczasowe potrzeby Victora są zabezpieczone, pozostają kwestie: 1. szczepień, czy wierzyć wetowi, który nie wkleił naklejki czy zaszczepić ponownie 2. Kastracji - wg mnie Victor jest za słaby i za stary, żeby go ciachać 3. nowego dt/ds - choć ten miał być bezterminowy I nie wiem ile razy mam powtarzać, że zebrane na koncie środki w kwocie podanej tu kilkakrotnie należą do Victora i po to są by z nich korzystać.
  11. Fajnie, że chodzisz do tego samego weta z Zojeczką :) Swoją drogą to podziwiać te Panie trzeba, że mają tak dobrą pamięć przy takim "przerobie" zwiarzaków. No ale to pewnie dlatego, że Zojeczka jest wyjątkowa :) A czy monitorujesz ten guzek?
  12. Gdy dziś rano odebrałam telefon od Hani u której jest Mucho i dotarły do mnie Jej słowa, to autentycznie zaniemówiłam... Hania bowiem odkryła tatuaż kynologiczny i w między czasie sprawdziła hodowczynię, do której podała mi numer telefonu. Zadzwoniłam więc i porozmawiałam sobie z p. Agnieszką, która była wstrząśnięta moją opowieścią. Po powrocie z pracy do domu zadzwoniła do mnie i przekazała mi numer telefonu do kobiety, której sprzedała szczeniaczka w wieku 2,5 miesiąca o imieniu FUKS, a było to w 2003 roku. Poszperałam w internecie i znalazłam tą kobietę, nie byłam wcale zaskoczona, że radośnie rozmnaża yoreczki!!!! :angryy: Dzwoniąc do niej musiałam trzymać nerwy mocno na wodzy, żeby dowiedzieć się jak najwięcej o Fuksie. Początkowo przyznała, że dawno temu miała parkę westów, ale żaden z nich nie miał rodowodu, więc to nie może być psiak, o którym mówię. Bardzo szybko zakończyła rozmowę, ale coś musiało ją nieźle nurtować, bo oddzwoniła do mnie za jakiś czas. Zadawałam jej różne podchwytliwe pytania, łącznie z tym, że poprosiłam ją o numer stacjonarnego telefonu, który zgadzał się z tym, który podała mi p. Agnieszka. Zapytałam czy nadal nie pamięta Fuksa, a ona na to, a skąd pani wie jak mój psiak miał na imię???!!! :roll: Powiedziała, że oba psy, Fuksa i jego partnerkę rozpłodową sprzedała za 500zł jakieś 4 lata temu pani mieszkającej pod Poznaniem, ale nazwiska ani adresu, choćby numeru telefonu nie ma, bo ona nie spisuje umów! :angryy: Ciekawość ją dręczyła, więc spytała skąd go mam. Kiedy opowiedziałam w jakim stanie do nas trafił, kazała mi podać mu Advocata, bo Fuks miał alergię na pchły!!! :angryy: I dalej już żadnego komentarza... :angryy: Spytałam czy nie interesuje je w ogóle los psów, które rozmnaża dla zysku, to usłyszałam w odpowiedzi, że jak ktoś płaci 500zł to znaczy, że dobrze się psiakiem zaopiekuje, bo to w końcu nie kundel za złotówkę! :angryy::angryy::angryy: Na tym rozmowę skończyłam, bo nerwy mi już całkiem puściły. :placz: A jak się Fuks znalazł w schronisku? Ano okazuje się, że jechał autobusem z Koziegłów do Poznania - brudny i zapchlony. Akurat tym samym autobusem jechała pani, która gdzieś w Poznaniu widziała ogłoszenia o zaginionym westie. Wzięła więc Fuksa pod pachę i zaprowadziła do pani, której west zginął - a ona przyprowadziła go do schroniska, bo to nie był jej psiak... I co Wy na to?
  13. [quote name='pelaodrudego']Nikogo nie zaczepiam, sądzilam, ze został zaszczepiony kompleksowo, a jeśli w schronie na wścieklizne to w klinice doszczepili resztę. Ale jeśli nie to trudno.[/QUOTE] Ty masz zaczepki we krwi dziewczyno! (vide sfora husky) Ja dostałam info ze schronu we Wrześni, że przed wyjazdem Victor został zaszczepiony p.ko wściekliźnie i wirusówkom. Jeśli to nie ma pokrycia w dostarczonej dokumentacji to przykro mi, ale to nie moja wina. W klinice, zgodn ie z życzeniem ogółu, pies został zaczipowany.
  14. [quote name='pelaodrudego']Dotarlo zasw. o szczepieniu p-ko wściekliżnie wystawione we Wrześni. O innych szczepieniach brak wiadomości. [/QUOTE] To brzmi jak kolejna zaczepka... Jeśli dotarł ten papier, to znaczy, że był to jedyny, który otrzymaliśmy wraz z Victorem z Wrześni. Jeśli nie ma zaświadczenia o szczepieniu p.ko wirusówkom, choć były deklarowane przez p. Irka (opiekuna schroniska) to może rzeczywiście ich nie ma? Ata, możesz ustalić? Bo nie wiem co o tym myśleć!
  15. A nie ważniejsze, że Kiełek jest szczęśliwy???? Upierdliwe towarzystwo NO!!! :-D
  16. Trzymam kciuki oczywiście, ale wyczuwam wahanie... Rudisiowy domku, bez względu na to, co mądre książki piszą i behawioryści zalecają, czasami trzeba po prostu HUKNĄĆ - co wiem z autopsji. Jak Rudiś się wpycha po głaski, należy mu je dać, ale zaraz potem Rudisia odstawić i poświęcić uwagę bassecikowi. I tak na zmianę, żeby zrozumiały, że miłości i atencji starczy na dwóch ;) Może to i rada do d.... ale u mnie działa.
  17. Loluś, Loli, Oli, Oluś, prawie to samo, więc co się czepiacie? ;) Ważne, że zdrowy i zadowolony chłopak jest.
  18. [quote name='SkarpetKa'] I faktycznie psinka już nam się troszeczkę rozpasła :evil_lol: [/QUOTE] Eeeeeeeee, no troszkę jeszcze dziewczynce brakuje, ale tym już się zajmie Giulia :)
  19. Nie chcę się wymądrzać, jednak pomna historii z naszym Brunem uważam, że powinien mieć zbadane serduszko....
  20. Troszkę przybrała nasza niunia, prawda? :) Niestety dziś ma biegunkę i za nic w świecie nie wiem dlaczego ... Podałam jej pół tabletki taninalu i nadal kupka jest luźniejsza. Przed snem chyba jej zapodam jeszcze troszkę. A Giulia wyjeżdża z Mediolanu o 3 nad ranem, więc trzymajmy wszyscy za Nią kciuki i życzmy im szerokiej drogi! Umówiłyśmy się, że zadzwoni do mnie jak już przekroczy granicę. Spotkanie mamy albo jutro, albo pojutrze, w zależności jak się Giulia będzie czuła po tak długiej trasie. Jeśli spotkamy się jutro, to na pewno bez Mai. Ustaliłyśmy, że ze względu na przywiązanie Zuzinki Basieńki do mnie, zrobimy wszystko powoli, żeby nie było za dużego stresu...
  21. jestem i od razu mam uwagę. Suche jedzenie dla staruszka tak zagłodzonego się nie nadaje....
  22. [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZtakWc2utI/AAAAAAABJKo/3O3WYJCMo9I/s600/DSC_0025.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZtal1E3izI/AAAAAAABJKw/BDrbDYZVoBM/s600/DSC_0040.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZtamlyv5wI/AAAAAAABJK0/xVNJtKznvrU/s600/DSC_0045.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZtalHgNKEI/AAAAAAABJKs/sYKElBoCk8o/s600/DSC_0030.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZtajfgHxnI/AAAAAAABJKk/qsjMFPeXsxY/s600/DSC_0102.JPG[/img]
  23. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZsaOegUyZI/AAAAAAABJJI/uBoigI0wvhA/s600/P4040025.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZsaP7NGbLI/AAAAAAABJJM/vMIZdhCkKrM/s600/P4040026.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZsaRf-vsCI/AAAAAAABJJQ/uNd6ngMNXoQ/s600/P4040028.JPG[/IMG] a po takim dniu, czas na zasłużony sen :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZsZ3nyZwsI/AAAAAAABJIE/Z6ajoNF2UUI/s600/P3300002.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...