No i zawalilam, przepraszam, nie mam aparatu, wiec moge wystawic bazarek jak ktos da fanty i wysle mi zdjecia, ja moge zalozyc watek i dac namiary na osobe wystawiajaca, zeby to ona mogla wyslac fanty. Potrzebuje czegos z opisem i zdjeciami, jesli chcecie bym wystawila cos na bazarku. Moge wystawic bazarek, ale bez zdjec niestety. mam tylko aparat w telefonie, ale kabelkow brak... To jak zadecydujecie napiszcie mi pw.A postaram sie cos wymyslec... Podnosze sunie przy okazji.