Zdjęć na razie nie będzie niestety nie mam aparatu. Axel jest z hodowli Complement. Ma 10 lat i 8 miesięcy. Jest grzeczny, łagodny, merdający wiecznie ogonem. Axel jest goldenem. Oskar natomiast pochodzi z hodowli w Krośnie,to wyżeł munsterlandzki, ma 2 lata i 8 miesięcy. Jest do ludzi łagodny, do psów różnie. Nie lubi dużych i czarnych psów i cocker spanieli, na ludzi czasem szczeka nie lubi jak obcy Go głaszczą. Jego wujkiem, był mój poprzedni pies Bosik.