-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Dziekuję, Kryś. Wczoraj też bylismy w kojcu, tomek wziął sunię na smycz, ja Tinka. Oboje fruwaliśmy na końcach smyczy :) Wesołe, toto, radosne, rozbawione, ale na "spokój" przywiera do ziemi.
-
Cholerka z tym czekaniem na telefony......... Ogłosiłam na olx też tę owczareczkę, na razie tak bez wyróżnienia. Gdyby ta pani, co dzwoniła o Czarkę była z Warszawy, to bym jej suczkę dała do adopcji. Ale nie Poznań...za daleko w razie czego, jakby odebrać czy coś :(
-
Dzięki! Tylko że od nas Kraków to drugi koniec Polski, nie ogłaszamy na Małopolskę :( Raczej bliżej Gdańsk, 270 km
-
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I co wet powiedział na jego uszka i ranki pooperacyjne? -
Ładna, i taka radosna, żywiołowa, ufna :)
-
Mam kilka, ale też nić ładnego :( Suczka nie umie chodzić na smyczy, ledwie dała założyć sobie obrożę. Ale to tylko z takiego radosnego podniecenia, że ktoś przyszedł, ze wyszła na chwilę z kojca, że dostanie jeść. Taki rozradowany młody psiak :) Poprosiłam gminę o zawiezienie na sterylkę, mają wybrać niedaleki termin u dr Magdy.
-
Wyróżniłam ogłoszenie za kolejne 17,50 zł. Wczoraj Tosia rzuciła się na Czarkę, na dworze, jak wróciłam z pracy. Takie były podniecone, radosne, wyszłam ze wszystkimi na dwór i te dwie się złapały za kudły. Pisku, wrzasku, szamotania!... W sumie nic się złego im nie stało, obślinione tylko, ale takie poddenerwowane chodziły do wieczora :( Czarka uciekała przed Tośką na moje łóżko :(
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
malagos replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Jak się popatrzy na pierwsze zdjęcia Tobisia, i na to ostatnie, to ni-do-wiary! że tak się poprawił :) -
Zrobiłam ponownie ogłoszenie na OLX, z innymi zdjęciami i tekstem, wyróżniłam za 5 zł. Wczoraj telefon: sympatyczna pani z córką w wieku szkolnym, z koteczką, ale... raz, że bez doświadczenia psiegoi, a Czarka to pies dla osoby z doświadczeniem, dwa , że z Poznania....
-
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wesoło, Wawerku, macie z Karusiem :) Oby za bardzo nie dokuczał :) -
Spokojnie, jeśli się pan zdecyduje, to będziemy dokładnie sprawdzać.
-
Oby, Pokerku. nie mogę się zająć kolejnym psem (np. Tinkiem czy sunią)jak te ty,czasy (Czarka i Tosia) nie znajdą domu. Na Święta przyjadą goście z Kenią i Mańką, i dwoma kotami :(
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
I spróbuj z Taką pogadać........ -
Potwierdziłam :), dziękuję :) W sprawie Czarki zadzwoniła przed chwilą młoda osoba - w imieniu swego kolegi, Turka, pytała o możliwość adopcji. niestety, odradziłam jej Czarkę - raz, że mężczyzna, da że centrum Warszawy. Wróci laby szybciej, niz pojechała.....Pokazałam pani zdjęcia Tośki, i ewentualnie możemy o tej suni rozmawiać.
-
Jakoś łatwiej po tym fiutku znajduje mi się moje wątki :) Czip też sprawdzimy, jak tylko wyprowadzimy ja z kojca. W sobotę?...
-
-
Tyśka, kocham Cię Kobieto!!
-
Jak zawsze, najpierw szukamy właściciela. Ale bardzo w typie owczarkowym, nie? Te uszyska ma śliczne!
-