Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Andziu kochana, moze z naciskiem na opiekuna dla Ateny i domek oczywiscie tez. Moze jakis placzliwy tekst, ze tak dlugo juz czekaja, ze maja tylko siebie, ze nikt ich nie chce ze wzgledu na wiek. Co Ty myslisz o tym?
  2. Tak mysle, czy mimo wszystko nie dac Argoska na allegro? Może nie musialby jechac daleko??
  3. Ja sie tez ucieszylam, ze sprawa nie stanela w miejscu. A nasza dobra duszyczka czuwa nad wszystkim. Bloto rzucane na "innych" nie zaszkodzilo naszej wspolpracy. Czekamy.
  4. Pomoc ma nadejsc, trzeba troche poczekac. Mam obiecane z naprawde porzadnego zrodla.
  5. Pan Kierownik wszystkiego sie dowie: "Na temat Pikulinki muszę zasięgnąć opini Pana Doktora i wieczorem lub rano jutro napiszę wszystko co będę wiedział."
  6. Beria, chodzilo mi o lokalizacje wskazana na gorze po lewej stronie. Tam bylo napisane Zawiercie. A na dole wszystko ok, pelne dane :ylsuper: . Jesli bys mogla to bardzo Cie prosze o wystawienie ponowne Bosciej. Z czystoscia nie wiem jak bylo wczesniej, ale napisz kochana, ze sunia jest wysterylizowana. Dziekuje :buzi:
  7. Pikulinka ma okolo 2 - 2,5 lat. Tak ja oceniamy. Zapytam jeszcze raz pana kierownika. Pikulinka mieszka w swietlicy jak w normalnym domu (budynek ma kuchnie, swietlice, izolatki, korytarze), a jesli chodzi o potrzeby to wychodzi z budynku na przod schroniska. Na pewno jest to pies wolnochodzacy, nie mieszka w boksie. Niezbedne byloby przypilnowanie jej jednak przez pierwsze kilka dni w nowym domu, zeby zalapala gdzie dom, a gdzie mozna wyjsc za potrzeba. Jak kazdy pies schroniskowy potrzebuje na poczatku czestszego wychodzenia. Pikulinka to mala, mila suczka. Zdecydowanie ulegla, nie wchodzi w konflikty z innymi psami ze swietlicy. Tu jest dokladny opis [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=15&sort=imie&pid=669"]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=15&sort=imie&pid=669[/URL]
  8. Pan Wojciech obiecal napisac szczegoly pomocy dla naszego boksia. Czekam na maila. Mam nadzieje, ze pomoc nadejdzie.
  9. Czy ktos was jeszcze pamieta slodziaki??
  10. Oj, ja juz pisze chwile z Panem Wojciechem (na prosbe Pani Lidii Muus), sama tez pisalam do niej bezposrednio, nawet na temat slynnej Niufki. Mam nadzieje, ze boksie otrzymaja pomoc. I znajda sie domki.
  11. Pisal do mnie Pan Wojciech na prosbe Pani Lidii Muus w sprawie naszego Argosa, wyslalam tez link do tego biedaka. Może BoxerHilfe zadziala w tym przypadku. Jakakolwiek pomoc jest potrzebna.
  12. Tak, tak , relacja na watku wyzelka z Kobylki. Czekamy :lol:
  13. [URL="http://www.daffi.emil.tnp.pl/filmik1.html"]http://www.daffi.emil.tnp.pl/filmik1.html[/URL]
  14. Wczoraj ponownie dalismy apel w lokalnym radio (nie bylo wody w schronisku, a zaden stary grat czyli polonezy nie odpalily i nie bylo jak jechac po resztki ze sklepow). A tak o odzewie pisze Kasia czyli Xxymena : "Ja spedzilam pol dnia w schronisku i musze powiedziec, ze odzew byl duzy. Co chwila ktos dzwonil do bramy. Ludzie przywozili koce, wykladziny, poduszki, wode, duzo karmy, nawet pani przywiozla ugotowana i jeszcze goraca kasze z miesem w duzym garczku (garczek rowniez podarowala schronisku). Byly bardzo sympatyczne trzy dziewczyny, ktore przywiozly duzo wody w takich kilku litrowych butlach i naprawde duzo karmy. Ta woda bardzo sie przydala, bo jak odjezdzalam o 17.00 to nadal nie bylo wody w schronisku (awaria sieci miejskiej)." [FONT=Arial]WSZYSTKIM DARCZYNCOM SCHRONISKO BARDZO DZIEKUJE!!![/FONT]
  15. Pancio na pewno w pracy teraz jest. Napisze jak wroci, a my bedziemy czekac na wiesci o wyzelku z Kobylki. Brunonek i Rudolf spia pewnie smacznie teraz w domku.
  16. Filmik jest naprawde wzruszajacy...
  17. Wstawiam krotki filmik jaki nakrecili w schronisku licealisci z Mielca. Bez komentarza.... [URL="http://www.daffi.emil.tnp.pl/filmik1.html"]http://www.daffi.emil.tnp.pl/filmik1.html[/URL]
  18. Wstawiam krotki filmik jaki nakrecili w schronisku licealisci z Mielca. Bez komentarza.... [URL="http://www.daffi.emil.tnp.pl/filmik1.html"]http://www.daffi.emil.tnp.pl/filmik1.html[/URL]
  19. Wstawiam krotki filmik jaki nakrecili w schronisku licealisci z Mielca. Bez komentarza.... http://www.daffi.emil.tnp.pl/filmik1.html
  20. To jest filmik, ktory krecili licealisci w listopadzie w schronisku. Polecamy każdemu :placz: :placz: :placz: http://www.daffi.emil.tnp.pl/filmik1.html
  21. Zu, nie martw sie kochana. To jest wiadomosc od Pana Kierownika sprzed 5 minut : "Dzisiaj dzwonek do bramy był co chwilkę. Proszę serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspomagają schronisko w tej ciężkiej chwili. Ludzie przynosili wodę, szmaty i karme. Było tego naprawdę sporo. Poza za tym tak żartem jeden z Panów jak zobaczył Wojtka to powiedział, żeby go schowac, bo jak ludzie zobaczą jak wyglądają psy w schronisku, to nic nie dadzą. [SIZE=3]Psy takie grube, a my wołamy o pomoc. Do tej pory nie usunięto awarii z wodą, pękła rura na mieście." Tu wklejam zdjecie Wojtka, ktory jedzenie kocha nad wszystko
  22. Hopsa, malenkie suczki marzna...
  23. W schronisku nie ma wody, rury zamarzly. Żaden samochod nie odpalil. Kierownik dal mi znac rano, zaraz dalismy apele do radia o pomoc, poszedl apel o 9.20 w pasmie ogloszeniowym. Wczoraj byly dwie adopcje. Dwa psiaki maja cieplo. Kierownik powinien mi w ciagu dnia dac znac jak sie czuja zwierzaki po ciezkiej nocy.
×
×
  • Create New...