Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Ja juz też sie gubie...wiem, że w tej chwili dwie osoby interesują sie Poziomką. Kierownik schroniska rozmawial telefonicznie z pania z Katowic (to Ty kochana Ekardas???) , a ja mailowo z przemila pania z Warszawy (tu wlasnie Poziomka musialaby zdac pozytywnie testy na akceptacje wiekszych psow).
  2. Czekamy na wiesci ze schroniska jak Poziomka reaguje na duże psy. Oby bylo dobrze. Prosze o mocne kciuki !!!
  3. Ciekawe jak Bruno i Rudolf zniosly sylwestra, czy Bruno sie bal .........ja co roku tradycyjnie zostaje w domu wlasnie ze wzgledu na zwierzaki.
  4. Malinek to pies na 5+. Ale do Poznania trochę daleko...zobaczymy czy Pan Andrzej sie zdecyduje. Kontakt w sprawie Malinka : pan kierownik schroniska Andrzej Skowron +17 583 15 32 ( Malinek jest u kierownika na rękach podczas sesji zdjeciowej) lub Ulka18 lub Xxymena.
  5. Przepiekne te jamniorki :multi: :multi: :multi: Tylko jak Wy je rozróżniacie...:loveu:
  6. Grom i Gromik wielkie pieszczochy czekają...
  7. Trzymamy kciuki za powrot do zdrowia calej gromadki . Zwierzaczki Elawiskowe wysylamy Wam mnostwo pozytywnej energii :dog: :dog: :kociak: :kociak: , nie martwcie wiecej Waszej Panci.
  8. Dziewczyny kochane, dzieki za "pilnowanie" Argosa. Allegro - może rzeczywiscie trzeba go wystawic na nowo. Akurat może tą aukcje ktoś zauważy.
  9. Arwenko, ja zrozumialam o co Ci chodzi i moja uwaga nt. nieznajomosci zwierzakow ze schroniska byla ogólna, nie osobista. Wiele ludzi wyglasza czyjeś niesprawdzone poglądy, a o psach ze schronisk krąża niepotrzebne legendy. Tak jak ludzie, psy są różne, bardzo rózne, niektóre dzielnie znoszą pobyt w schronisku, niektóre gorzej. Nie ma zasad. Z allegro tak czy tak trzeba być bardzo ostrożnym, bo można sie niezle nasluchac, tak bylo w przypadku naszej Katii suni collie.
  10. Kilka naszych psów znalazlo naprawde dobre domy dzięki allegro. I wystawiamy nasze psiaki również i tam. Z zastrzeżeniami wyboru i prześwietlenia osoby adoptujacej, itd. A psy ze schroniska w wiekszosci sa to normalne, tylko jeszcze bardziej spragnione milosci, niz inne czworonogi. Kto jest wolontariuszem lub bywa w schronisku, ten wie, ile radosci sprawia przytulenie psiej bidulki do siebie--> patrz moje zdjecia z Poziomką. Tej chwili nie da się porównac do żadnej innej. A kto nie mial psa ze schroniska, niech lepiej nie rozglasza niesprawdzonych pogladow.
  11. Domku nie widać, ale za to sterylizacja dzięki kochanej Lothii będzie lada dzień ( z tego co mówił pan kierownik ).
  12. Moniu, dziekujemy za zdjecia. Tobie i Calej Rodzince, Ciociom i Wszystkich życzymy wszystkiego dobrego na Nowy Rok. A Tobie i TZ'owi : Wspanialego Bobasiątka...:multi: :multi: :multi:
  13. Zu, ogloszenia w gazetach maja swoja moc. Wiecej ludzi czyta. Moze akurat ktos dla Argosa.
  14. Asiaf1, Bialka i Bielusia to dwie różne sunie. Bielusia niestety nadal czeka na swój dzien, ale ma zadaszony boks i nowiutką ciepla bude dzięki dogomaniakom oczywiscie. Bialka jest taka: http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=0&sort=imie&pid=384 Na zdjeciach siedzi mi oraz mojej corce Ulce na kolanach.
  15. Tacy bez doswiadczenia sa zwykle najmadrzejsi, juz z automatu wiedza lepiej. Szkoda czasu na przekonywanie.
  16. Xxymena jezdzi czesto do Krakowa, to moglaby sunieczke podrzucic.
  17. Haniu, najbardziej mi sie podoba jak Lotnik pracuje u Ciebie w biurze. No i zimowe zdjecia, superaśne. Lotniczek zaokraglil sie przepieknie :loveu: :multi:
  18. [B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU [/B]E-mail: [EMAIL="[email protected]?subject=Schronisko Mielec"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] HTTP: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/"][COLOR=#800080]www.mielec.bezdomne.com[/COLOR][/URL] tel. [B](017) 583 15 32[/B] ul. Targowa 11, 39-300 Mielec
  19. Poziomeczka czeka. Zastanawiamy się z kierownikiem, czy by jej nie wysterylizować zaraz po nowym roku. I oczywiscie prosilibysmy wtedy o pomoc finansowa.
  20. Robert, przenies zdjecia Poziomki gdzie tylko możesz. Te ze mną też. Żeby tylko domek się znalazl.
  21. Andzia, dziekuje. Może wstawisz takie zdjecia Argosa??? Troche mi nie wyszło, bo Argos żywiutki się zrobił, chyba z radosci, że ma nową budę.
  22. Tak sobie żyje Kubuś, król nad króle, który w swoim życiu nigdy nie zaznał tyle szczescia co teraz. Mieszka sobie w ciepłej budzie, spi na legowisku od Pajuni i ani mysli wychodzic choc na chwilke. Zobaczcie jak pieknie odrosła mu sierść na szyjce.
  23. Poziomka jest najszczesliwsza na rekach, gdy sie może przytulić [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2198/pc2903644hs.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7363/pc2903651xv.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1809/pc2903665zg.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8633/pc2903676ur.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2954/pc2903685rp.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5752/pc2903695ui.jpg[/IMG] Komu Poziomkę? Jest zima i Poziomek w ogóle nie ma, więc trzeba się spieszyć.
  24. Poziomka sprzed godziny....to taka przeprzylepka, ze normalnie odkleic sie nie moglysmy od siebie. Bardzo grzeczna, cichutka sunia. Jak ją położylam na kocyku, grzecznie zostala na miejscu. Sunia waży nie więcej niż moja 6 kg kocica. Takie pióreczko małe jest z niej. [img]http://img526.imageshack.us/img526/8418/p10101867vt.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/7313/p10101873ae.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/2182/p10101886qq.jpg[/img] [img]http://img508.imageshack.us/img508/1795/p10101898jw.jpg[/img] [img]http://img508.imageshack.us/img508/8908/p10101915af.jpg[/img]
×
×
  • Create New...