-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Bezlapcie, dobrze, ze macie wirtualnych opiekunow. Dzieki nim warunki, w ktorych mieszkacie powoli sie zmienia. A i domki prawdziwe moze sie znajda. -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj Bruncio, Bruncio :p Pancio i dr Mietek wiedza co robia. Lepiej sie przespij, przytul do Rudolfa, zeby ci bylo cieplutko. A jutro nawet nie bedziesz pamietal, ze cos ci dr Mietek robil kolo oczka. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Miniusia szczesliwa, jest ulubienicą Pana Pawla :multi: Dzisiaj idzie na wizyte do weterynarza. Beda zdjecia, jak Pan Pawlowi odwiesi sie poczta. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mroweczka czeka na dom. -
Lothia, dziekujemy. W tym miesiacu jest mniej adopcji niz w styczniu. Oby ten trend sie zmienil. I oby Bosca znalazla wreszcie swoj domek.
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tosmy takie wyjatkowe cudo w schronisku mieli i nikt z nas o tym nie wiedzial. A ze Argoska trzeba odchudzac to pewne, nasz kierownik sam jak patyczek, a psy wygladaja jak paroweczki. No ale dla kierownika jest wazne, zeby psy byly najedzone, a ze nie wychodza, to i tluszczyk rosnie. Na pewno biedak jest wystraszony i nie wie gdzie jest. Ale kilka dni i sie przyzwyczai, tym bardziej, ze kocha ludzi i nie lubi byc sam. Przejechal taki szmat drogi, na pewno jest zmeczony. Pajuniu, podziekuj prosze Ance za wziecie Argoska. -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepiekny ten portret, dobrze, ze Panciowi sie udalo pstryknac taka cudna fote. Mordka przeslodka :sweetCyb::iloveyou::sweetCyb: -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pewnie biedak pamieta pamieta swoja nieszczesliwa przygode z samochodem stad jego strach. Lepiej niech sobie chodzi na smyczy, niz mialby wpasc znow pod auto. A i Ty kochana Eloise nie bedziesz musiala za nim biegac i bac sie, ze cos sie mu stanie. -
[img]http://img297.imageshack.us/img297/4409/pic031036zd.jpg[/img] [img]http://img106.imageshack.us/img106/1778/pic030905bm.png[/img] [img]http://img297.imageshack.us/img297/387/pic030876ww.png[/img] Tak wyglada pies szczesliwy :multi: szczegolnie ostatnie zdjecie
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B]Data: [/B] N Lutego 19 2006, 6:38 am [B]Do: [/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierzšt w Mielcu <[email protected]> [B]Priorytet: [/B] Normalny [B]Opcje: [/B] [URL="http://www.linuxpl.com/squirrelmail/src/view_header.php?mailbox=INBOX&passed_id=1678&passed_ent_id=0"]Pokaż cały nagłówek[/URL] | [URL="javascript:printFormat();"]Zobacz wersję do wydruku[/URL] [SIZE=5][COLOR=SeaGreen] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=SeaGreen] [/COLOR][/SIZE][COLOR=YellowGreen][B][SIZE=5]O piątej rano Miniusia odjechała do Poznania. Pozdrawiam.[/SIZE][/B][/COLOR] -
Wstawiam z opoznieniem zdjecia Asiczki z wyprawy w Bieszczady. Bregus to nawet pociagiem jechal. [img]http://img466.imageshack.us/img466/5186/pic031716se.jpg[/img] [img]http://img413.imageshack.us/img413/440/pic031265pu.jpg[/img] [img]http://img410.imageshack.us/img410/8004/pic030930ce.jpg[/img] Asiczko, dlaczego tak malo zdjec?
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise, a jakimi zabawkami sie chlopcy teraz bawia? Kupilas im ten sznurek w rolkach??? Czy Offkorsik juz schudl wg zalecen lekarza :evil_lol: ? Tak fajnie sie o Was czyta. -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hopsa psiaczki. Kto sie wami zaopiekuje? -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Ulka18 replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Elawisko, jest jedyna i przekochana. Kolejna sierotka, starenki Cyrylek znajdzie swoje miejsce na reszte swoich dni. Ciekawe jak rezydenci przyjma Cyrylka, oby bez obrazania i awantur :p [SIZE=1](moje koty dotarly sie dopiero po 3 miesiacach)[/SIZE]