Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Co sie dzieje? Tak duzo psiakow odeszlo ostatnio za Teczowy Most? Strasznie to smutne :placz: To dla Ciebie Psotko ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
  2. I juz straz miejska dzwonila do kierownika z pretensjami,ze rozwieszamy ulotki nt.schroniska. Ktos zyczliwy doniosl, ze ulotki wisza "na miescie". Dziewczyny beda musialy je sciagnac z tych miejsc najbardziej rzucajacych sie w oczy. Nasza akcja propagandowa kluje ludzi w oczy. W kwietniu do dzisiaj mielismy 4 adopcje :Foksia, szczeniak spod okna, Milka i Czarunia :multi: Oby tak dalej !
  3. Nasze Gromiki wygladaja tak : [img]http://img333.imageshack.us/img333/7489/2903061932rz.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/710/2903061948gz.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/1645/2903061956co.jpg[/img] Szkoda, ze nikt sie nimi nie interesuje. Bylyby znakomitymi strozami. Wyglad robilby swoje, a one sa bardzo przyjacielskie dla osob, ktore znaja.
  4. Lothia, w tym rejonie Polski idą tylko szczeniaki miniaturowe najlepiej plci meskiej. Sunie nie cieszą sie popularnoscia. Czasami to mi rece opadaja jak odpisuje na schroniskowa korespondencje. Wierze, ze Boskiej sie uda. Przyjdzie wiosna, zrobimy piekne zdjecia gdzies na trawie.
  5. Ostatnia fotka przeslodka. Tyle paroweczek na jednym zdjeciu :crazyeye: a jamnicza przeplatanka :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
  6. Z tego co wiem nie bylo zadnych zainteresowanych. Wiecej informacji o psach nie bede miec, bo one przybyly do schroniska zanim nastal nasz obecny kierownik. Szukamy wirtualnych opiekunow dla psiakow.
  7. Tak Asiu, masz sunie bez lapki z boksu 55. Jutro bedzie Kasia w schronisku to poprosze o zdjecia. A to sprostowanie od Pana Kierownika, wplaty 1% podatku nalezy kierowac:
  8. Asiu, mam tylko jedno zdjecie Bielusi ze srody. Robilam nowym psom zdjecia,bo jest ich naprawde bardzo duzo. Bielusia w porze posiłku
  9. Sunia sznaucerkowata bedzie miala sterylke dzieki Hesi. Trzeba pytac bezposrednio w schronisku kiedy bedzie zabieg. Pieniadze w kazdym badz razie beda. Koszt sterylki to w zaleznosci od wielkosci suni. Mozna wplacac nawet w ratach, tak robila kochana Lothia ze swoja podopieczna Bosco Bosca. A jesli chodzi o zagospodarowanie wplat z gimnazjum,musze zapytac Kierownika,bo ja nie mam takiej wiedzy,ani nie uczestnicze w rozporzadzaniu wplat bezposrednich.Znajac zycie na najpilniejsze potrzeby.
  10. Na pewno, jak sie znajdzie sponsor. Miasto ani gmina nie daje ani zlotowki na sterylizacje i kastracje zwierzat. Tylko dzieki dobrym ludziom sunie maja szanse na zabieg.
  11. A oto Matylda, głownie lezy do góry kołami i czeka na głaskanie po brzusiu [img]http://img334.imageshack.us/img334/5551/290306174vx.jpg[/img] [img]http://img522.imageshack.us/img522/884/290306189yh.jpg[/img] [img]http://img522.imageshack.us/img522/7750/290306214oe.jpg[/img] [img]http://img347.imageshack.us/img347/4813/290306229ad.jpg[/img] [img]http://img522.imageshack.us/img522/6438/290306230wi.jpg[/img]
  12. Ambo, zdjecie z srody Adopcji w Mielcu jest na lekarstwo, zobaczcie prosze komentarze na stronie Korso, tygodnika,ktory nam pomaga i w ktorym mamy kacik adopcyjny http://www.korso.pl/comment.php?what=article&id=2151. To nie Krakow,ze Prezedent Miasta prof. Majchrowski wspiera koncert charytatywny i sam ma 3 psy ze schroniska. To jest podkarpacie :mad:
  13. Gdyby ktos mogl jeszcze przekazac nam 1%, to pieniazki zostana przekazane na sterylki (mamy duzo nowych suniek :-( miedzy innymi te dwie w awatarku Klarunie i Sunie z nowego boksu na tylach sztuk 3) oraz na deski do budowy nowych bud. Dziekujemy.
  14. Ta sunia, ktora jest z Pikulinka na zdjeciach (Agatka) juz znalazla domek. Moze i Pikulinie sie powiedzie.
  15. Lothia, w marcu bylo tylko 8 adopcji psow i 2 adopcje kotow. To chyba swiadczy o tendencji. Zalamac sie mozna calkowicie :shake: A nowych psow ile przybylo, az mnie dolek zlapal jak zobaczylam w srode taka ilosc nowych biedakow.
  16. Lothia, zrobimy zdjecia jak bedzie piekne slonce, na razie leje non stop. Bosca zdala w srode test na koty, mam nadzieje, ze sa wobec tego widoki na domek u Cioci Pajuni.
  17. Hopsa, hopsa, hopsa. Ciocia Caty z kociarni napisala piekne teksty o suniach, a Ciocia Magdarynka jest pieknie proszona o wystawienie suniek na allegro.
  18. Do adopcji poszla dzisiaj taka oto kruszynka Agatka: http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=0&sort=imie&pid=745 Razem 8 psow i 2 koty.
  19. Niestety nikt sie o Ambo nie pytal. Jest na allegro, ale cisza. Wczoraj go widzialam, jest przekochany. Mam zdjecie, ale w domu. Wstawie wieczorem.
  20. Bric-a-Brac dobrze kojarzysz. Wczoraj bylam w schronisku i prawie 300 nowych zdjec pstryknelismy z Kierownikiem, wiekszosc maluchow (w sensie wagowym) Kierownik trzyma wlasnie na rekach, zeby sie piesy nie baly i ladnie prezentowaly na zdjeciach. A te ktorych sie nie da brac na rece, przytula, zobacz jutro-pojutrze w galerii schroniska na nowe piesy (wcozraj wlozylam kilka maluchow m.in.Agatke,Królewne). Gdyby nasz kierownik mial troche wiecej funduszy, zrobilby wiecej dobrego, nowe budy, zadaszenia, niektore zwierzaki mialyby lepiej niz w "domach" w ktorych mieszkaly wczesniej.
  21. W marcu do adopcji poszlo 7 psów i 2 koty (Babunia i Fioleciarz). Pracowników zdziesiatkowala choroba, a psów przybyło w zastraszającym tempie. Jest kilkanaście przepieknych psiakow, w wiekszosci to sunieczki. Prosimy wszystkich o przekazanie 1% podatku, wplaty bedziemy wykorzystywac na sterylki.
×
×
  • Create New...