Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Tanitko, dziekuje Ci za wystawienie suni. Na Karmelka tez przyjdzie czas. To bardzo kochane psiaki, szkoda ich w schronisku.
  2. Bruncio, kochany wyzelku, ciotki pilnie czytaja wszystkie Twoje listy, szczegolnie ostatnio o zmaganiach doktora Mietka i Pancia :p Ucaluj Rudolfa od nas, to Twoj najlepsiejszy kumpel jak widac, nawet niedobre masci ci wylizuje. I Pancia tez ucaluj swoim wyzlim jezykiem :lol:
  3. Tygrysy czekaja, moze beda mialy szczescie i znajda wspolny domek. Na razie nikt o nie nie pytal :shake:
  4. Na pewno nasz Argos do latwych psow nie nalezy, ja zawsze mialam wrazenie, ze nadrabia mina, a w rzeczywistosci sie boi. Tak bylo ze zdjeciami, w boksie szczekal, a jak przyszlo do wyjscia to czmychnal do budy az sie kurzylo. Na pewno jak wiele razy pisalam, ma nadmiar energii, brak ruchu, poza tym nie mozna zapominac, ze byl bity i trafil w dosc przykrym stanie do schroniska. Moze mu sie reka kojarzyc z bolem, zapach jakis tak samo. Moze miec jakies fanaberie wobec nieznanych mu ludzi, dla nas przyczyny jego zachowania moga byc niezrozumiale. Na pewno nie jest to niunius, ale pies po prawdziwych przejsciach. Pajuniu, dostalas maila sprzed dobrych kilku dni? Mam nadzieje, ze tak. Odpisz prosze do kierownika, chyba, ze juz to zrobilas.
  5. Aniu, kto Ci robil ten banerek z Gabi? Moze rzeczywiscie taki banerek bylby dobry z Pikulinka...bylaby widoczna.
  6. Vanilia i Carmel to juz weterani na pwp. Prosimy o wystawienie Vanilki na allegro. Moze jej sie poszczesci.
  7. Moniu, pogon swojego TZ, bo potem jak Maluch przyjdzie na swiat, juz w ogole nie bedziesz miala czasu na dogomanie. Przynajmniej przez pierwsze tygodnie. Trzymaj sie i dbaj o siebie.
  8. Ania14p ma jakies fluidy chyba, bo ledwo poznala Gabi, a sunia juz znalazla dom. Aniu, czy Ty nie chcialabys przyjechac na chwile do Mielca, moze po Twojej wizycie jakies mieleckie pieski znalazlyby domki? Poprosilybysmy tez wszystkie dobre Ciocie majace dobra reke do adopcji: Tanitke, Anie, Marke...rozmażylam sie. Bardzo sie ciesze, ze Gabunia znalazla dom :multi::multi::multi: Mam nadzieje, ze nowa Pani i Pancio napisza cos na tym watku.
  9. Oj tak, nasz pan kierownik nie lubi jak psy gloduja. Ten piesek jest karmiony gotowanym jedzonkiem. Przypomina mi biedaczek te trzy szczeniaki z uratowanego rodzenstwa zaglodzonego. Niestety nie mam nowych zdjec. Moze dopiero po 6 marca jak wroci Kasia.
  10. Irma jestes kochana, ze wezmiesz szczeniorki na domek tymczasowy. Oby i doroslym psom udalo sie je znalezc.
  11. Podobno z allegro jest ktos, kto sie przyglada Gromowi. Moze cos z tego wyjdzie.
  12. Amanita, bedzie dobrze, trzymamy kciuki. Na "innych" jest poradnik dla adoptujacych psy ze schronisk, poczytaj. Pytaj nas zawsze, kiedy bedziesz potrzebowala pomocy i wsparcia.
  13. Wygladaja na wiecej. Szczegolnie ten pierwszy psiorek. Konisiu, dalam info na collie forum z zapytaniem do moderatora czyli Kaa, czy zakladac nowy watek, zeby sie na temat pomocy psom z lasu nie rozjechal. Mam nadzieje, ze forum collie pomoze.
  14. Aniu, jak to o czym pisac? O wszystkim, o codziennym zyciu Twojego stadka. Tak pieknie piszesz, a ja lubie Cie czytac. Na pewno jest wiecej fanek Twoich postow. Mnie sie np. nigdy nie udaje wykazywac takiej inicjatywy w podnoszeniu watkow i znajdowania takiej roznorodnosci slow. A poza tym jestes kochana, wiec dlaczego masz miec siebie tylko dla siebie ;) Prosze pomiziaj Bezunie, nie kryje ze to moja ulubienica, Koksownika rozrabiake, Kaktusika i spioszka Wojtka. Kochane masz zwierzaki.
  15. Mróweczka czeka na swoj domek. Moze szczescie Miniusi przejdzie rowniez na Mrowke.
  16. Amorku, nikt nie zwraca na ciebie uwagi....:placz:
  17. Na forum collie zaproponowalam umieszczenie tej kolakowatej suni w hoteliku, jesli udaloby sie ja zlapac. Forum collie ma srodki na pomoc kolakom w potrzebie, nie wiem jaki bedzie odzew na forum. Biedne psy. Cala historia porażajaca.
  18. Ja jestem cienka jak dooopa węza w sprawach tworzenia czegos internetowego. Ale mamy kacik adopcyjny zalatwiony w lokalnym tygodniku w kazda srode, 4 piesy juz tam byly. Teraz pora na Czarnulke i Pikulinke.
  19. A w lecie jezdzi do lasu na wycinke, zeby bylo tansze drewno na zime. Najbardziej sie przejmuje, jak psiaki choruja lub nie chca jesc. Oto caly nasz kierownik :p
  20. Wiadomosc ze schroniska prosto od Pana Kierownika: "Jeżeli chodzi o prace to zadaszyłem wybieg 12, na którym jest Bosco Boska i inna ferajna. Wykonałem bude podwójna i pojedynczą na ten wybieg, jestem na ukończeniu trzeciej budy.To na razie tyle." Zdjecia wkrotce. Dziekujemy wszystkim za wplaty :multi:
  21. A ja tych informacji nadal nie mam. Mam nadzieje, ze Kasia juz wrocila, to przypilnuje na miejscu liczenie borderkow. Prawdopodobnie sa 3. Ten 4-ty to byla Jagodka. Szukamy wirtualnych opiekunow dla borderkow. Szczegolnie dla starszej suczki.
  22. Boyka i Boy dwa wyzelkowate cudenka czekaja na swoj domek.
  23. Pozwalam sobie wkleic wiadomosc od Pana Pawla,mam nadzieje,ze sie nie obrazi,ze dalam info na forum. "Witam serdecznie.....przesylam wam zdjęcia mojej psiej rodziny... Fot1-...to pani Miniusia... Fot2-...jej "siostra" w maju wzięta z poznańskiego schroniska Fot3 - to pan domu misiu , którego mamy od szczeniaczka... Fot4- To "siostry sisters" , które bardzo sie polubily...Miniusia to wspaniały pies...chodzi za mną jak cień...Bardzo wszystkim dziękuje za to że mogę ją mieć..." Miniusia [img]http://img60.imageshack.us/img60/2092/miniusia19je.jpg[/img] Sonia [img]http://img53.imageshack.us/img53/2656/miniusia20vc.jpg[/img] Misiu [img]http://img53.imageshack.us/img53/5548/miniusia34qk.jpg[/img] Siostrzyczki razem [img]http://img53.imageshack.us/img53/4967/miniusia49az.jpg[/img] Takie radosne wiesci otrzymalismy dzisiaj z Poznania...:multi: :placz: :multi: Placzemy ze szczescia i cieszymy sie na zmiane.
×
×
  • Create New...