-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Lothia, dziekuje. Zobaczymy co wyjdzie z maila, u nas jest teraz juz tylko jedna trikolorka, raczej dzikawa.
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mozna odebrac sunie zamiast Babci, musi byc tylko jej dowod osobisty, smycz, obrozka i datek na schronisko. Sunie sa mlode maja ok. 2 lat, tak srednio. Miniusia troche jest strachliwa, Mroweczka jeszcze bardziej. Na odbior suni mozna sie umowic telefonicznie +17 583 15 32. Jest spore zainteresowanie Miniusia, wiec trzeba zadzwonic. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Obie male panny szukaja domkow. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Gosienko, zapytam Pana Pawla. Z tego co pisal, ma juz psa ze schroniska w Poznaniu, a Miniusia to milosc od pierwszego wejrzenia. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kilka osob pytalo o Miniusie, ale z bardzo daleka. Najbardziej podoba mi sie Pan Pawel, ale on mieszka az w Poznaniu :shake: -
Wachurko, to do Ciebie od Kierownika (reply na poprzedni post) :lol: "Ani przez myśl mi nie przyszło tak pomyśleć, ale bardzo serdecznie dziękuje za wyjaśnienie licząc na dalsze wsparcie. Kierownik schroniska"
-
Lothia, tak koty wreszcie "ruszyly", wczoraj nowy dom znalazl jeden dorosly kot. Wg informacji kierownika, ale to statystyka na luty. Aga,tak wiemy, ze pieniadze sa na Seniorka i Babunie. Dobrze, ze Seniorek zime spedza w budynku, chociaz nie jest ogrzewany, ale zawsze cieplej nie na zewnatrz. Dziekujemy Ci kochana za wplate na transport. Spory zapas karmy ma kierownik na gorsze czasy. Jeszcze jutro planuja jechac na dwa auta, z ciezarowki wyszly nici, bo za drogo.
-
Lothia, dziekuje Ci bardzo. Bede w czwartek w schronisku (mamy akcje w Tesco), do tego czasu przesylka powinna juz byc. Oto lista wszystkich darczyncow do dnia 1.02.2006. Skladamy gorace z serca plynace podziekowania za wszystkie wplaty, szczegolnie na transport Fionki i karmy z Mszczonowa. "Grzelak Agnieszka - 40 zł. Malinek Marek Ruszkowski - 50 zł. bez łapki boks 165 i 25 Joanna łupinka - 120 zł. colie ślepe Alina Pomykała - 100 zł. sterylizacja Maria Szalkiewicz - 200 zł. sterylizacja Krystyna Siejka - 200 zł. sterylizacja Urszula Jędrzejak- Michna 50 zł. dla zwierząt Grzelak Agnieszka - 30 zł. boks 154 Monika Loda - 50 zł. Maja Izabela Peszt - 110 zł. buda dla niewidomego Urszula Jędrzejak-Michna - 100 zł. na pieski Alina Pomykała - 86 zł. 1% podatku Alina Pomykała - 140 biała Foczka i sterylizacja bokserki Bożena Kanon - 100 zł. Lori i pies z wyb. 90 Urszula Jedrzejak - Michna - 300 zł. Pikulina i spółka Urszula Jędrzejak-Michna - 200 zł. Miniusia Mróweczka Kosteczka Grzelak Agnieszka - 50 zł.Sunia ze 133 Urszula Jędrzejak-Michna 350 zł. bianka beza kostek koty Jakubowska Agnieszka 400 zł.dla piesków Bożena Kanon 200 zł. na pieski Grzelak Agnieszka 100 zł. na pieski Iwona Cichoń 200 zł. na pieski Kozioł Dawid 50 zł. dla piesków Urszula Jędrzejak-Michna - 400 zł. na swoje pieski Małgorzata Szotowska 20 zł.boks 68 Wieczorek-Świeć 50 zł.na pieski Czerkies Iwona 50 zł.na pieski Danuta Widomska-Sołtysik 100 zł. dla coli Joanna lazińska-Rymsza 100 zł. Agusia Joanna Feliga 100 zł. Biełusia i sunia boks 55 Kujawska Jadwiga 50 zł. Fiona Agnieszka Klejne 50 zł. transport Agata Sobczyk 30 zł. transport Konarska Dorota 50 zł. Kubuś Grzelak Agnieszka 100 zł. transport Galica-Menke 100 zł. transport Paweł Przemyski 100 zł. transport Joanna Łazińska-Rymsza 100 zł. agusia Małgorzata Peszt 70 zł. boks 64 Joanna Łupinka 120 zł. colie Ewa Szuszkiewicz 50 zł. pomoc Zuzanna Służewska 180 zł. argos i transport Są to wpłaty do dnia 01.02.2006 Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuje.Kierownik Schroniska" Bez Was nie zrobilibysmy niczego.Z Wami wszystko jest możliwe. Miesiac styczen zakonczylismy 17 adopcjami psów i 4 kotów. Nie byloby sterylek np.Fionki,bokserki Sary,jamniczki z boksu 33 i wielu innych.
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mam informacji ze schroniska. Kierownik pewnie pojechal po karme do Mszczonowa, bo tak cos wspominal, ze jada na 2 samochody. A ten drugi psiak, to nie bokser, ale raczej mieszaniec, strasznie!!!!! wychudzony. Mam zdjecia, Pajuniu, zaraz Ci wysle. -
DRENIU-Kerry Blue Terrier! Już w NOWYM DOMKU!!! :)
Ulka18 replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Jak wiozlysmy jamnika staruszka z Mielca do Gliwic, to prawie cala droge byl niespokojny i czesto gesto szczekal. Moze Dredzik, tez nie lubi autkim jezdzic. Konisia i TZ Konisi to wspaniali ludzie. Oby wiecej TAKICH na swiecie bylo.... -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I zgoda Kierownika, nie zapominajcie o tym. Wolontariusze nie maja mocy decyzyjnej w schronisku. -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Takiego dostalam maila od Pana Wojciecha : "dowiedzialem sie,ze p. Muss i jej organizacja jest nadal zaintersowana tym bialym bokserem.Z tego co slysze to sprawa jest dosc pilna wiec prosze o info w tej kwestii i byc moze gdzie na poczatku przyszlego tygodnia daloby sie sprawe sfinalizowac." Niestety nie mam wiesci ze schroniska nt. szczepienia. Prosilam Kasie, zeby sie dowiedziala, ale nie wiem jeszcze nic. Komp mi teraz dziala, wiec napisze do Kierownika z prosba o sprawdzenie. -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Z allegro odzew zerowy. Teraz cos zastoj sie zrobil z adopcjami. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Matko, Dorotko, spedzilysmy godziny na telefonie, znasz moje zdanie. Maluszki sa jeszcze w schronisku, Mrowka i Miniusia i Lisia i wiele innych nowych psiakow. Postaram sie wszystkie nowe jak najszybciej wlozyc na strone schroniska. (Jest mala Lisia w swietlicy, troszke chora.) Chociaz mam przerwy, bo musze pilnowac mojej suni po operacji. -
[FONT=Arial]Pani Agnieszko proszę serdecznie podziękowac wszystkim którzy wpłacili pieniążki na opłacenie transportu piesków i karmy. Do dzisiaj przywieżliśmy 1200 kg suchej karmy dla psów, 1500kg puszek dla kotów i psów. Z tego co wiem zostało jeszcze około 1500 kg saszetek dla małych kotów, sucha karma dla kotów. Mam nadzieję skończyć przywóz w poniedziałek. Będę miał masę jedzenia które się nie psuje. Jestem ogromnie wdzięczny wszystkim ofiarodawcom. Kierownik schroniska.[/FONT]
-
Hej, pisalam prawie na wszystkich watkach, ze mam awarie kompa. A dodatkowo dzisiaj mialam na 10. zabieg sterylizacji mojej suni. Komp juz zyje, naprawiony. Dopiero teraz moglam wejsc i cos napisac. Jesli chodzi o telefon to mysle, ze pan kierownik Andrzej Skowron w schronisku jest najlepsza osoba do konaktow w sprawie Pikulinki i Matyldy + 17 583 15 32. Moze tez Xxymena czyli Kasia, bo ona jest codziennie prawie w schronisku +501 43 46 21 lub moja komorka +605 290 386 tylko, ze ja nie zawsze moge odebrac i rozmawiac (w pracy to nie bardzo)
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Na pewno domki sie znajda. Miniusia i Mroweczka nie sa wysterylizowane. Jesli chodzi o transport suniek do odleglych miejsc, to ja jestem zdecydowanie przeciwna dowozeniu psow pod nos. Jak nie bedzie dobrze, to co wtedy? Gdzie trafi pies? Po Malinka Pani Joasia potrafila przyjechac 200 km, teraz cieszy sie kazda chwila spedzona z nim. -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Szukamy opiekunow dla psiakow. Wirtualni tez sa niezwykle potrzebni, zeby poprawic ich los . -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Nikt nie chce malych suniek? -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
Ulka18 replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Ale szczesliwe wiesci...:Cool!: :cunao: :laola: Brawa dla pana doktora :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: za taka wiadomosc