Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Pajuniu, nie mam komorki do Pani Dorotki, tylko stacjonarny. Podam Ci na pw.
  2. Andzia, dziekuje. Juz wszystko jest w schronisku, teraz tylko czekac na kierownika.
  3. Andziu, Erko, dziekujemy za namiary i za chec przechowania boksia. Martwie sie troche czy nasz wet da boksiowi Sedalin czy inny lek na uspokojenie. Mam nadzieje, ze tak. Przekazalam wszystko do schroniska, prosze Cie Andziu wyslij adres z opisem jak trafic na [email protected] do kierownika schroniska. Ja juz opuszczam net, a chcialabym, zeby sie kierownik przygotowal. Dziekuje, Aga
  4. Erko, ale gdzie go przywiezc? Jakis adres mi potrzebny, chyba ze Andzia popilotuje kierowce? Daj znac prosze.
  5. Erko, czyli jutro trzeba przyjechac z Argoskiem? Na ktora godzine i gdzie, napisz prosze, musze dac znac Kierownikowi gdzie podstawic Argosa, a nikt z pracownikow nie zna Kielc. Ja gadalam na gg z Pania Dorotka, ale tylko nt. Argoska. To ja jestem Agnieszka, ale telefonicznie nie rozmawialysmy.
  6. Pajuniu, nawet nie mysl, ze sie nie uda.
  7. Erko kochana, jak juz uzgodnisz termin przyjazdu pani Dorotki, to bardzo Cie prosze o podanie adresu gdzie mamy sie zglosic w Kielcach z naszym Argoskiem. I na kiedy i na ktora godzine. Prosilam naszego weta o Sedalin, Wilczak jechal na nim az do Gdanska do Hani-Irmy i byl dosc spokojny. Mysle, ze Argos tez bylby spokojny podczas jazdy. Bedziemy czekac na wiadomosc.
  8. Czekam na wiadomosc od Erki lub Eurane, gdzie i kiedy mamy "podstawic" Argosa. Atena bedzie musiala poczekac. Na pewno dostanie fajnego kolege na pocieszenie.
  9. Ja też mam nadzieje, ze te kruszynki znajda domki.
  10. Mnie jest zawsze żal psiakow, ktore zostaja np. Czarnulki od Boksi Saruni, czy teraz Ateny. Atena ze wzgledu na wiek ma raczej male szanse na adopcje :shake:
  11. Biedna Atena...:placz:
  12. [img]http://img100.imageshack.us/img100/4616/p21100592yl.jpg[/img] [img]http://img362.imageshack.us/img362/123/p21100605wf.jpg[/img] [img]http://img362.imageshack.us/img362/4901/p21100611rp.jpg[/img] Pozostale zdjecia sa w nieznanym formacie, pozniej sprobuje cos z nimi zrobic. Bo na razie nie moge ich wlozyc na serwer.
  13. [img]http://img95.imageshack.us/img95/2847/p21100588lq.jpg[/img] [img]http://img100.imageshack.us/img100/6339/p21100559ga.jpg[/img] [img]http://img100.imageshack.us/img100/6936/p21100566ph.jpg[/img]
  14. Bea, ciotki czekaja i az zagryzaja rece z niecierpliwosci...;)
  15. Tygrysy, czy nikt ich nie pokocha? Jakis wlasciciel wielkiego gospodarstwa, po ktorym moglyby swobodnie biegac?
  16. Obie kieszonkowe sunieczki nadal w schronisku.
  17. Haniu, przeciez nie dalabys sobie rady bez pomocy takiego znakomitego pracownika. Szkoda, ze inne firmy nie biora przykladu z Twojej. Atmosfera pracy na pewno bylaby lepsza ;)
  18. Zu, AgaiTheta, dziekujemy, juz wystarczy na paliwo. Dziekujemy!
  19. Jestem w kontakcie z Pania Dorotka, ktora bedzie transportowac psiaki z Kielc do Szczecina. Bardzo mila Pani. Nasz Kierownik jutro chyba jedzie do czipowania z Argosem. Paszport bedzie od razu. Prosilam tez Pana Kierownika o dowiezienie Argosa do Kielc, z tym tez nie bedzie problemu, ale prosilibysmy o male wsparcie na paliwo do poloneza. Jutro bede dokladnie wiedziec, na kiedy i na ktora Argosek ma byc w Kielcach. Gdyby Jakas Dobra Dusza Wielbicielka Argoska mogla wesprzec transport z Mielca do Kielc, około 100 km w jedna strone, bylibysmy ogromnie wdzieczni.
  20. Amazis, Missieek, Marry zaznala u Was czegos, czego nie miala dane wczesniej przezyc. Byla kochana przez cala Rodzinke, miala szanse normalnie życ. Pamietam jej pierwsze dni, jak Missieek sie martwila o koty, a potem Marysia zrozumiala, ze koty mozna polubic. Ze to jej dom. Ze Wy to jej Dom. Zawsze bede Wam wdzieczna za to, ze wzielyscie Marysie z tego lancucha z tej podkarpackiej wsi. Ze byla naprawde szczesliwa. I nigdy nie zapomne jej zdjec w wianuszku na glowie :bigcry::bigcry::bigcry:
  21. OSTATECZNY BILANS NASZEJ AKCJI TESCO Karma sucha - psy - worek 4kg = 1 Karma sucha - psy - worek 3kg =10 Karma sucha - psy - worek 2kg =1 Karma sucha - psy - worek 2,5kg =1 Karma sucha - psy - worek 1kg =1+1= 2 Karma sucha - psy - worek 0,5kg =1 Puszka - psy - 1,25kg =4 Puszka - psy - 850g =2 Puszka - psy - 1250g =1 Makaron - worek 3kg =2 Makaron - worek 400g =5 Kasza jeczmienna worek 5kg =6 Kasza jeczmienna worek 1kg =2 Kasza lubelska 500g =2 "kielbasa" - psy = 1 Karma sucha - koty - worek 2,4kg =1 Puszka - koty - 400g =8 Oraz 5+2=7 reklamowek z uzywanymi rzeczami, 1 kuweta, 3 miski plastikowe, jedna srednia reklamowka suchego chleba. PIENIAżKI JW. KORI,dziekuje za sprostowanie opowiadania Ady. Jestescie bezbledne dziewczyny :crazyeye:
  22. Kolejne zdjecia Pikulinki z moja Ulka [img]http://img155.imageshack.us/img155/1451/pikulina34vh.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/6803/pikulina40sd.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/677/pikulina54nc.jpg[/img] [img]http://img333.imageshack.us/img333/5035/pikulina61ga.jpg[/img]
×
×
  • Create New...