-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Takiego Cie Argosku zapamietamy -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pajuniu, nawet nie mysl, zeby domkow w Niemczech nie szukac. Argos odszedl bedac blisko czlowieka, a nie samotnie w boksie. Pamietaj, ze ostatnie swoje dni, nie liczac tych nieprzewidywalnych zachowan, byl szczesliwy. Dzieki Tobie spedzil kilka tygodni z ludzmi, na spacerkach. Tego nie mial w schronisku. -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pajuniu, tak jak wczoraj rozmawialysmy, mowilam Ci pamietasz, ze Argos moze miec jakiegos guza w mozgu, bo jego zachowanie kompletnie nie przypominalo tego ze schroniska. Kiedys na Animal Planet pokazywali psy, ktore mialy guza i jak ten guz wplywal na ich zachowanie. Dzisiaj w nocy snilo mi sie, ze Argos odszedl. Nawet mowilam mojej mamie, ze mialam taki sen. Mamie tez sie snila tak rzecz,ze przypuszczala, ze cos sie wydarzy w zwiazku z psem ze schroniska. Nikt nie mogl przewidziec, ze zachowanie Argosa wynika z choroby. A jednak ona byla, czaila sie w glowie Argoska. I jak to go musialo bolec, skoro byl taki nieobliczalny. Nikt nie przypuszczal, ze to jest poza nim. On biedak tego nie kontrolowal. Dobrze, ze go juz nic nie boli. Spij spokojnie Argosku....biegaj po zielonych lakach ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mróweczko tylko 189 wejsc, kiedy znajdziemy domek dla ciebie bieduniu. Ciocia Supergoga zrobila taka piekna aukcje... [url]http://www.allegro.pl/item92121064_malenka_mroweczka_nie_ma_wlasnego_domu.html[/url] -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy mozna prosic o wstawienie Ambo na allegro z nowymi zdjeciami? -
Jestem za Arka oraz Karina. Jeszcze Marka, Ania Tygrysiczka, Rybon, Mosii.
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bruncio, powiedz kochanej Panciowej, zeby Ci sprawila miske w wersji dla spanieli. Nie obraz sie, ze dla spanieli (one tez mysliwskie sa), taka miska jest wezsza u gory i uszy sie nie brudza. Wiec i Panciowa nie bedzie musiala ci ich myc po kazdym pysznym zarelku. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mróweczka nadal szuka domku... -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Ulka18 replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To zdjecie spiacego Liska jest powalajace :multi: :placz: :multi: Radosc i lzy mieszaja sie w jedno, gdy sie patrzy na te zdjecia. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Linee, ta psinka w oknie to Kierowniczka, ktora Kierownika kocha nad zycie. Jakby mogla to by go na krok nie opuszczala. Mroweczka jest w Mielcu, na domek tymczasowy do Poznania Kierownik na pewno sie nie zgodzi, za daleko. Sunia ma w schronisku dobra opieke, bedzie czekac na domek staly. -
Lothia, bede w schronisku w sobote, jesli pogoda bedzie znosna. Postaram sie o nowe zdjecia suni. Lokal stowrzony przez kochanego Pana Kierownika przy pomocy sponsorów m.in. Lothii i Pana Wojtka, która ma pod skrzydłami Biance z tego boksu. A nasz Kierownik sie rozmarzyl, że z zadaszeniem dojedzie do końca alejki vide zdjecia na innych na naszym watku.
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brunonku, i od nas przyjmij gratulacje półrocznicowe :BIG::BIG::BIG::tort::BIG::BIG::BIG:. To juz taki szmat czasu brykasz sobie po łące z Panciem i Rudolfem, przygotowujesz cała Rodzinke do Olimpiady XXX, dumasz w gościnnym pokoju, słuchasz relaksującej muzyki, budzisz Anisię nad ranem, dużo by wymieniac. Sa to rzeczy z pozoru normalne, ale których na pewno nie robiłbyś w boksie 154. A ja do tej pory pamiętam jak grzecznie wsiadałes pod schroniskiem do busika z dwiema suniami i jak pan Andrzej zawiózl Cie do domu. Mordo Kochana trzymaj się zawsze razem z Rudolfem i Kochaj Cała Rodzinke calym swoim wyżlim serduchem. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Dzieki Supergosienko. Gdyby sie aukcja skonczyla, a Mrowka dalej tkwila w schronisku, to prosze Cie zaloz jej nowa. To taka kochana malizna. Jutro zaloze nowe watki,jest duzo przepieknych psow w schronisku. -
[img]http://img96.imageshack.us/img96/3158/boks1270ep.jpg[/img] [img]http://img406.imageshack.us/img406/4459/boks1285oh.jpg[/img] [img]http://img406.imageshack.us/img406/7411/boks1296jd.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/1322/boks12103ft.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/6530/boks12117jd.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/3284/boks12127jm.jpg[/img] Kierownik dumny, ze takie zmiany udalo sie zrobic [img]http://img96.imageshack.us/img96/7933/boks12139sa.jpg[/img] [img]http://img111.imageshack.us/img111/4136/boks12147qh.jpg[/img]
-
To nie koniec zdjec, przedstawiamy boks nr 12, gdzie mieszka Bosco Bosca, Bianca, Blanca i teraz Figa sunia z 5-tki. Wszystkie zmiany zrobione dzieki wplatom Pana Wojtka i Jego Mamy, ktorzy sa opiekunami wiekszosci pieskow w naszym schronisku oraz dogomaniakow oraz 1% podatku wplacanego przez PrzeDobre Dusze. [img]http://img439.imageshack.us/img439/9471/boks121as.jpg[/img] [img]http://img406.imageshack.us/img406/2529/boks1228le.jpg[/img] [img]http://img505.imageshack.us/img505/8950/boks1237at.jpg[/img] [img]http://img406.imageshack.us/img406/88/boks1247wq.jpg[/img] [img]http://img505.imageshack.us/img505/9644/boks1259zv.jpg[/img] [img]http://img406.imageshack.us/img406/2044/boks1268wa.jpg[/img]
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B]Nowe zdjecia kochanej Mroweczki wtulonej w Kierownika[/B] [img]http://img382.imageshack.us/img382/5226/mrowka2bw.jpg[/img] [img]http://img382.imageshack.us/img382/3598/mrowka21iu.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/6593/mrowka38si.jpg[/img] [B]Kochana mordeczka[/B] [img]http://img89.imageshack.us/img89/5913/mrowka43ii.jpg[/img] [img]http://img503.imageshack.us/img503/3272/mrowka57il.jpg[/img] -
Gimnazjalistki z Mielca zakonczyly akcje zbierania darow dla schroniska. Oto zdjecia. Jak same dziewczyny pisza:ten artykuł : [QUOTE]"Dzisiaj byłyśmy z p. Wiącek w schronisku zanieść dary od Gimnazjalistów. Niedługo zostaną podliczone pieniądze ze zbiórki i może znowu odwiedzimy schronisko, a w najbliższym czasie zostaną wywieszone wyniki konkursu "Zwierzaka the best"."[/QUOTE] [img]http://img123.imageshack.us/img123/3662/gimnazjalistki14zv.jpg[/img] [img]http://img137.imageshack.us/img137/7671/gimnazjalistki120gq.jpg[/img] Dziewczyny w schronisku [img]http://img145.imageshack.us/img145/9761/gimnazjalistki131ut.jpg[/img] Powitanie z Pikulinka i Fioletowym [img]http://img310.imageshack.us/img310/1918/gimnazjalistki144uh.jpg[/img] [img]http://img410.imageshack.us/img410/4664/gimnazjalistki158iq.jpg[/img]
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Mam wrazenie, ze Sabunia znowu na diecie, bo czemu ma taka smutna minke? Wydaje mi sie, ze schudla :p Sabinko, powiedz jej na uszko, ze w Mielcu lubia pieski przy kosci i zeby sie nie przejmowala dieta, ktora Pancia dla niej wymysla. Gdyby miala naszego kierownika za pana, to by dopiero byl z niej paczek ;) Jest kochaną sunia, a te pare deko wiecej dodaje jej tylko wiekszego uroku. Slodka mordka. A Carus i reszta towarzystwa straszne spiochy :razz: