Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Pikulinia, Matyldzia gdzie wy sie chowacie???
  2. Artykul o akcji w NOWINACH z Rzeszowa [URL="http://www.gcnowiny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060215/MIELEC/60214003"]http://www.gcnowiny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060215/MIELEC/60214003[/URL]
  3. Pajunia, dzieki :Rose: :buzi: Argosek na pewno Pani Dorotce smierdzial tez cala droge, moglo sie jej krecici w glowie od tego zapachu :huh:
  4. Na pewno juz dojezdzaja. Albo juz sa na miejscu. Pajuniu, masz pw. Atenka pewnie teskni teraz w schronisku. Zapytam kierownika jakiego kolege dostanie w zamian za Argoska.
  5. Pajuniu masz pw. Daj znac prosze Pani Julii, ze Argos rano juz bedzie w Szczecinie. Dziekuje, aga
  6. Andzia69, Erko, jak bede przejezdzac przez Kielce kiedys, to zjawie sie u Was z podziekowaniami :Rose::Rose::Rose: za to co zrobilyscie dla Argoska. Jestescie wspaniale :ylsuper::buzi::calus::ylsuper: . Andziu dla Ciebie specjalne podziekowania :modla::modla::modla:za przechowanie Argoska. Pajuniu kochana, daj znac Pani Julii, ze Argos jedzie juz do Szczecina. Podziwiam Pania Dorotke i jej TZ :shocked!:, ze taki kawal drogi jechali i ze zabrali naszego boksia.
  7. Ja tez, czekam, zeby tylko Argos byl grzeczny, bo to taki spaślaczek jest, niewyżyty i niewybiegany. I żeby mial gdzie przenocowac do jutra, jesli wyjazd bylby jutro. Może dziewczyny radza co zrobic.
  8. Jest szansa, wszystko w rekach kierownika. Rezerwacja miala byc zrobiona rowniez u kierownika, nie tylko mailowo.
  9. Bedziemy czekac. Matko, zeby tylko wszystko bylo w porzadku. Jakby cos to jakis lek Argoskowi na uspokojenie, taka szansa dla niego sie nie powtorzy. I bedzie musial tkwic w schronisku. Argosku, badz grzeczny prosze Cie.
  10. Lothia, tak mamy kalendarze. Doszly w tamtym tygodniu przed akcja Tesco. Dziekuje!!!!!!!!!! Damy je na strone nasza i na allegro, jak dostaniemy potwierdzenie, ze juz doszly wymagane dokumenty. Kierownik nie mogl znalezc umowy z bankiem o nadaniu nr konta, okazalo sie, ze obydwa egzemplarze leza w banku. Stad maly poslizg.
  11. Ale sie skomplikowalo wszystko. Gdyby byly potrzebne pieniazki na hotel czy leki na uspokojenie dla cielaczka, czy na cos innego, to od razu pisz. Jutro raniutko wysle przelew.
  12. Andzia, to moze gdzies w garazu Argosek by przenocowal, on jest przyzwyczajony caly dzien na dworze mieszkac, ta jedna noc mu nie zaszkodzi. Jakby byl niespokojny lub z tym drugim nie chcial sie dogadac, to moze Erka mialaby jeszcze jeden Sedalin. To powinno go wyciszyc i uspokoic. A ten hotelik przy schronisku nie przyjalby go w razie czego? Szkoda, ze to sie tak skomplikowalo :shake:
  13. ANdziu, a nie ma jakiegos hoteliku w Kielcach, okolicy ? Oddalabym Ci pieniadze jutro, napisalabys konto na priva. Bo przeciez Pani Dorota w drodze, a transport z Kielc do Mielca teraz i jutro rano znowu to jest nie do zalatwienia. Matko, a moze Pani Dorota pojedzie dzisiaj. Nic nie wiemy, to najgorsze ze wszystkiego.
  14. Chyba dwa "0" trzeba krecic. Ale mnie wybija tak jak Was. Mam nadzieje, ze juz niedlugo Pani przyjedzie i ze nic sie nie stalo.
  15. Cholercia, nie mam komorki do Pani Dorotki, tylko stacjonarny. Bedzie miala ciezka podroz z powrotem po nocy...:shake:
  16. Rozmawialam z kochana Andzia, zagrozenie jest, ale wylizaniem przez lekko smierdzacego Argoska :razz: . Niunius wazacy dobrych kilkadziesiat kg skacze i chce byc mily. Dostal Sedalin, mam nadzieje, ze podroz minie spokojnie. Andziu, Erko, dziekuje Wam za pomoc.
  17. Pajuniu, to te stare schroniskowe Polonezy, lat kilkanascie. Kierownik rwie wlosy z glowy skad wziac na jakies nowsze zlomy :shake: Matko kochana, dobrze, ze Andzia czuwa.
  18. Pewnie juz wyjechali. Oby Argos by spokojny podczas jazdy. I u Andzi, zeby nie rozrabial.
  19. Andzia, ja prosilam, ale wiem, ze nasz wet bardzo niechetnie daje jakiekolwiek srodki. Jak przyjedzie Pan Wiesiu czy Kierownik z Argoskiem, to prosze Cie zapytaj. Ja juz nie bede dzwonic do schroniska. Bo juz mnie maja dosc :razz: Argosek to kawal psa, wiec 2 tabletki mu na pewno nie zaszkodza. A energii to on ma!
  20. Bea, jeszcze nic straconego, i tak transport poprzez Jogi mielibysmy na poczatku marca, wiec jak nie domek w Gliwicach, to Jogi przywiezie sunie do Wrocka.
  21. Bea, jest jeszcze taka ratlerkowata sunia, ,tylko lapki ma dluzsze i jest bardziej kudlata. Spojrz jaka ladna. [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=19&sort=imie&pid=373"]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=19&sort=imie&pid=373[/URL]
  22. Pani ma dzisiaj dzwonic do schroniska, mam maila z wczorajszego wieczora. Wyglada na to, ze sunia pojedzie do Gliwic. Pani ma juz jedna sunie ze smietnika, bardzo przyjazna wobec wszystkich zwierzat. Ewkaa jest na miejscu, najwyzej poprosimy ja ladnie o kontrole domu. Bea, czy ta pani tylko ratlereczke chce? Może Lisia by mogla pojechac, albo Pikulinka, tylko ona ma inne umaszczenie.
  23. Dzisiaj jest dobry dzien, ma swojego porzadnego patrona, musi sie udac. Wszystko jest dograne, Kierownik wie wszystko, ma telefony do Andzi i Erki, adres, opis jak dojechac. Obiecal, ze na 14. bedzie w Kielcach. Andziu, mam nadzieje, ze ten cielaczek bedzie grzeczny, ale wybacz mu gdyby cos nabroil, on biedak tyle czasu niewybiegany jest kompletnie. Trzymam kciuki zamiast pracowac :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  24. Bea, a tylko na ratlerke, bo juz wstepnie podobno pani z Gliwic jest chetna na Miniusie? Czy Twoja Pani musi miec tylko ratlerke czy ogolnie malenka sunie? Jutro zadzownie do Ciebie z pracy, to pogadamy, OK? Podaj mi numer na pw. Pozdrowienia, Aga
  25. Wiadomosc od Pana Kierownika : "Pani Agnieszko bokser będzie jutro w Kielcach około godziny 14. Do Pani Andzi wysłałem wiadomość. Dzisiaj został adoptowany większy czarny szczeniak spod okna. Nie wiem czy Pani pamięta ale pod oknem były 2 czarne szczeniaki, to jeden z nich. Pozdrawiam." Andziu, wyglada na to, ze wszystko dograne. Telefon do Ciebie Kierownik ma. Argos ma dostac cos na uspokojenie. Gdybys widziala, ze jest niegrzeczny, to daj mu tez moze Aviomarin lub Sedalin jesli masz. To niewybiegany bysiorek, troche upasiony, moze miec nadmiar energii. Dziekujemy Ci za przechowanie Argoska. Mamy nadzieje, ze nie sprawi klopotu.
×
×
  • Create New...