Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Miniusia jest nadal psem bezdomnym...tyle maili i nic :placz: [img]http://img494.imageshack.us/img494/3662/p20907864xq.jpg[/img]
  2. Wklejam zdjecie dowodu wpłaty podpisanego przez kierownika. Przy otwieraniu puszek byli: Kierownik schroniska - Andrzej Skowron Pracownica schroniska - pani Ola Katarzyna Krempa Ola - wolontaruszka, ktora uczestniczyla w zbiorce Przeliczal Kierownik w naszej obecnosci. [img]http://img86.imageshack.us/img86/2792/dsc00516ia.jpg[/img]
  3. Wspolny wysilek wszystkich doprowadzil to tego ze akcje na pewno mozna uznac za udana. Ma byc artykul w Nowinach i Korso, a dzisiaj jest w Echo Dnia. Niestety na zdjeciach i w artykule wspomniane sa tylko dziewczyny z Czermina. A przeciez wolontaruszek bylo znacznie wiecej. I wszystkie byly fantastyczne. [B] [COLOR=DarkGreen]Marta, Ewelina, wszystkie Kasie (Kasia P. Kasia R. Kasia S.), obydwie Madzie (Madzia G. Madzia P), Asia, Leokadia, Justyna. Oczywiscie wielkie podziekowania dla Oli, Dagmary i Ani. A takze dla Zosi i Sylwii, ktore przeczytaly na stronie o akcji i przyszly choc na chwile.[/COLOR] [/B] [B][COLOR=Red]Dziewczyny dziekujemy Wam za to, ze zadna nie nawalila, obiecalyscie sie wlaczyc, przyjsc na akcje i dotrzymalyscie slowa.[/COLOR][/B] Wykazalyscie sie pomyslowoscia i entuzjazmem. Ola, dziekujemy ze pojechalas z Kasia Xxymena do schroniska zawiesc dary i bylas swiadkiem, ze wszystko co zostalo zebrane trafilo do schroniska. Jezeli bedziemy organizowac akcje w przyszlosci to liczymy na Was!!!
  4. A najlepsze zostawiam na koniec: [SIZE=3] Kasy dzisiaj uzbieraly dziewczyny - 362,10 pln Co z dniem wczorajszym (275,68 pln) daje razem kwote = [B]637,78 pln[/B] [/SIZE] To dzieki wszystkim wolontariuszkom. Jestescie kochane dziewczyny [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Uwagi o pomocy dla mieleckiego schroniska, pomysly, itd. mozna wpisywac na naszym lokalnym forum [URL="http://mielecbezdomne.fora.pl/"]http://mielecbezdomne.fora.pl/[/URL] Mod usunal mi podpis, a tam byly linki.
  5. Tak nam donosza biedna male wolontariuszki lat 12, Ada, Iza i Justynka. Ile one sie dzisiaj nasluchaly. Oto przykladowy dialog (na szczescie licealistki byly w poblizu-Ania) [COLOR=#000000][FONT=Tahoma] Ada [ /Gadu-Gadu 22:11:11 jakis facet sie przyczepil f (facet): Naljepiej to wystrzelac takie psy. a (ania): Ale to kosztuje f: ja przyjde i wam za darmo wystrzelam a: a ma pan zezwolenie? f: moze i mam a: to prosze zadzwonic na ten nr i tam o tym porozmawiac /Gadu-Gadu/ [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Ada 22:11:25 i facet odszedl i sie nie czepial [/FONT][/COLOR]
  6. Biedny pies :shake: Jacy Ci ludzie sa okropni, mialam wstawic komenta, ale mod by mi go usunal. [SIZE=1]Ciekawy dialog wstawiam na innych w naszym mieleckim watku, to na pewno byl pan tej biedaczyny lub jego kolega.[/SIZE]
  7. [B]zdjecia malutkiej Miniusi z wczoraj, sunia mieszka teraz w korytarzyku koło swietlicy [/B] [img]http://upload.miau.pl/1/48896.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/48897.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/48899.jpg[/img] Komu, komu taką kruszynkę?
  8. Dzisiaj w piatek zebrano : Karma sucha - psy - worek 4kg = 1 Karma sucha - psy - worek 3kg = 9 Karma sucha - psy - worek 2kg = 1 Karma sucha - psy - worek 1kg = 1 Karma sucha - psy - worek 0,5kg = 1 Puszka - psy - 1,25kg = 2 Puszka - psy - 850g = 2 Puszka - psy - 1250g = 1 Makaron - worek 3kg = 2 Makaron - worek 400g = 4 Kasza jeczmienna worek 5kg = 3 Kasza lubelska 500g = 2 "kielbasa" - psy = 1 Karma sucha - koty - worek 2,4kg = 1 Puszka - koty - 400g = 7 Oraz 5 reklamowek z uzywanymi rzeczami, 1 kuweta, jedna srednia reklamowka suchego chleba. A oto bilans pierwszego dnia akcji w Tesco: 2 puszki 1,25kg dla psow 1 puszka 400g dla kotow 1 worek 2,5kg suchej karmy dla psow 1 worek 3kg suchej karmy dla psow 3 worki kaszy po 5kg 2 woreczki kaszy po 1kg 1 worek makaronu 400g 3 plastikowe miski do karmienia Pieniazki liczymy. Ale wyglada to nawet, nawet:multi:
  9. Brac-a-brac, Tesco w Mielcu. Juz zakonczylysmy akcje, mialysmy zezwolenie tylko na 2 dni. Zaraz wstawie wynik akcji, Kasia mi poda.
  10. Haniu, czy Lotnik Ci tak zawsze pomaga? Jak dla mnie jest wzorowym pracownikiem. Rozumiem, ze Lotnik tak Cie pokochal, ze rozpacza i teskni i musisz go zabierac ze soba. To musi byc bezwarunkowa milosc.
  11. Prezentujemy zdjecia z akcji TESCO Pierwsze zdjecie, od lewej Iza, Justynka, Ulka, Ada [IMG]http://upload.miau.pl/1/48849.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/48850.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/48851.jpg[/IMG] Justynka, Iza, Ulka, Ada [IMG]http://upload.miau.pl/1/48852.jpg[/IMG] Pierwsza paczke karmy wrzucila Pani Agnieszka [IMG]http://upload.miau.pl/1/48853.jpg[/IMG] Tu pani redaktor z Radia Malopolska robi z nami wywiad [IMG]http://upload.miau.pl/1/48854.jpg[/IMG] Ada, Iza i Justynka opowiadaja o swojej pasji pomagania [IMG]http://upload.miau.pl/1/48855.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/48856.jpg[/IMG] Pani redaktor rozmawia z Justynka i Iza [IMG]http://upload.miau.pl/1/48857.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/48858.jpg[/IMG] Wsparcie licealistek [IMG]http://upload.miau.pl/1/48859.jpg[/IMG] Wszystkie wolontariuszki razem (czwartek) [IMG]http://upload.miau.pl/1/48861.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/48862.jpg[/IMG] Czekam na rezultaty akcji. Wczoraj nie bylo zle. Dzisiaj niestety nie mialam urlopu, zeby pomoc Kasi czyli Xxymenie. Teraz pewnie komisja w schronisku liczy dary i otwiera puszki z pieniazkami. PS. Ulka prawdziwa z imienia jest w czerwonej kurtce, ja robilam zdjecia. Musialam szybko pstrykac, bo ludzie biegali i zdjecia nie sa wyrazne...:roll:
  12. Tylko jak bedzie z transportem??? strasznie daleko...:-(
  13. Cd zdjec [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2964/p20907545zw.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/471/p20907559tm.jpg[/IMG] [img]http://upload.miau.pl/1/48845.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/48846.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/48847.jpg[/img]
  14. Zdjecia Pikulinki z prawdziwa Ulka czyli moja corka, prawda jaka piekna jest ta mala sunieczka? [img]http://img426.imageshack.us/img426/1154/pikulina18re.jpg[/img] [img]http://img245.imageshack.us/img245/7636/pikulina26nt.jpg[/img] [img]http://img245.imageshack.us/img245/5931/pikulina3mx.jpg[/img] [img]http://img490.imageshack.us/img490/1488/pikulina47yv.jpg[/img] [img]http://img490.imageshack.us/img490/3075/pikulina52mn.jpg[/img] [img]http://img490.imageshack.us/img490/9186/pikulina63ya.jpg[/img]
  15. Marmar wszystko nadzoruje i jak tylko bedzie wiedziec napisze. Transport mialby byc ok. 16.02. tj czwartek.
  16. Juz napisalam do Marmar i do kierownika. W razie czego na pewno kierownik dowiezie Argosa do Kielc.
  17. Łajko, dziekujemy Ci za wstawienie Pikulinki. Dziękujemy za Twój telefon podczas naszej akcji :handy: Może Pikulince się powiedzie. Mamy nowe zdjecia, wstawimy jutro, bo dzisiaj padamy z nóg.
  18. Jeszcze czip i paszport. Dzisiaj o tym rozmawialysmy z kierownikiem, ale mial jechac gdzies do Stalowej Woli i nie nagadalismy sie. Nie wiem kiedy zalatwi czip i paszport. Przekazalam mu, ze dzwonilas Pajuniu. Zu, jak odjezdzalysmy ze schroniska popoludniu, to wlasnie wtedy przyszla paczka od Ciebie. Wieczorem Kasia ma byc w schronisku z puszkami z Tesco, jak kierownik wroci z tej interwencji, to maja wspolnie, komisyjnie otwierac paczke.
  19. Mam nowe zdjecia Miniusi. Ona jest naprawde miniaturowa. Postaram sie zaraz wstawic, chociaz padam na tzw.pysk po akcji Tesco.
  20. :nerwy::question::-?
  21. ''Pani Agnieszko objechaliśmy szczęśliwie Mszczonów. [SIZE=3]Przywieżliśmy 1800 kg saszetek dla kotów.Razem przywieżliśmy około 4800 kg karmy suchej i w puszkach.[/SIZE] Niech tylko puści mróz i śnieg, a nasze zwierzęta będą wyglądać jak Wojtek ze świetlicy.'' DZIEKUJEMY WSZYSTKIM ZA WPLATY NA TRANSPORT :cool2::Cool!::sweetCyb::ylsuper::bigcool:
  22. Hej, Kierownik sie jeszcze nie wypowiedzial. Nie mamy jego zgody na razie.
  23. Strasznie zal....biedna sunia...:placz: :placz: :placz: Dla Ciebie Marysiu ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
  24. Kierownik juz odpisal, Argos chyba byl szczepiony razem z cala banda schroniskowa (zawsze na przelomie roku), nie wiem nic o szczepieniach dodatkowych, jesli potrzebne to zrobimy. Juz napisalam do pana Wojciecha o dalsze wskazowki.
  25. Nadal czekamy na wiesci, ale dzisiaj kierownik pojechal po karme do Mszczonowa wiec pewnie nie odpisze. Jestem w cialgym kontakcie z Panem Wojciechem od Pani Lidii Muus, sprawa caly czas jest przeze mnie "popedzana".
×
×
  • Create New...