Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Zu, jak minela noc? Jak poranny spacerek? Napisz co u Was slychac. Bedziemy czekac z niecierpliowoscia na wiesci o Bubie i Cezarku.
  2. [img]http://img129.imageshack.us/img129/5125/boks153sunia21db.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/8105/boks153sunia34ez.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/8307/boks153sunia43sv.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/7553/boks153sunia52ju.jpg[/img] [img]http://img129.imageshack.us/img129/3500/boks153sunia62qz.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/3352/boks153sunia73tw.jpg[/img] [img]http://img143.imageshack.us/img143/7512/boks153sunia93fz.jpg[/img]
  3. [B]BOY-ka - wyżlowata sunia ze 153[/B], wiek: 4 lata, mieszaniec wyżla[FONT=Times New Roman] BOY-unia - piękna mieszanka wyżła mieszka od niedawna w boksie 153. Razem z psem, który wygląda jak jej brat. Pan Kierownik mówi, ze psy potrafią swoje zjeść i teraz zaczynają wyglądać przyzwoicie, mają apetyt, prawdopodobnie niejeden raz wczesniej głodowały. Pies jest trochę nieśmiały, bał się wyjść z budy. Sunia za to umie pięknie chodzić na smyczy i znakomicie ustawia się do zdjęć. BOY-ka ma około 3-4 lat. Jest bardzo mądrą sunią.[/FONT] [url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=2&sort=imie&pid=694[/url]
  4. I nic jej nie bedzie...kara do roku albo grzywna. A pan prokurator nie wiadomo jak zakwalifikuje ten "czyn". Pani wet jest na razie swiadkiem :angryy: Nasze prawo jak zwykle kulawe, a prokuratura nieudolna.
  5. Aganiok, mozna i to wcale nie za duze srodki. Bo Mielec ma budzet 12. tys na 500 psow i 200 kotow. Brakuje co prawda na leki i sterylki tasmowe, ale mamy kochane sponsorki, ktore o nas co miesiac pamietaja. Nie zapominajmy, ze Atenka czeka na adopcje. Mysle, czy nie zamknac tego watku i otworzyc nowego.
  6. ZU, tak, kierownik dba o zwierzaki. Jedzenia im naprawde nie brakuje. Teraz mamy jeszcze karme z Mszczonowa. Zobacz na Bielusie, ktora opiekuje sie Asiaf1, ile jedzenia maja psiaki. Mamy dobre uklady ze sklepami, ubojniami, hodowlami. Wszystko robia na miejscu w schronisku. Panowie "gorsze" i "brudniejsze" prace, panie lżejsze. Argosek tak jak pisalam, naprawde ladnie wyglada, grubiutki jest. I sil ma duzo. Ja chce chopsnac, to trzeba sie dobrze trzymac :cool3:
  7. Kasia bedzie w poniedzialek, jest bez netu. Ja nie mialam czasu. Gdybys mogla napisz mi na pw jak sie daje takie ogloszenia, bo to dla mnie nowosc :oops: dziekuje
  8. Argosek jedzie 19.02. Na stronie BoxerHilfe na pewno beda jego zdjecia, dopoki nie znajdzie domku. Ciekawe jak tam Atenka? Czy juz ma jakiegos kolege na otarcie lez?
  9. Amorku, hopaj do gory. Marnujesz sie w schronisku, szukaj domu.
  10. Gosienko, Pan Pawel z Poznania jest powaznie zainteresowany Miniusia. Pani Anna z Gliwic tez. Tylko, ze Pan Pawel chce nawet po sunieczke przyjechac teraz w niedziele, nie wiem jak zdecyduje pan kierownik, kto robil pierwszy rezerwacje. Jesli mozesz to zdejmij juz aukcje Miniusi. Dziekuje.
  11. Nie wystawialysmy go, bo kierownik nigdy nie wydalby psa w takim stanie do adopcji. Najpierw musi go troche odzywic. Pies je gotowane jedzenie przygotowywane przez panie, w malych porcyjkach, a czesto. Jest bardzo kochany. Dziekuje za wstawienie Ambo na boksery.
  12. Sabinko, pozdrowienia przekazane. Nie mysl sobie nawet przez chwile, ze o Tobie i Carusiowej spolce zapomnimy. Nie da sie zapomniec Takich Kochanych Sabinek :buzi:
  13. Hopsa, kto pokocha slodka Vanilie? To naprawde przekochana suczka.
  14. Amorku, nikomu sie nie podobasz? Marnujesz sie w tym schronisku...:roll:
  15. Sabinko, Pan Kierownik juz odpisal : "Łezka się w oku kręci, gdy ogląda się moje pieski w takich warunkach.Pozdrawiam i dziękuję za znalezienie mu takiego domu, zresztą dla innych naszych piesków też." Wlasciwie Sabinko to Tobie naleza sie podziekowania, bo to Ty znalazlas Carusia.
  16. Sabinko, Carus jest piekny. Mnie sie bardzo podoba, szczegolnie w pozycji "wyladowalem" :iloveyou::iloveyou::iloveyou::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  17. Sabinko, nawet moja Ulka nie ma tylu zabawek. Wyslalam link do schroniska, niech sie naciesza tymi zdjeciami, pan kierownik, pan Wiesiek, panie. Ale Carus jest szczesliwu u Ciebie. Kochane, uparte psisko :iloveyou::sweetCyb::bigcool::klacz::Cool!:
  18. [SIZE=4][COLOR=black][B][SIZE=5]AMOR-czarny pies średniej wielkości ze 149[/SIZE][/B][/COLOR] [/SIZE][SIZE=3]wiek: ok. 6 lat, mieszaniec średniej wielkości czarny przypominający setera lub border collie w wersji czarnej[/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Niezwykle przyjazny, wesoły, skłonny za zabawy pies z boksu 149. Sylwetką przypomina border collie, ale umaszczenie ma całe czarne. Ma piękna, blyszczacą siersc mimo warunkow schroniskowych, można sobie wyobrazic jak wygladalby w domu. [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jest oceniany na około 6-7 lat. To bardzo kochany, radosny, przyjazny pies. Nie sposób przejść obok jego boksu, żeby go nie pogłaskac.[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red]Dlatego został nazwany AMOR.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5927/boks14979eg.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2933/boks14917dy.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2088/boks14926ja.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5276/boks14940zd.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/3030/boks1492vf.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/762/boks14931ta.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/8693/boks14967sd.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/6281/boks149110jr.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5994/boks149121nb.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/7152/boks149130xe.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU[/B][/FONT] [FONT=Times New Roman]E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] [FONT=Times New Roman]HTTP: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/"]www.mielec.bezdomne.com[/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman]tel. [B](017) 583 15 32[/B][/FONT] [FONT=Times New Roman]ul. Targowa 11, 39-300 Mielec[/FONT] [FONT=Times New Roman][B]Konto:[/B][/FONT] [FONT=Times New Roman]BPH PBK O/MIELEC[/FONT] [FONT=Times New Roman][B]681060 007600 004021 800052 19[/B] [/FONT]
  19. Hopaj sunieczko na sama gore. Jestes na allegro, moze akurat jakas dobra dusza Cie zauwazy.
  20. Ja tez sie martwilam, szczegolnie ta podroza z Pania Dorotka i Argoskiem, ktory nie byl zbytnio grzeczny. Udalo nam sie trafic na Wspaniale Osoby, ktore wszystkie przyczynily sie do adopcji Argoska. Wiecie dziewczyny, ze jestescie kochane :iloveyou: :Cool!: :Rose: :sweetCyb: :ylsuper: :klacz:
  21. Vanilia taka slodka sunieczka tak dlugo juz czeka. To samo Karmelik.
  22. Mróweczka też chce miec domek.
  23. Czy możemy prosic o wystawienie Tygryskow na allegro? Bardzo prosimy :modla: :modla: :modla:
  24. Ja sie tez ciesze, bo w schronisku mial lepiej niz w tym "domu", w ktorym byl, mial jedzonko, spokoj, fajna kolezanke. Ale nie mial czlowieka. A on tak kocha ludzi. Dobrze, ze juz nie bedzie sam.
×
×
  • Create New...