Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Lothia, akcje organizowaly dziewczyny,ktore pomagaly w akcji zbiorek darow w Tesco. Kochane 8 dziewczyn z klasy 1f gimnazjum nr 2 z Mielca. Bardzo zaangazowane,nie moglam im odmowic tej pomocy z naszej strony. Dla nich to wielka radosc :kalendarz z psiakami ze schroniska specjalnie dla nich.
  2. Eloise, masz racje, nie ma nic lepszego niz usmiechniete pycholki i krecace sie doopinki. A Ofkors zawsze byl radosny, nawet w schronisku przewodzil bandzie rozrabiakow :p
  3. Mam foty jamninczki, zaraz zaloze nowy watek na pwp. Jest jeszcze boksia, rottek, collie. Wszystkie w schronisku od kilkunastu dni. Lothia, Twoje kalendarze dalismy jako nagrody za 1,2,3 miejsce w konkursie "Tydzien na 4 Łapach" zorganizowanym przez mlodziez z gimnazjum nr 2 z Mielca. Mlodziez zebrala sporo karmy,kasz,makaronu,misek,ktore niedlugo dostarczy do schroniska.
  4. Te suczki jakby ktos nie poznal to Kosteczka, zaglodzona sunia z piwnicy (w galerii sa dla porownania jej stare zdjecia zaraz po przybyciu do schroniska) oraz jamniczka mix z boksu 33, tez podrzucona jako szczenna. Nasz Kierownik to super czlowiek,znowu pracownicy choruja,a on wszystko sam robi.Z tego tez powodu wpadl w tzw.dolek, list kierownika jest chyba w watku Chomika. Szkoda,ze taki kierownik jest tylko jeden na sto. Zobaczcie kochani jak teraz wyglada zaglodzony mieszaniec bokserka. Jaki jest juz grubiutki. Kierownik lubi,zeby psy byly najedzone,bo wtedy sa silniejsze i byle wirus ich nie zlamie. Mamy sporo nowych pieskow,bokserke,jamniczke z corka,rottka,collie, bede im po kolei zakladac watki na pwp. Wszystkim dziekujemy za dobre slowa, za wsparcie, za wplaty.
  5. Gromiki pedza na pierwsza strone. Czy mozemy prosic o wystawienie psiakow na allegro? Aukcja chyba sie skonczyla.
  6. Kochane psisko juz pol roku jest w prawdziwym domku :multi: Ja bym te pol roku zamienila tymczasowo na 6 miesiecy i na malutkiej polowce tortu zapalila 6 malutkich miesiecznych swieczek :p Niech ma Brunonek swieto, niech wie, ze 6 miesiecy temu wyruszal w nowa, wspaniala podroz swojego zycia do Panciow do Wejherowa. A w pierwsza rocznice powinien miec porzadna duza swieczke z numerem 1, najwieksza jaka jest dostepna na rynku :eviltong:
  7. Piesek jest juz gotowy do adopcji, Kierownik go podkurowal i podkarmil
  8. Te sunieczki sa wysterylizowane dzieki wplatom dogomaniakow (miedzy innymi Hesi, Aluni) Dziekujemy!!!!!!
  9. Faktura VAT za zakupione szczepionki (DZIEKUJEMY Asiaf1) :sweetCyb::angel::ylsuper: A to szczepionki zakupione dzieki kochanej Asiaf1 :buzi::buzi::buzi: dla szczeniakow i mlodziezy
  10. Takie cudenka dostalismy z Krakvetu Krakvetowi serdecznie dziekujemy za szybka dostawe oraz bardzo mila komunikacje ze schroniskiem.
  11. Mrowenka malymi kroczkami biegnie na pierwsza stronke.
  12. Wiesci od Kierownika sprzed chwilki : W tym tygodniu postaramy sie o nowe zdjecia.
  13. Najlepsze to zdjecie, gdzie Brunko wcisniety w lezacych na dywanie....tyle miejsca, a on musial scisle przylegac do plecow kogos w czerwonej koszulce.
  14. Adopcje za luty 2006 : 11 psow i 2 koty. Liste darczyncow oraz relacje zdjeciowa umieszcze po otrzymaniu ze schroniska. Kasia wroci jutro, ma mi podeslac zdjecia nowych bud, zadaszenia oraz zdjecia dla wirtualnych opiekunow, bo mamy w tym zaleglosci.
  15. Nikt nie chce slodkich psiakow, Waliniowa sunia ma tak malo wejsc na allegro....:shake::-(:shake:
  16. Malutka Mrowenka wedruja na 1sza strone.
  17. Biedne psiaczki tak dlugo czekaja....
  18. Dziewczyny, juz mam adres od Marki, Ania tez dala. Wyglada na to, ze jak ladnie poprosze, to bede miec banerek z Pikulinka. Dziekuje Wam!!!!!
  19. Dzieki, ktos musi mala Mrowke zauwazyc. Jest juz na allegro, na adverts.pl.
  20. Ojoj, mamy staruszki i to duzo, duzo. Zaraz sie zabiore za ten watek. Dzieki Rybonku na przypomnienie.
  21. Asiuniap, prosze serdecznie ucaluj i pozdrow od nas Elunie.Przekaz, ze wszyscy trzymamy kciuki za Rexiulka i wszystkie zwierzaki.
  22. Mrówcia szuka małego domku.
  23. Pajuniu, spokojnie mozesz dac maila na schronisko, staram sie odpisywac na biezaco w miare, jak nie mam mlyna w pracy. Bo jak mam, to zaleglosci moga powstac. A wieczory nie wystarcza na wszystko. Argos na pewno przeszedl trudna droge w swoim zyciu, jest nieufny do obcych, nadrabia mina, a w rzeczywistosci sie boi, ja bym na jego miejscu tesknila i chciala sie wyrwac do Ateny,do swojego starego boksu. Oni razem spedzili szmat czasu. Moze ta nadmierna pobudliwosc czy nieufnosc i agresja do obcych minie mu z czasem, gdy przekona sie,ze ludzie sa dobrzy.
  24. Lothia, Twoja podopieczna oraz sunie z boksu 12 maja zadaszenie nowiutkie oraz nowe budy. Kasia bedzie po 6 marca, to zaraz wkleimy zdjecia. Mam nadzieje, ze dobrze sie suniom mieszka. Lepiej byloby w domku, ale i na to pewnie przyjdzie czas.
×
×
  • Create New...