-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Lothia, akcje organizowaly dziewczyny,ktore pomagaly w akcji zbiorek darow w Tesco. Kochane 8 dziewczyn z klasy 1f gimnazjum nr 2 z Mielca. Bardzo zaangazowane,nie moglam im odmowic tej pomocy z naszej strony. Dla nich to wielka radosc :kalendarz z psiakami ze schroniska specjalnie dla nich.
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise, masz racje, nie ma nic lepszego niz usmiechniete pycholki i krecace sie doopinki. A Ofkors zawsze byl radosny, nawet w schronisku przewodzil bandzie rozrabiakow :p -
Mam foty jamninczki, zaraz zaloze nowy watek na pwp. Jest jeszcze boksia, rottek, collie. Wszystkie w schronisku od kilkunastu dni. Lothia, Twoje kalendarze dalismy jako nagrody za 1,2,3 miejsce w konkursie "Tydzien na 4 Łapach" zorganizowanym przez mlodziez z gimnazjum nr 2 z Mielca. Mlodziez zebrala sporo karmy,kasz,makaronu,misek,ktore niedlugo dostarczy do schroniska.
-
Te suczki jakby ktos nie poznal to Kosteczka, zaglodzona sunia z piwnicy (w galerii sa dla porownania jej stare zdjecia zaraz po przybyciu do schroniska) oraz jamniczka mix z boksu 33, tez podrzucona jako szczenna. Nasz Kierownik to super czlowiek,znowu pracownicy choruja,a on wszystko sam robi.Z tego tez powodu wpadl w tzw.dolek, list kierownika jest chyba w watku Chomika. Szkoda,ze taki kierownik jest tylko jeden na sto. Zobaczcie kochani jak teraz wyglada zaglodzony mieszaniec bokserka. Jaki jest juz grubiutki. Kierownik lubi,zeby psy byly najedzone,bo wtedy sa silniejsze i byle wirus ich nie zlamie. Mamy sporo nowych pieskow,bokserke,jamniczke z corka,rottka,collie, bede im po kolei zakladac watki na pwp. Wszystkim dziekujemy za dobre slowa, za wsparcie, za wplaty.
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochane psisko juz pol roku jest w prawdziwym domku :multi: Ja bym te pol roku zamienila tymczasowo na 6 miesiecy i na malutkiej polowce tortu zapalila 6 malutkich miesiecznych swieczek :p Niech ma Brunonek swieto, niech wie, ze 6 miesiecy temu wyruszal w nowa, wspaniala podroz swojego zycia do Panciow do Wejherowa. A w pierwsza rocznice powinien miec porzadna duza swieczke z numerem 1, najwieksza jaka jest dostepna na rynku :eviltong: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piesek jest juz gotowy do adopcji, Kierownik go podkurowal i podkarmil -
Te sunieczki sa wysterylizowane dzieki wplatom dogomaniakow (miedzy innymi Hesi, Aluni) Dziekujemy!!!!!!
-
Faktura VAT za zakupione szczepionki (DZIEKUJEMY Asiaf1) :sweetCyb::angel::ylsuper: A to szczepionki zakupione dzieki kochanej Asiaf1 :buzi::buzi::buzi: dla szczeniakow i mlodziezy
-
Takie cudenka dostalismy z Krakvetu Krakvetowi serdecznie dziekujemy za szybka dostawe oraz bardzo mila komunikacje ze schroniskiem.
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mrowenka malymi kroczkami biegnie na pierwsza stronke. -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiesci od Kierownika sprzed chwilki : W tym tygodniu postaramy sie o nowe zdjecia. -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najlepsze to zdjecie, gdzie Brunko wcisniety w lezacych na dywanie....tyle miejsca, a on musial scisle przylegac do plecow kogos w czerwonej koszulce. -
Adopcje za luty 2006 : 11 psow i 2 koty. Liste darczyncow oraz relacje zdjeciowa umieszcze po otrzymaniu ze schroniska. Kasia wroci jutro, ma mi podeslac zdjecia nowych bud, zadaszenia oraz zdjecia dla wirtualnych opiekunow, bo mamy w tym zaleglosci.
-
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Nikt nie chce slodkich psiakow, Waliniowa sunia ma tak malo wejsc na allegro....:shake::-(:shake: -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Malutka Mrowenka wedruja na 1sza strone. -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Biedne psiaczki tak dlugo czekaja.... -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Dzieki, ktos musi mala Mrowke zauwazyc. Jest juz na allegro, na adverts.pl. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Ulka18 replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Asiuniap, prosze serdecznie ucaluj i pozdrow od nas Elunie.Przekaz, ze wszyscy trzymamy kciuki za Rexiulka i wszystkie zwierzaki. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mrówcia szuka małego domku. -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pajuniu, spokojnie mozesz dac maila na schronisko, staram sie odpisywac na biezaco w miare, jak nie mam mlyna w pracy. Bo jak mam, to zaleglosci moga powstac. A wieczory nie wystarcza na wszystko. Argos na pewno przeszedl trudna droge w swoim zyciu, jest nieufny do obcych, nadrabia mina, a w rzeczywistosci sie boi, ja bym na jego miejscu tesknila i chciala sie wyrwac do Ateny,do swojego starego boksu. Oni razem spedzili szmat czasu. Moze ta nadmierna pobudliwosc czy nieufnosc i agresja do obcych minie mu z czasem, gdy przekona sie,ze ludzie sa dobrzy. -
Lothia, Twoja podopieczna oraz sunie z boksu 12 maja zadaszenie nowiutkie oraz nowe budy. Kasia bedzie po 6 marca, to zaraz wkleimy zdjecia. Mam nadzieje, ze dobrze sie suniom mieszka. Lepiej byloby w domku, ale i na to pewnie przyjdzie czas.