Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. A moze by zrobic banerek z Pikulinka? Ja niestety nie umiem. Ale prosze, gdyby ktos umial zrobic, to pomogloby naglosnic sprawe Pikulinki.
  2. Bezlapcie, dobrze, ze macie wirtualnych opiekunow. Dzieki nim warunki, w ktorych mieszkacie powoli sie zmienia. A i domki prawdziwe moze sie znajda.
  3. Ani jednego telefonu. Jaki adres masz na mysli? Ze strony schroniska? Napisz dokladnie. Dzieki.
  4. Hopsa Tygryski Mieleckie, szukajcie domkow.
  5. Oj Bruncio, Bruncio :p Pancio i dr Mietek wiedza co robia. Lepiej sie przespij, przytul do Rudolfa, zeby ci bylo cieplutko. A jutro nawet nie bedziesz pamietal, ze cos ci dr Mietek robil kolo oczka.
  6. Amorek na allegro, moze sie komus spodoba.
  7. Amorek znow sie schowal. Na 15 stronie nikt go nie zobaczy.
  8. Miniusia szczesliwa, jest ulubienicą Pana Pawla :multi: Dzisiaj idzie na wizyte do weterynarza. Beda zdjecia, jak Pan Pawlowi odwiesi sie poczta.
  9. Lothia, dziekujemy. W tym miesiacu jest mniej adopcji niz w styczniu. Oby ten trend sie zmienil. I oby Bosca znalazla wreszcie swoj domek.
  10. Tosmy takie wyjatkowe cudo w schronisku mieli i nikt z nas o tym nie wiedzial. A ze Argoska trzeba odchudzac to pewne, nasz kierownik sam jak patyczek, a psy wygladaja jak paroweczki. No ale dla kierownika jest wazne, zeby psy byly najedzone, a ze nie wychodza, to i tluszczyk rosnie. Na pewno biedak jest wystraszony i nie wie gdzie jest. Ale kilka dni i sie przyzwyczai, tym bardziej, ze kocha ludzi i nie lubi byc sam. Przejechal taki szmat drogi, na pewno jest zmeczony. Pajuniu, podziekuj prosze Ance za wziecie Argoska.
  11. Przepiekny ten portret, dobrze, ze Panciowi sie udalo pstryknac taka cudna fote. Mordka przeslodka :sweetCyb::iloveyou::sweetCyb:
  12. Pewnie biedak pamieta pamieta swoja nieszczesliwa przygode z samochodem stad jego strach. Lepiej niech sobie chodzi na smyczy, niz mialby wpasc znow pod auto. A i Ty kochana Eloise nie bedziesz musiala za nim biegac i bac sie, ze cos sie mu stanie.
  13. [img]http://img297.imageshack.us/img297/4409/pic031036zd.jpg[/img] [img]http://img106.imageshack.us/img106/1778/pic030905bm.png[/img] [img]http://img297.imageshack.us/img297/387/pic030876ww.png[/img] Tak wyglada pies szczesliwy :multi: szczegolnie ostatnie zdjecie
  14. [B]Data: [/B] N Lutego 19 2006, 6:38 am [B]Do: [/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierzšt w Mielcu <[email protected]> [B]Priorytet: [/B] Normalny [B]Opcje: [/B] [URL="http://www.linuxpl.com/squirrelmail/src/view_header.php?mailbox=INBOX&passed_id=1678&passed_ent_id=0"]Pokaż cały nagłówek[/URL] | [URL="javascript:printFormat();"]Zobacz wersję do wydruku[/URL] [SIZE=5][COLOR=SeaGreen] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=SeaGreen] [/COLOR][/SIZE][COLOR=YellowGreen][B][SIZE=5]O piątej rano Miniusia odjechała do Poznania. Pozdrawiam.[/SIZE][/B][/COLOR]
  15. Wstawiam z opoznieniem zdjecia Asiczki z wyprawy w Bieszczady. Bregus to nawet pociagiem jechal. [img]http://img466.imageshack.us/img466/5186/pic031716se.jpg[/img] [img]http://img413.imageshack.us/img413/440/pic031265pu.jpg[/img] [img]http://img410.imageshack.us/img410/8004/pic030930ce.jpg[/img] Asiczko, dlaczego tak malo zdjec?
  16. Widocznie ta pani byla w schronisku i wie ile kosztuje adopcja. Lepiej takicg ludzi omijac z daleka. Przyjdzie czas na Pikulinke, przyjdzie i na Matylde.
  17. Eloise, a jakimi zabawkami sie chlopcy teraz bawia? Kupilas im ten sznurek w rolkach??? Czy Offkorsik juz schudl wg zalecen lekarza :evil_lol: ? Tak fajnie sie o Was czyta.
  18. Amorek sie schowal. Na 10 stronie nikt go nie zobaczy.
  19. Hopsa psiaczki. Kto sie wami zaopiekuje?
  20. Tygryski prosza o wystawienie na allegro :modla: :modla: :modla:
  21. Elawisko, jest jedyna i przekochana. Kolejna sierotka, starenki Cyrylek znajdzie swoje miejsce na reszte swoich dni. Ciekawe jak rezydenci przyjma Cyrylka, oby bez obrazania i awantur :p [SIZE=1](moje koty dotarly sie dopiero po 3 miesiacach)[/SIZE]
×
×
  • Create New...