-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Oto dzisiejsze zdjecia Pikulinki Pikulinka ma nowa kolezanke, jeszcze mniejsza niz ona [img]http://upload.miau.pl/1/57757.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/57758.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/57759.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/57760.jpg[/img] Pikulinka na schroniskowej leżance, obok Pani Izy i Pani Basi [img]http://upload.miau.pl/1/57761.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/57762.jpg[/img]
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Oj Mrówciu, Mrówciu, siedzisz w tym schronisku w swoim malym doleczku i nikt cie nie zauwazy. Wskakuj na pierwsza strone. -
Nerus taki szeroki usmiech, a Karinka sama slodycz...:loveu: A Krzys to kiedy bedzie sie wybieral na swiat? Chyba juz niedlugo?
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mroweczko, gdzie ten domek dla ciebie? -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aganiok, dziekuje w imieniu Ambo. Moze sie szczescie do niego usmiechnie. -
Bosca jest na allegro, ale nikt o nia w schronisku nie pytal :shake:
-
Juz chyba wklejalam informacje o suniach, ale na wszelki wypadek podaje najnowsza informacje od pana kierownika: [QUOTE]Ani Pikulina ani Matylda nie są sterylizowane. Pikulina kilka dni po przyjeciu miała atak padaczki i jest na lekach przeciwpadaczkowych, obecnie w zasadzie nic jej nie jest, ale bierze dalej w mniejszej dawce profilaktycznie.Dostaje zastrzyki antykoncepcyjne co pół roku w miesiącach luty i sierpień. Natomiast Matylda również na zastrzykach co pół roku. Ona ma z kolei kłopoty z sercem i bierze 1/2 tabletki Digoxin. [/QUOTE]
-
Duzo znajomych nazwisk na liscie....Pan Wojtek Michna opiekun wirtualny 4 psiakow z naszego schroniska tez uruchomil cala swoja rodzine. Oby tak dalej, oby jak najwiecej osob sie wpisywalo.
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Ulka18 replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Ja tez nie moglam sie doczekac codziennych relacji. Dobrze, ze jestes Elawisko i bedziesz nam opowiadac o Twoich zwierzaczkach. -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Dziekuje za podnoszenie naszych bezlapciow. Czy jeszcze moge prosic o wystawienie na allegro szczegolnie Czarusia i Rino? Moze ktos pokocha te psiaczki? Sa mlode, maja szanse. -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bruncio, jak tam przywitanie wiosny? Czekamy na liscik :p -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje, ze chlopcy zachowywali sie 'kurturarnie' w towarzystwie :eviltong: -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Ciociu Supergogo, Mroweczka jest wielkosci jamniczka. Postaramy sie o zdjecia. Z gory dziekujemy za aukcje na allegro. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Jutro konczy sie aukcja? Czy Ciocia Supergoga moglaby ponowic aukcje? Prosimy... -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Czy ktos moze wystawic psiaki na allegro z adnotacja, ze szukamy dla nich wirtualnych opiekunow? Prosimy... -
Wstawilam na forum collie.pl. Czy ten apel jest na miau.pl???
-
Podpisane, wysle linki do znajomych i przyjaciol.
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aniu14p, Argos tak jak pisze Bonika w schronisku nie zachowywal sie tak jak w Niemczech. Nic nie wskazywalo, ze jest chory. Mial apetyt, nawet nadwage, mial malo ruchu, wiec moze ten guz byl uspiony. Wiadomo, ze w schronisku nie ma jak diagnozowac choro, ale nic nie wskazywalo na to, ze cos Agroskowi jest. A po adopcji codzienne spacerki, ruch i dotlenienie mozgu na pewno przyczynily sie do rozrostu tego guza i zwiekszyl sie ucisk. Stad jego dziwne zachowanie. Mysle, ze lepiej, ze odszedl wsrod ludzi niz sam w boksie, po fakcie znaleziony przez pracownika przy porannym karmieniu.