Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Oto dzisiejsze zdjecia Pikulinki Pikulinka ma nowa kolezanke, jeszcze mniejsza niz ona [img]http://upload.miau.pl/1/57757.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/57758.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/57759.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/57760.jpg[/img] Pikulinka na schroniskowej leżance, obok Pani Izy i Pani Basi [img]http://upload.miau.pl/1/57761.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/57762.jpg[/img]
  2. Oj Mrówciu, Mrówciu, siedzisz w tym schronisku w swoim malym doleczku i nikt cie nie zauwazy. Wskakuj na pierwsza strone.
  3. Nerus taki szeroki usmiech, a Karinka sama slodycz...:loveu: A Krzys to kiedy bedzie sie wybieral na swiat? Chyba juz niedlugo?
  4. Anielico, jeszcze nie zdazylam zmienic tytulu, a Ty juz kochana aukcje wystawilas :crazyeye: Dziekuje. Dziekuje.Dziekuje.
  5. Czy mozemy prosic o przedluzenie aukcji? Ciocia Anielica wystawiala Amorka: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=91281311[/url]
  6. Czy mozemy prosic o wystawienie Amorka na allegro?
  7. Mroweczko, gdzie ten domek dla ciebie?
  8. Aganiok, dziekuje w imieniu Ambo. Moze sie szczescie do niego usmiechnie.
  9. Bosca jest na allegro, ale nikt o nia w schronisku nie pytal :shake:
  10. Kto wystawi Pikulinke i Matylde na allegro? Prosimy. Sa takie ladne zdjecia na 18, 19 stronie moze kogos chwyca za serce?
  11. Juz chyba wklejalam informacje o suniach, ale na wszelki wypadek podaje najnowsza informacje od pana kierownika: [QUOTE]Ani Pikulina ani Matylda nie są sterylizowane. Pikulina kilka dni po przyjeciu miała atak padaczki i jest na lekach przeciwpadaczkowych, obecnie w zasadzie nic jej nie jest, ale bierze dalej w mniejszej dawce profilaktycznie.Dostaje zastrzyki antykoncepcyjne co pół roku w miesiącach luty i sierpień. Natomiast Matylda również na zastrzykach co pół roku. Ona ma z kolei kłopoty z sercem i bierze 1/2 tabletki Digoxin. [/QUOTE]
  12. Duzo znajomych nazwisk na liscie....Pan Wojtek Michna opiekun wirtualny 4 psiakow z naszego schroniska tez uruchomil cala swoja rodzine. Oby tak dalej, oby jak najwiecej osob sie wpisywalo.
  13. Ja tez nie moglam sie doczekac codziennych relacji. Dobrze, ze jestes Elawisko i bedziesz nam opowiadac o Twoich zwierzaczkach.
  14. Dziekuje za podnoszenie naszych bezlapciow. Czy jeszcze moge prosic o wystawienie na allegro szczegolnie Czarusia i Rino? Moze ktos pokocha te psiaczki? Sa mlode, maja szanse.
  15. Bruncio, jak tam przywitanie wiosny? Czekamy na liscik :p
  16. Mam nadzieje, ze chlopcy zachowywali sie 'kurturarnie' w towarzystwie :eviltong:
  17. Ciociu Supergogo, Mroweczka jest wielkosci jamniczka. Postaramy sie o zdjecia. Z gory dziekujemy za aukcje na allegro.
  18. Jutro konczy sie aukcja? Czy Ciocia Supergoga moglaby ponowic aukcje? Prosimy...
  19. Czy ktos moze wystawic psiaki na allegro z adnotacja, ze szukamy dla nich wirtualnych opiekunow? Prosimy...
  20. Wstawilam na forum collie.pl. Czy ten apel jest na miau.pl???
  21. Te lancuszki trafiaja do znajomych i znajomych znajomych. Nie wiem czy to dziala. Tak mysle, czy by Pikulinki i Matyldy nie dac jeszcze raz na allegro? Agusia byla chyba 4 razy na allegro i wreszcie sie jej udalo.
  22. Oj, oj, oj, co sie dzieje, nie ma zadnego zainteresowania psiakami :shake:
  23. Podpisane, wysle linki do znajomych i przyjaciol.
  24. Aniu14p, Argos tak jak pisze Bonika w schronisku nie zachowywal sie tak jak w Niemczech. Nic nie wskazywalo, ze jest chory. Mial apetyt, nawet nadwage, mial malo ruchu, wiec moze ten guz byl uspiony. Wiadomo, ze w schronisku nie ma jak diagnozowac choro, ale nic nie wskazywalo na to, ze cos Agroskowi jest. A po adopcji codzienne spacerki, ruch i dotlenienie mozgu na pewno przyczynily sie do rozrostu tego guza i zwiekszyl sie ucisk. Stad jego dziwne zachowanie. Mysle, ze lepiej, ze odszedl wsrod ludzi niz sam w boksie, po fakcie znaleziony przez pracownika przy porannym karmieniu.
  25. Hoooop Gromiki. Czy aukcja allegro jeszcze jest aktualna? Jesli sie skonczyla prosimy o zalozenie nowej. Takie piekne psiuty, szkoda ich w schronisku.
×
×
  • Create New...