-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
[QUOTE] Od: "Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami" <[email protected]> Data: So Kwietnia 22 2006, 7:53 am Wczoraj wysterylizowano 2 suczki.Jedną z wyb.1, druga to ta, co Pani pisała czarna z białą krawatką z ogródka przed oknem, jest to sunia około 4 lat piękna kudłata, bardzo spokojna.[/QUOTE] Kolejne sterylki juz wkrotce. Dziękujemy ofiarodawcom.
-
[QUOTE] Od: "Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami" <[email protected]> Data: Pt Kwietnia 21 2006, 7:50 pm Pani Agnieszko,[B] poszły dwa kolejne pieski. Jeden to szczeniak z wyb 83, a drugi to sunia z wyb.154 w galerii jako małe pieski z wyb. 154. To ta kudłata sunia na jednym ze zdjęć widać moją rękę.[/B]Dobry okres a do końca kwietnia jeszcze parę dni.Pozdrawiam.[/QUOTE] :cool2: :cool2:
-
KRAKÓW-MAZAK-kochany zawsze zostanie w naszej pamięci i sercach
Ulka18 replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mysmy sie tez splakaly, wszystkie trzy... Dorothy, Aga jestescie wspaniale. AgaG podziwiam Cie za opanowanie przed kamera. -
Wiadomosc ze schroniska : [QUOTE]Ostatnio adoptowano rotweilera, psa terierowatego z wybiegu 168, oraz psa z hali podobnego do boksera, był niedługo na 1 wybiegu po lewej, taki jasno brązowawy. Dzisiaj i jutro będziemy sterylizować. Jakie napiszę po zabiegach. [/QUOTE] Dziękujemy wszystkim za wpłaty na sterylizacje. Jak tylko kierownik zrobi liste suniek po zabiegach, umieszczę ją tutaj.
-
Przesliczna ta Malinka. Bedzie radoscia dla kogos, kto jej da domek :p . Asiaf1, a moze dasz ja na allegro, jesli jest wysterylizowana nie bedzie nikogo kusic. A szanse zawsze wzrastaja.
-
Juz napisalam Kierownikowi, zeby podwojne wplaty na Mysie i Pysie przeznaczyc na inne sunie. A jest ich sporo jeszcze niewysterylizowanych. Przed swietami w Wielki Czwartek i Piatek byly: 4 adopcje psow i jednej kociny. Dom znalazl malamut - pojechal az do Szczawnicy, Ryjek mix collie i onka, piesek z boksu 37 oraz nowoprzyjety piesek, ktory nie zdarzyl zagoscic jeszcze na stronie schroniska. Pieniazki z 1% podatku beda przeznaczone na budowe zadaszenia nad boksami. Zdjecia wkleje, jak bedzie juz cos wiecej widac niz na tych powyzszych.
-
Ewa M, bardzo prosze o wystawienie na allegro. Tekst z pierwszej strony - Grom i Gromik z boksu 102, kontakt :[email protected] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Tel.+17 583 15 32 Dziekuje za aukcje. Moze sie chlopakom poszczesci.
-
Boks 90 zostal wyposazony w nowe budy, m.in. dzieki wplacie BONIKI i jej kochanej Mamy oraz wplatom 1% podatku od dogomaniakow. [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7678/dsc00324by.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/4605/dsc00336ck.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5153/dsc00422ag.jpg[/IMG] A tutaj rozpoczete prace nad zadaszeniem boksu 44 i kolejnych boksow, dzieki wplacie Pani Ewy z Rzeszowa (opiekunki Mary Jane) oraz wplatom 1% podatku. [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6867/dsc00458bb.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/359/dsc00468ao.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4617/dsc00473yu.jpg[/IMG] Wplaty na sterylke Mysi i Pysi, jesli sie powtorza od Aluni i Agnieszki - Wachury oraz Basiaap zostana przeznaczone na zabiegi dla innych suniek. Moze dla ONki od Mysi i Pysi oraz nowych suniek (mam sporo nowych zdjec), o tym napisze mi Kierownik, ktore sunie wymagaja sterylki na juz. Dziekuje Wszystkim za wplaty i sorry za zamieszanie i powtarzanie przeze mnie prosb o wplaty dla Mysi i Pysi :oops: :oops: :oops:
-
[img]http://kartki.albercik.pl/kartki/wielkanoc/kroliczki.jpg[/img] [SIZE="6"][B][COLOR="YellowGreen"]Wesolych Swiat Wielkanocnych zyczy Wszystkim Dogomaniakow [/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE="4"][COLOR="Indigo"][B]Schronisko Dla Bezdomnych Zwierzat w Mielcu[/B][/COLOR][/SIZE]
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Bielusia pojechala do domku. Pysio jedzie do domu w poniedzialek. Reszta psiakow z dogomanii czeka. Chomik, Grom i Gromi pregowane Tygrysy. Czesc jest na allegro dzieki kochanym dogomaniaczkom. Nie wiem, ktore pieski nam wystawialas, bo nie znam Twojego nikcu na allegro. Zawsze filtruje po wojewodztwie. Teraz jest kilka mielczan na allegro. Moze to Ty jest wystawialas Plastelinko? -
Basiaap, bardzo dziekuje za wplate w imieniu Mysi :buzi: :buzi: :buzi:
-
Asiu, Pajunia jest na swietach w Polsce bez netu. Obiecala wiadomosci po powrocie do Niemiec. Ja mam tylko wiadomosci o bernisiu od pani Andrei,ktora go adoptowala. Bez-Wadka nie ma opiekuna. Z wielka radoscia czytamy Twoja chec objecia patronatu nad ta starsza sunia :multi: :multi: :multi: . To jest najlepsza kolezanka suni bez lapki. Za chwile umieszcze info na stronie schroniska. Dziekujemy Ci Asiu.
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Biedne psy nadal w schronisku. Od ponad 4 lat w tym samym boksie. Bardzo prosimy o wystawienie na allegro z adnotacja, ze szukamy dla suni i psa wirtualnych opiekunow. Dziekujemy. -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Dwa slodkie psiaki prosza o domki. -
Aluniu, to moze na Pysie, druga sunie z watku Mysi i Pysi? W tym boksie sa 3 sunieczki oddane z jednego zrodla. Wszystkie takie miody, ze nie dalo sie ich z boksu po kolei wyprowadzic, wszystkie sie pchaly na mnie i kierownika. A ze sa bardzo podobne do labradorow moga stanowic lakomy kasek dla rozmnazalni. Dziekuje za kolejna wplate :Rose: :Rose: :Rose: . [SIZE="6"][B][COLOR="Yellow"]Wszystkim zyczymy spokojnych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy.[/COLOR][/B][/SIZE]
-
Basiaap, bardzo dziekujemy za chec wsparcia akcji sterylkowej. Proponuje Mysie lyb Pysie (labkowate sunie, moga stanowic lakomy kasek na pseudohodowcow), ktore sa od kilku tygodni w schronisku. Tu jest link do ich galerii [url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=11&sort=imie&pid=748[/url] Bardzo prosze o wpis na wplacie : na sterylizacje suni Mysi (lub Pysi). Mysle, ze 100-150 zl powinno wystarczyc. Dziekuje w imieniu sunieczki.
-
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kam, dziekuje :calus: :calus: :calus: -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Tanitko, wielkie podziekowania :Rose: :Rose: :Rose: Mam nadzieje, ze Vanilia znajdzie domek. -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ambo na allegro dzieki Aguni2, ktorej bardzo dziekujemy :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: http://www.allegro.pl/item97510078_pregowany_ambo_szuka_swojego_czlowieka.html