-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hop Maly Misiu! Moze allegro pomoze znalezc ci domek... -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hop Maly Misiu! Moze allegro pomoze znalezc ci domek... -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ambo jest juz "odpasiony". Ale chyba to jakies zaszlosci sie odezwaly. Mam tylko jedno zdjecie Amba, zrobione przy okazji zdjec nowego boksera. -
Sa niezwykle, ale moze codzienne podawanie lekow odstrasza ludzi. A to tylko 1/2 tabletki dziennie. Pikulinka zreszta w warunkach domowych, moze przestalaby miec jakiekolwiek ataki drgawkowe (miala w schronisku tylko jeden raz, wiec moze dobra diagnoza w gabinecie weterynaryjnym wykluczylaby przyjmowanie lekow).
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Oj o takich kierownikow to ciezko w naszych bezwzglednych czasach...a Pandusia szuka domu...kto wystawi mala sunie na allegro?? Prosimy. -
I kolejne zjdecia kochanej mordeczki [img]http://img275.imageshack.us/img275/710/p10105509ha.jpg[/img] [img]http://img464.imageshack.us/img464/3693/p10105529cz.jpg[/img] Prosimy o wystawienie Bosco Boskiej na allegro. Moze jej sie poszczesci.
-
Dzisiejsze zdjecia Boskiej, niestety zza krat, bo nie bylo kierownika, zeby wyprowadzil sunie. [img]http://img275.imageshack.us/img275/92/p10105481ko.jpg[/img] [img]http://img275.imageshack.us/img275/8145/p10105496nl.jpg[/img]
-
Kolezanka Mysi i Pysi równiez po sterylce. Tutaj zdjecia robione przez okienko izolatki, nie chcialam stresowac suni (sterylka byla wczoraj). Dziekuje wszystkim za wplaty. W schronisku jest kilka nowych psow, a do dzisiaj w maju domki znalazly 2 pieski. Czy na kazdy dzien jeden piesek. "To bardzo duzo" tak mi powiedzialy Panie Iza i Ola. Pan Kierownik zachorowal (prawdopodobnie go polamalo podczas robot przy zadaszeniu) i nie bylo go dzisiaj w schronisku. Nie mam wiec danych o kosztach szczepienia na parwo-nosowke i kaszel.
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ambo jest chory. Prawdopodobnie nosówka, która trafiła na bezbronny organizm (wiadomo w jakim tragicznym stanie trafil Ambo do schroniska). Dzisiaj go widzialam, byl radosny, merdal ogonkiem, morda usmiechnieta, jakby nigdy nic. Ani sladu po zaglodzeniu. Mam nadzieje, ze wydobrzeje. Jest pod opieka pan Oli, Izy i Basi, je tylko gotowane miesko z dodatkami. Nowych fotek nie robilam,bo nie bylo kierownika,a Pani Ola nie chciala go meczyc nieudolnym wyprowadzaniem. -
Dzisiejsza Pikulinka. [img]http://img477.imageshack.us/img477/6559/p10105921gg.jpg[/img] [img]http://img484.imageshack.us/img484/8724/pikulinka43ns.jpg[/img] [img]http://img484.imageshack.us/img484/3268/pikulinka57cn.jpg[/img] [img]http://img484.imageshack.us/img484/9903/pikulinka23pv.jpg[/img] [img]http://img484.imageshack.us/img484/3852/pikulinka35lb.jpg[/img] [img]http://img484.imageshack.us/img484/6083/pikulinka9rr.jpg[/img]
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandusia malutka sunia szuka domku. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Lupe dziekuje za piekny banerek :crazyeye: :p Panda jest wyjatkowa sunia, mam nadzieje, ze szybko znajdzie dom. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
2 godziny spacerku w lesie...pomarzyc tylko mogl Carusek gdy siedzial biedak w boksie, ze bedzie chodzil po zielonej trawce...:multi: :multi: :multi: razem z Pancia :p Sabinko, pomiziaj prosze ode mnie i Ulki kochanego leniwca. [SIZE="1"]Zagladnij od czasu do czasu na nasz mielecki watek na innych na pwp. Kwiecien byl wyjatkowo dobry dla psow z mieleckiego schroniska, az 28 znalazlo nowe domy. OBY takie jak TWOJ. [/SIZE] -
Oto najnowsza informacja od Pana Kierownika, odpowiedz na moj mail wyliczajacy ilosc kwietniowych adopcji. :laola:
-
[SIZE=6][B]PANDA-malutki piesek , przepiękny mieszaniec jak miś panda[/B][/SIZE] PANDA to piesek z wybiegu za drewutnią. Jest biała z oryginalnym umaszczeniem głowy, puszysta i kudłata, ma około lat 2-3. Trafiła do schroniska w pażdzierniku' 2005 z Ostrowca Św. Spokojna, leciutko jakby przestraszona, ale wiadomo ze nie była przyzwyczajona do obgłaskiwania. Na rękach u Kierownika wygląda przepięknie. Byłaby ozdobą domu i obiektem pytań przechodniów, kto zechce dać jej domek? [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1356/drewpiesekpanda15rv.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/690/drewpiesekpanda24qk.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6531/drewpiesekpanda43xd.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2536/drewpiesekpanda69pk.jpg[/IMG] Reszta zdjec jest tutaj : [URL]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=13&sort=imie&pid=731[/URL] [B]PANDA PIEKNIE PROSI O AUKCJE NA ALLEGRO. [/B]
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam,ze na tym watku wklejam tą informacje i link do naszego mieleckiego watku na 'innych' Wplaty 1% podatku nalezy kierowac: Reszta tutaj: http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16313&page=25 Link jest do strony 25.