Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Koszt jednej budy to w zaleznosci od wielkosci 130-150-200 zl. Wszystko zalezy czy buda jest pojedyncza,podwojna,duza,mala (zdjecia i wyliczenia sa na poprzednich stronach). O koszt szczepienia dowiem sie w schronisku jak bede 2 maja (no chyba,ze bedzie lało,to wtedy nie pojade).Naprawde nie wiem jak sie to ksztaltuje. Aganiok, dziekuje za Twoj 1 %. Wszystkim, ktorzy wplacili dziekujemy.
  2. Ulka18

    Metamorfozy

    A to nasza schroniskowa dama w kwiecie wieku Agusia. Tu w schronisku : [IMG]http://img310.imageshack.us/img310/388/agusia14874ut.jpg[/IMG] [IMG]http://img310.imageshack.us/img310/5623/agusia14881lx.jpg[/IMG] [IMG]http://img310.imageshack.us/img310/5668/agusia14894sj.jpg[/IMG] A tutaj w domku u Pani Jadwigi az w Olszytnie. Agusia teraz Korusia jest ulubienica Pana z wzajemnoscia. Pan nazywa sunie :MANIUNIA czyt. Moja Niunia. pies mysliwski [img]http://img504.imageshack.us/img504/3586/piesmyliwski7yz.jpg[/img] Pan Tylko Moj [img]http://img135.imageshack.us/img135/4854/pantylkomoj7kp.jpg[/img] MANIUNIA [img]http://img135.imageshack.us/img135/3769/maniunia1yc.jpg[/img]
  3. Biedny Ambo :shake: Mam nadzieje, ze wyzdrowieje.
  4. Ulka18

    Metamorfozy

    To my sie tez pochwalimy przemianami dokonanymi w schronisku. Na pierwsza prezentacje Foksia. Foksia po przyjeciu do schroniska [img]http://img134.imageshack.us/img134/6817/nowyfoksterrier58nw.jpg[/img] [img]http://img134.imageshack.us/img134/691/nowyfoksterrier73ic.jpg[/img] A tu po kapieli,strzyzeniu i odzywieniu po kilku tygodniach [img]http://img134.imageshack.us/img134/3325/290306324qy.jpg[/img] [img]http://img134.imageshack.us/img134/8173/290306286zz.jpg[/img] Reszta zdjec jest tutaj [url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=3&sort=imie&pid=746[/url] Foksia znalazla juz domek :p
  5. DZIEKUJĘ WSZYSTKIM ZA WPŁATY! Kierownikowi marzy sie 80 nowych bud (tyle wyliczył,ze by sie przydalo) oraz szczepienie wszystkich 680 zwierzaków. Takie liczby mi podał ostatnio, a to znaczy,ze jest mniej niz 500 psów i 220 kotów. Z tego co wiem, ciągnie dalej zadaszenie boksów, w których w lecie jest największy upał. Do dzisiaj domki znalazło w kwietniu 23 psy i jeden kot oraz 5 kotek wzięla kochana Jogi z Pania Beata. Więc można liczyć 23 psy i 6 kotów. Rekord wszechczasów :crazyeye: Nigdy nie było tylu adopcji odkąd bardzo aktywnie uczestniczę w pomocy schronisku. Bardzo się cieszę.
  6. Anielico, dziekuje w imieniu Amorka. Jestes kochana :p
  7. Wybieram sie do schroniska we wtorek 2 maja i poprosze kierownika o przygotowania listy wplat za kwiecien. Sama jestem ciekawa. Mam zaleglosci w zdjeciach dla opiekunow wirtualnych, wiec na 99% bede w schronisku.
  8. Brunonku na pewno dobrze sie zaprezentujesz :p Jestes pieknym,dostojnym,madrym psem. Stoj prosciutko i niczego sie nie boj. Ciotki trzymaja za Ciebie mocno kciuki.
  9. Pajuniu, gdybys Ty mieszkala w Polsce, pewnie nie byloby problemow. A tak,zebys nie wiem jak sie spowiadala, zawsze cos bedzie nie tak. W nastepnym tygodniu jak moj szef wyjedzie zadzwonie do Niemiec w sprawie Szoguna, ale potem moj post juz nie bedzie taki krotki, skromny i wreszcie wygarne wszystkim, ktorym glownym zadaniem jest zapychanie serwera swoimi oskarzeniami i rozwijanie watkow do gigantycznych rozmiarow. A schronisko na 20 psow z 4-5 pracownikami to chyba cos innego niz polski schron z kilkuset psami i nawet 10 pracownikami?
  10. Cos nam ciezko idzie znajdowanie domku....:-(
  11. CIOCIU SUPERGOSIENKO PROSIMY O WZNOWIENIE AUKCJI DLA MRÓWECZKI: [url]http://www.allegro.pl/item96779154_malenka_mroweczka_nie_ma_wlasnego_domu.html[/url]
  12. Starsze psiaki proszą o aukcje na allegro. Mamy nadzieje, ze znajdziemy dzieki temu wirtualnych opiekunow.
  13. Kolejny bezlapkowiec czyli RINO ma wirtualna opiekunke, kochana ELOISE od naszego Korsarza- Ofkorsa-Kustyka. Ale prawdziwych domkow, jak nie bylo, tak nie ma :-( :-( :-(
  14. Grom i Gromik proszą o aukcje na allegro. Moze komus potrzebne Tygrysy do pilnowania domu??
  15. Matylda i Pikulinka nadal w schronisku. Biedne sunieczki. Tak dlugo juz czekaja.
  16. Amorek bardzo prosi o wystawienie na allegro. Bardzo prosimy i my.
  17. Asiu, 140 pln to AZ jedna buda dla jakiegos psa. Albo AZ jedna sterylka. To bardzo duzo. DZIEKUJEMY WAM.
  18. Moja uwaga byla kierowana do wszystkich, ktorzy beda probowali nabic niepotrzebnie kilka stron na tym watku. To zbedna strata czasu. Niczemu nie sluzy.
  19. Tu powinna sie wypowiedziec BEATA J., ktora sunie w wysokiej ciazy przewozila. I wszelkie zbedne dyskusje tak lubiane na dogo powinny uschnac. A ci, ktorzy maja za duzo czasu i lubia pisac epopeje nie znajac tematu, powinni sie przejsc do najblizszego schroniska,bo tam ich czas i sily bedalepiej wykorzystane.
  20. Pajuniu, dziekujemy za wiesci o Fionce- Nali. A jak sie sprawuje Kremowka i Malutek? Jak sie odrobisz z mailami, to skrobnij pliss slowko o tych dwoch slodziakach.
  21. Asiu, Pajunia jest bez kompa w Polsce. Obiecala, ze pod koniec kwietnia napisze, jak wroci do siebie. Jogi i Beata wziely do siebie 5 koteczek,ktore maja byc sterylizowane w Stalowej Woli i potem maja byc wyadoptowane. Jogi mi dzisiaj powiedziala,ze to nie koniec akcji sterylkowej koteczek. Beda kolejne akcje. Strasznie sie ciesze :multi:
  22. Tanitko, WIELKIE DZIEKI ZA AUKCJE.
  23. [QUOTE]Od: "Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami" <[email protected]> Data: N Kwietnia 23 2006, 8:30 pm Pani Agnieszko [B]wysterylizowano Mysie i Pysię[/B]. [B]Pani Agnieszka z koleżanką wysterylizowała 12 kotek oraz 3 kocury[/B].Pozdrawiam[/QUOTE] To tyle z wiadomosci ze schroniska. Kochana JOGI i kolezanka chyba padly z nog po tylu zabiegach. JOGI :buzi: :calus: , przekaz tez prosze kolezance :buzi: :calus:
  24. Hop psiaki, moze domek sie wreszcie znajdzie.
×
×
  • Create New...