-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Koszt jednej budy to w zaleznosci od wielkosci 130-150-200 zl. Wszystko zalezy czy buda jest pojedyncza,podwojna,duza,mala (zdjecia i wyliczenia sa na poprzednich stronach). O koszt szczepienia dowiem sie w schronisku jak bede 2 maja (no chyba,ze bedzie lało,to wtedy nie pojade).Naprawde nie wiem jak sie to ksztaltuje. Aganiok, dziekuje za Twoj 1 %. Wszystkim, ktorzy wplacili dziekujemy.
-
A to nasza schroniskowa dama w kwiecie wieku Agusia. Tu w schronisku : [IMG]http://img310.imageshack.us/img310/388/agusia14874ut.jpg[/IMG] [IMG]http://img310.imageshack.us/img310/5623/agusia14881lx.jpg[/IMG] [IMG]http://img310.imageshack.us/img310/5668/agusia14894sj.jpg[/IMG] A tutaj w domku u Pani Jadwigi az w Olszytnie. Agusia teraz Korusia jest ulubienica Pana z wzajemnoscia. Pan nazywa sunie :MANIUNIA czyt. Moja Niunia. pies mysliwski [img]http://img504.imageshack.us/img504/3586/piesmyliwski7yz.jpg[/img] Pan Tylko Moj [img]http://img135.imageshack.us/img135/4854/pantylkomoj7kp.jpg[/img] MANIUNIA [img]http://img135.imageshack.us/img135/3769/maniunia1yc.jpg[/img]
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Ambo :shake: Mam nadzieje, ze wyzdrowieje. -
To my sie tez pochwalimy przemianami dokonanymi w schronisku. Na pierwsza prezentacje Foksia. Foksia po przyjeciu do schroniska [img]http://img134.imageshack.us/img134/6817/nowyfoksterrier58nw.jpg[/img] [img]http://img134.imageshack.us/img134/691/nowyfoksterrier73ic.jpg[/img] A tu po kapieli,strzyzeniu i odzywieniu po kilku tygodniach [img]http://img134.imageshack.us/img134/3325/290306324qy.jpg[/img] [img]http://img134.imageshack.us/img134/8173/290306286zz.jpg[/img] Reszta zdjec jest tutaj [url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=3&sort=imie&pid=746[/url] Foksia znalazla juz domek :p
-
DZIEKUJĘ WSZYSTKIM ZA WPŁATY! Kierownikowi marzy sie 80 nowych bud (tyle wyliczył,ze by sie przydalo) oraz szczepienie wszystkich 680 zwierzaków. Takie liczby mi podał ostatnio, a to znaczy,ze jest mniej niz 500 psów i 220 kotów. Z tego co wiem, ciągnie dalej zadaszenie boksów, w których w lecie jest największy upał. Do dzisiaj domki znalazło w kwietniu 23 psy i jeden kot oraz 5 kotek wzięla kochana Jogi z Pania Beata. Więc można liczyć 23 psy i 6 kotów. Rekord wszechczasów :crazyeye: Nigdy nie było tylu adopcji odkąd bardzo aktywnie uczestniczę w pomocy schronisku. Bardzo się cieszę.
-
Wybieram sie do schroniska we wtorek 2 maja i poprosze kierownika o przygotowania listy wplat za kwiecien. Sama jestem ciekawa. Mam zaleglosci w zdjeciach dla opiekunow wirtualnych, wiec na 99% bede w schronisku.
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brunonku na pewno dobrze sie zaprezentujesz :p Jestes pieknym,dostojnym,madrym psem. Stoj prosciutko i niczego sie nie boj. Ciotki trzymaja za Ciebie mocno kciuki. -
Pajuniu, gdybys Ty mieszkala w Polsce, pewnie nie byloby problemow. A tak,zebys nie wiem jak sie spowiadala, zawsze cos bedzie nie tak. W nastepnym tygodniu jak moj szef wyjedzie zadzwonie do Niemiec w sprawie Szoguna, ale potem moj post juz nie bedzie taki krotki, skromny i wreszcie wygarne wszystkim, ktorym glownym zadaniem jest zapychanie serwera swoimi oskarzeniami i rozwijanie watkow do gigantycznych rozmiarow. A schronisko na 20 psow z 4-5 pracownikami to chyba cos innego niz polski schron z kilkuset psami i nawet 10 pracownikami?
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
CIOCIU SUPERGOSIENKO PROSIMY O WZNOWIENIE AUKCJI DLA MRÓWECZKI: [url]http://www.allegro.pl/item96779154_malenka_mroweczka_nie_ma_wlasnego_domu.html[/url] -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Starsze psiaki proszą o aukcje na allegro. Mamy nadzieje, ze znajdziemy dzieki temu wirtualnych opiekunow. -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kolejny bezlapkowiec czyli RINO ma wirtualna opiekunke, kochana ELOISE od naszego Korsarza- Ofkorsa-Kustyka. Ale prawdziwych domkow, jak nie bylo, tak nie ma :-( :-( :-( -
Asiu, 140 pln to AZ jedna buda dla jakiegos psa. Albo AZ jedna sterylka. To bardzo duzo. DZIEKUJEMY WAM.
-
Moja uwaga byla kierowana do wszystkich, ktorzy beda probowali nabic niepotrzebnie kilka stron na tym watku. To zbedna strata czasu. Niczemu nie sluzy.
-
Tu powinna sie wypowiedziec BEATA J., ktora sunie w wysokiej ciazy przewozila. I wszelkie zbedne dyskusje tak lubiane na dogo powinny uschnac. A ci, ktorzy maja za duzo czasu i lubia pisac epopeje nie znajac tematu, powinni sie przejsc do najblizszego schroniska,bo tam ich czas i sily bedalepiej wykorzystane.
-
Pajuniu, dziekujemy za wiesci o Fionce- Nali. A jak sie sprawuje Kremowka i Malutek? Jak sie odrobisz z mailami, to skrobnij pliss slowko o tych dwoch slodziakach.
-
Asiu, Pajunia jest bez kompa w Polsce. Obiecala, ze pod koniec kwietnia napisze, jak wroci do siebie. Jogi i Beata wziely do siebie 5 koteczek,ktore maja byc sterylizowane w Stalowej Woli i potem maja byc wyadoptowane. Jogi mi dzisiaj powiedziala,ze to nie koniec akcji sterylkowej koteczek. Beda kolejne akcje. Strasznie sie ciesze :multi:
-
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Tanitko, WIELKIE DZIEKI ZA AUKCJE. -
[QUOTE]Od: "Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami" <[email protected]> Data: N Kwietnia 23 2006, 8:30 pm Pani Agnieszko [B]wysterylizowano Mysie i Pysię[/B]. [B]Pani Agnieszka z koleżanką wysterylizowała 12 kotek oraz 3 kocury[/B].Pozdrawiam[/QUOTE] To tyle z wiadomosci ze schroniska. Kochana JOGI i kolezanka chyba padly z nog po tylu zabiegach. JOGI :buzi: :calus: , przekaz tez prosze kolezance :buzi: :calus:
-
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hop psiaki, moze domek sie wreszcie znajdzie.