Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. O Mróweczce wiemy wszystko. Informacje sa w aukcji suni : [url]http://www.allegro.pl/item112214342_malenka_mroweczka_juz_tyle_czasu_czeka_na_dom.html[/url] W Mielcu nie ma duzo adopcji. W ciagu 5 tygodni nowe domki znalazlo 25 psiakow i 4 kociny. To i tak rekord, bo kiedys, zanim tam nastalismy, szly 2-3 psy miesiecznie. Zdjecia zrobie przy najblizszej wizycie w schronisku. Jedno jest w dolku, tam widac, ze sunia jest malutka.
  2. Zrobie nowe zdjecia Hience, jak zelżeja upaly. Musi sie udac znalezc dobry domek.
  3. Takie piekne preguski, a domku nie znalazly...:shake:
  4. Super wiadomosci :p Niech nam Sabinka zdrowieje szybciutko i wraca do nas. Prosze ucalowac Sabinke ode mnie.
  5. Na pewno wiedzieli, ze sunia jest juz starsza i ze moze chorowac. Ale pewnie i tak nie mieliby pieniedzy na porzadne leczenie. Bo niby skad? Moja poprzednia sunia miala raka i mimo najlepszych staran i leczenia, odeszla w ciagu 3 miesiecy. Wet powiedzial mi wtedy : 3 miesiace to bardzo dlugo, to jakby 2 ludzkie lata...czas dla psow leci szybciej. Mozna by poprosic dogomaniakow o drobne wplaty na leki usmierzajace bol i jakies wzmacniajace dla suni. Wiec potrzebny nowy tytul.
  6. Siostra, napiszesz o BIBI? Dzisiaj Mloda wraca z obozu, wiec juz nie bede miala kompa tylko dla siebie. Ale moze uda mi sie ja odgonic i aukcje zalozyc ;)
  7. Ewa, nie martw sie, ze rozdam wszystkie psiaki :evil_lol: Prawie tyle samo czworonogow przyszlo do schroniska w tym czasie. Az strach pomyslec, co by bylo, gdyby adopcje stanely. W schronisku nie ma pogryzien, no moze tylko jedno-->ostatnio P.Kierownika. Chcial rozdzielic gryzace sie psy i jeden z nich go dziabnal w reke. Ale powaznych pogryzien nie ma,nowe psy sa ciagle zmieniane,jesli nie zgadzaja sie z kolegami w boksie.
  8. [SIZE="5"][B][COLOR="Green"]DOBRE WIADOMOSCI Z MIELCA [/COLOR][/B][/SIZE] [QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: [email][email protected][/email] Temat: adopcje Data: 5 lipca 2006 19:59 Pani Agnieszko. [SIZE="4"][COLOR="#008000"][B]Od 01.06.2006 do 05.07.2006 zostały adoptowane 25 piesków i 4 koty.[/B][/COLOR][/SIZE] Ze znanych ostatnio poszły - pies duży biały w czarne łaty, co siedział z Mają, piesek malutki z wyb. 148, sunia czarna z białą krawatką, lekko kudłata z ogródka pod oknem, 2 szczeniaki od "księdza" oraz kotka i kocurek od Pani z alergią, tzn. tricolorka i biało rudy. Kotki poszły do domu do mojej rodziny.O innych znanych jak choćby Pikulina pisałem innym razem.Opisy i wpłaty za czerwiec wyślę jutro .[/QUOTE]
  9. Mrówenka dzieki Cioci Supergosiencie tyle razy na allegro, a domku nadal brak :shake:
  10. HOP! Malutka BIBI szuka domku.
  11. Foczusia juz ma kupiona czerwona obrozke, ktora dzisiaj wysylam do schroniska. Bo nasza Foczusia jak wszystko dobrze pojdzie, za 2 tygodnie bedzie jechac. Jest juz zaszczepiona na wszystkie chorobska.
  12. Siostra, poprosze o wyciskacz lez. I allegro bedzie za 15 minut. Ale tekst musze miec, bo ze mnie pisarz marniutki :oops:
  13. Hienka najkochansza przylepka szuka domku.
  14. Elu, bedzie dobrze. Nie martw sie. Fuksik ma najlepszych Panciow i najlepsza opieke, jaka jest dostepna. A milosc do Was każe mu wyzdrowiec. Organizm w takich warunkach sam chce wyzdrowiec.
  15. Malawasiu, najgorsze jest, ze w schronisku nie ma jak sprawdzic stosunku do dzieci. A to schronisko dopiero raczkuje w adopcjach i wolontariacie. No i tylko Kika tam moze zagladac.
  16. Biedne psiaczki...normalne 4-lapkowce maja trudnosci ze znalezieniem domku, a co dopiero te biedactwa :shake:
  17. Hop pręguski, bo na koncu nikt was nie zobaczy...
  18. Mroweczka tyle razy na allegro, a domku nadal brak...:shake:
  19. Kremóweczki w góre...domki, gdzie te domki?
  20. Pandusia nadal czeka :shake: A wraz z nia tyle nowych kolegow i kolezanek. Czekam na opisy od kierownika i zaczne wstawiac na stronke. Wg moich obliczen w czerwcu poszlo do adopcji 12 psow, ale dokladna liczbe poda jak zwykle pan kierownik.
  21. Siostra, jesli trzeba allegro, to nie ma sprawy. Ale musze miec dobry tekst.
  22. Taka rade na kaszel dostalam od Jogi. [QUOTE]Kaszel trzeba koniecznie leczyć podając antybiotyk, leki odpornościowe i izolując chore psiaki, ale to jest niewykonalne. [/QUOTE] Jeszcze z rozmowy telefonicznej pamietam,ze Jogi radzila podawanie syropow jak dla dzieci, ale to jak czytam psiaki juz dostaja. Wszystko dostaja jak trzeba.
  23. Proponuje tez Therion lub Jogi. Zaraz znajde pw od Jogi, w Mielcu tez mielismy kaszel kennelowy :shake:
  24. Justynko, ucaluj prosze Mame i powiedz, zeby sie nie dala tym "mutantom" szpitalnym. Karteczka wyslana, mam nadzieje, ze bedzie tak, jak sie snilo MoniSi. Cale morze kartek dla naszej Sabinki.
  25. Irmo, mozemy wyslac list poparcia do Mojego Psa. Ale wiesz, ze podpisy by sie nie zmiescily na jednej stronie. Potrzeba byloby kilku kartek. Uwazam, ze ta historia powinna byc nie tylko w MP,ale w innych czasopismach. A TY Irmo powinnas dostac jakis ORDER PSIEGO USMIECHU :loveu:
×
×
  • Create New...