Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Dziekuje za szybkie wyciagniecie suni ze schronu :Rose: :Rose: Puz, Haniu, skad ona moze byc tzn. czy moze zidentyfikowalyscie jej pochodzenie? Jaka jest? Na ile ja oceniacie? Zmieniam tytul watku, prosze o informacje na jaki? Tzn. gdzie teraz jest lub skad sunia bedzie szukac domku?
  2. Brawo Juniorek - kupa w gabinecie :evil_lol: Powinines miec drugie imie: Prezes! Waga calkiem, calkiem sluszna 6,8 kg :loveu: [SIZE="1"]2 kg wiecej niz moje koty, ktore przeciez sporo ważą. [/SIZE] A na jedzonku Pańciowej pewnie bedzie szybko przybywać. PS. Brakowalo nam Panciowych listow, jak dobrze, ze znow sa.
  3. Rybonku, a moze GuniaP czy g_o_n_i_a moglyby na miejscu sie dowiedziec i jakos z "jamnikowym" wetem Ciebie skontaktowac? Bo Siostra to chyba nie ma bezposredniego kontaktu z wetem. A tak, to byloby prosciej.
  4. Zeby to byla prawda...musimy sie dowiedziec, jakie sa szanse na zalatwienie sterylek np. bezdomnych kocinek.
  5. :multi: :multi: :multi: Brawo ! A jaki to domek? Napisz cos plisss. Moniko, a jak Twoj kregoslup wytrzymal kapiel Honeyki?
  6. Trzymamy kciuki, zeby obrzek minal, a lapka wrocila do pelnej sprawnosci.
  7. To bylo w czwartek Boze Cialo, wiecie jak wygladaja takie dni w malych miasteczkach :mad: Kogo obchodzi jakis przejechany psiak...
  8. Oj Dotko, a kto by nie chcial. Do wczoraj mielismy 9 adopcji. Oby tak dalej. Bo nowych psow przed wakacjami przybywa...
  9. Poziomka 2 raz na allegro, ma 1 obserwatora. Matylda jest bez lekow na obserwacji. Wkrotce pojedzie na badania.
  10. Rybonku, to tylko Siostra zna sprawe od poczatku do konca. Sunia jest w tej chwili w Kundelku w Rzeszowie. Siostra nie jest caly dzien na dogomanii ze wzgledu na prace. Ale na pewno zna diagnoze i jest w stalym kontakcie z Kundelkiem.
  11. Chodzilo mi o to, ze nie ma wolnych bezlapkowcow do wirtualnej opieki. Bo Asiaf1 chciala wziac jakiegos bezlapcia pod swoje skrzydla. Jest Czarus i Rino. Zapytam kierownika, czy jakis nie przybyl. Wczoraj mialo byc przyjecie 7 nowych psow.
  12. Muro to sceniacek jest. Uratowany przez Siostre. Siostra zalatwila miejsce w rzeszowskim Kundelku. W debickim azylu juz by dawno....
  13. [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7684/22tr.jpg[/IMG]
  14. Aga, sorry, ze nie zalozylam watku, ale u mnie tez kruchutenko z czasem. Bibi jestes przecudna i te uszy :loveu: Zdrowiej malenka w dobrych rekach Pani Haliny i wolontariuszy.
  15. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=111234375
  16. Asiaf1, nie mamy juz bezlapkowcow. Ale sa staruszki, ktore potrzebuja opieki. Wybierz sobie prosze ktoregos psiaka z galerii. Moze Zębatke starsza sunie?
  17. Moga byc :p psiaki zjedza wszystko. Dziekuje bardzo za pamiec :D
  18. Pande znowu obserwuje jedna osoba, a domku nadal "0". [url]http://www.allegro.pl/item110670380_panda_kto_pokocha_pluszowego_miska_.html[/url]
  19. Co tam podpis :eviltong: ważne, ze pieski znajdują domki. W tym miesiącu 6, w tym 2 dzieki aukcjom allegro (szczeniak i Labuś). I dzisiaj kolejna sunia dzieki allegro jedzie do Wrocka. Jogi ja wiezie. Napiszę jak juz Królewna dojedzie do domku.
  20. Jaki słodziak :crazyeye: :loveu: :crazyeye: Jestem pewna, ze Brunonek Senior maczal w tym łapki bezposrednio u samego Sw.Franciszka. Nie mogl z nieba patrzec, jak jego Rodzinka cierpi. Kochany Brunonek dba o swoich Pańciów, żeby byli szczęsliwi.
  21. Zobaczcie ile nowych psich mordek jest w schronisku :placz: Juz od pierwszej strony widac, ze ich troche przybylo. Mam jeszcze sporo zdjec do wstawienia, ale dzisiaj juz nie dam rady. Pandusia za to od nowa na allegro.
  22. Spokojnie dziewczyny, ja tam okruszek nie jestem i do tego mam dosc duzo woli walki, szczegolnie o mieleckie psiaki. Wiec tak szybko nie odpuszcze :eviltong: Samo wystawianie psiakow na allegro, to nie to samo co kontakt z dogomaniakami na forum. Ale troche mnie denerwuje, ze akurat ja mam ciagle problemy z podpisem. Banerek Pandusi nie byl przeciez duzy :shake:
  23. Jak mnie zbanuja, to mnie nie bedzie na dogo :angryy: Ale kogo obchodzi los bezdomnych zwierzakow. Chyba przestane sie tutaj udzielac, jesli za banerek z Pandusia mam takie ostrzezenie. Ciekawe dlaczego na mnie sie uwzieli :crazyeye:
  24. Mam zdjecia, ale na razie nowych psow, jeden plik jeszcze nie rozpakowalam, jest tego 11MB, wiec bede miala co robic...Czesc ze zdjec z ubieglego czwarrtku juz wstawilam na strone i na allegro. Reszta czeka w kolejce.
  25. Zdolne chłopaki :evil_lol: tak się szybko uczą :evil_lol: co do windy, to ja tez nie lubię nią jeździc...
×
×
  • Create New...