Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. A to spryciula - okienkiem w toalecie! Aparatka! Mam nadzieję, że jej nowa rodzina nie ma jej tego za złe, że psina wciąż musi się wyszumieć. Moja Aza przez pierwsze trzy lata uciekała nam prawie na każdym spacerze, a potem wracała grzecznie pod drzwi cała zadowolona i mająca w nosie nasze obawy i strachy o nią.
  2. Piękne zdjęcia Megusi, trzeba wierzyć, że dom w końcu ją wypatrzy.
  3. Karusiu, skradnij serce pani, na pewno potrafisz ;)
  4. Figo na pewno komuś wpadnie w oko. Jest przepiękny. Tylko czasem trzeba dać czasowi czas..
  5. Murko, jakieś wieści od Ciapucha? A, i poproszę jeszcze o rozliczenie za ostatni miesiąc. Wpłynęły wpłaty od AlfyLS i Doroty - bardzo bardzo dziękuję, mam nadzieję, że to już ostatnie :)
  6. Ciapuchu, żadnego warczenia na dziecko! Proszę ją pokochać, jak i całą rodzinkę.
  7. Mureczko, dzięki za zdjęcia - znowu łza zakręciła się w oku...
  8. Jeju, siedzę i ryczę od kiedy Murka mi napisała, że ludzie fajni, i Ciaptak pojechał do domu :placz: Tak bardzo bym chciała, żeby to byli JEGO LUDZIE. Mój maleńki Krówek.. Oby go docenili, pokochali. Murko, kochana, dzięki za relację, dzięki za smsy. Wieczorkiem wejdę do neta jeszcze raz - może zdjęcia będą? :cool3: A na razie mocno mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, żeby Ciaptak zaaklimatyzował się w nowym miejscu, i żeby wszyscy zżyli się i porozumieli. Ciotunie kochane - Was też proszę o wielkie wielkie kciuki!!! Bardzo teraz potrzebne..
  9. Moja deklaracja na Cejlonka też poszła
  10. Dobre wieści o Miszce:) Cieszę się bardzo. Martwi Karolek. Tak trudno podjąć decyzję, co z nim dalej, prawda? Cholerna kasa.
  11. Ewu, puścłam przelew z "górką" tym razem :)
  12. Dzisiaj wieczorem, a najpóźniej jutro, przeleję kasę na Majka. Kiedy ewu chcesz go zabierać? Jak uzbierają się deklaracje w jakiejś sensownej wysokości?
  13. [quote name='bela51']Smutno bez Ciebie Barnisiu...:-([/QUOTE] Oj tak... Brakuje wieści o Barnim.. :(
  14. Jestem ewu.. 10 zł stałej, na razie więcej nie dam rady.
  15. Hurra! Pozdrowienia dla szczęśliwego człowieka i szczęśliwego kota, który jeszcze nie wie, że niedługo rozstanie się z Joanką na czas jakiś - w związku z tym poziom szczęścia może trochę opaść ;)
  16. Wykupię teraz kilka pakietów ogłoszeń u Ziutki - może to coś pomoże Oj, Ciaptaku łaciaty, kopaczu jeden, chyba myśliwskie jakieś instynkta masz w sobie..
  17. Joanko, rozmawiałam dziś z koleżanką z Katowic, powiedziała, że jutro da mi odpowiedź.
  18. Rozczulające jest zdjęcie sjesty - siedzę i ryczę jak bóbr :placz: Jak dobrze, że "maluszek" znalazł dom i oby był tam szczęśliwy ze swoją nową rodziną:)
  19. Dzisiaj ostatni dzień bazarku na Ciapusia! korzystać korzystać ciotule :cool3:
  20. Głaski dla dzielnej szczerbułki i dzielnego kota zatem, który na szczęście ma domek :)
  21. Biedna szczerbułka z Loni. Ale najważniejsze, że już po zabiegu i wszystko ok.
×
×
  • Create New...