Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. A co Benio tak sobie smakowice zajada prosto z krzaka?? A Bruno wspaniale się maskuje w liściach. To ostatnie zdjęcie to jak zagadka "znajdź psa"
  2. Widać, że w budce lubią spać, naprawdę podoba im się i coraz bardziej zadziorne jak z tej budy już wyjdą
  3. Tak, już Alaskan też o tym mówiła, poprosiłam Tolę w poniedziałek, żeby zakupiła karmę z pieniędzy zbiórkowej. Mam nadzieję, że niebawem karma nadejdzie.
  4. Z rzeczy bardziej formalnych: na konto wpłynęło mi 465 zł, na podróż wyszło niestety 325 zł, bo wyszło mi nawet ciut ponad 800 km, a paliwo już koszmarnie drogie Pozostałe 140 zł przelewam na konto Mazowszanki na pierwsze potrzeby suni. Wszystkim składającym się na podróż suńki jeszcze raz serdecznie dziękuję
  5. Dzięki Alusiu, jakoś to zniósł Nie jest źle, tylko trochę pobolewa, myślałam, że będzie gorzej. Powiedzmy, że to taka forma rehabilitacji była
  6. Z wielkim opóźnieniem, za co bardzo przepraszam Olę, wstawiam filmiki
  7. Ona na pewno była domowym psem. Na bank. Dobrze, że już znowu jest w domu Dzięki Mazowszankom!!
  8. Nie, pod kartką ze szczepieniem jest wpis .. o szczepieniu znowu Już wysyłam smsa z numerami chipów.
  9. No zapomniałam o tej książeczce, mea culpa! Ale w książeczce jest wpisany rok urodzenia 2016, faktycznie 2 numery chipów, dzisiejsze zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie, ale ani słowa o sterylce A tak w ogóle sunia przeurocza, po kilku minutach w kuchni już zamerdała do mnie ogonem i mina była już zupełnie inna niż w schronie! Bo w schronie trzęsła się jak galareta. Tu zakładanie szelek Tu w podróży Tutaj poznaje ogród jeszcze lekko przerażona A zaraz będzie filmik..
  10. No z tymi trzema godzinami, to zbyt optymistycznie Bez przystanków to 4,5 godziny. A że zarrzymać się czasem jednak trzeba, to będzie z 5 godzin.. Sunia cichutka i grzeczniutka, i gdyby nie zapach zalatujący z tyłu samochodu, to nie wiedziałabym, że wiozę psa
  11. Sunia już w samochodzie! Czy wiecie, że sama wskoczyła do bagażnika i do klatki! Biegiem! Tak chciała stąd jechać!
  12. Idę spać, bo jutro wielka podróż. I Czetki i moja Ale będzie dobrze. Mam tylko nadzieję, że w schronisku wszystko pójdzie w miarę sprawnie i szybko stamtąd z Czetką odjedziemy. Tak bardzo nie lubię tego miejsca..
  13. Asiu, a czy 50 zł dla Dianki wpłynęło? To są pieniądze od Figuni.
  14. Ewu, dopisz proszę do rozliczenia ostatnią wpłatę 145 zł z mojego drugiego bazarku.
  15. Aktualizuję stan na dzisiaj: Czetka - 100 zł Nesiowata - 25 zł Konfirm - 50 zł Poker - 30 zł Mta82 - 50 zł Ruta93 - 30 zł Sowa - 30 zł sonia71 - 50 zł MikaAga - 100 zł
×
×
  • Create New...