Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30261
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Małgoś, widziałam, że napisałaś o psiaku na wątku u Mazowszanki, nie odezwałam się na razie, bo nie miałam nic na ten moment do zaproponowania, ale w przyszłym tygodniu podeślę grosik, żeby odciążyć Cię z karmą dla niego. Jakbym się zagapiła szturchnij mnie smskiem czy coś. Psisko śliczne i oczywiście nauczone lęku przed człowiekiem - nihil novi sub sole di Polonia! Ale u Was na pewno wyjdzie na ludzi
  2. Wielkie dzięki za potwierdzenie, miałam kłopot z odnalezieniem wątku
  3. A ja uważam, że fajnie jak takie rzeczy po przodkach są, ale jak ich nie ma, to też żadna strata. Ważne jest to, jak żyjemy, a nie co mamy w domu czy ogrodzie. Jestem przeciwniczką nadmiernego przywiązywania się do rzeczy i nadawania im jakiegoś magicznego znaczenia. Do dziś pamiętam spotkanie z matką mojego kolegi z pracy wiele lat temu - mądrą, ciepłą i wrażliwą kobietą, która w powstaniu straciła wszystko. Wszystko. Cały dom spłonął. Zawsze powtarzała, że rzeczy to są tylko rzeczy - dziś są, a jutro ich nie ma, a to, co człowiek ma w sobie jest jego największym bogactwem. Może to górnolotne, ale teraz kiedy wojna znowu toczy się tuż obok przypomniałam sobie Jej słowa. To tyle i sorry, że "pod prąd"
  4. Myślę, że ona wie, że po nią wrócisz, nie wie tylko kiedy, a wczoraj na pewno Cię poznała po głosie i pomyślała, że już niedługo. Zapytaj p. Izy czy nie biega znów do furtki (Nuukusia znaczy się, nie p. Iza )
  5. A moim zdaniem to nie są bardzo złe wieści. Z kolanem łatwiej coś zrobić niż na przykład z biodrem. Nawet przy zerwanych więzadłach można leczyć zachowawczo, bez operacji. Myślę, że Łatuś przy obecnej dobrej opiece też nabierze sił i organizm sam zawalczy o siebie.
  6. Komin podarowany przez Jo37 dla Blanki razem z mitenkami kupuję za 50 zł. Ewa, wpłacę niedługo tę kwotę, proszę o trochę cierpliwości, bo koniec miesiąca jakiś taki wredny się zrobił
  7. Ale jak czujesz? Pan jest w sumie zainteresowany Faflem czy raczej tak sobie chciał pogadać? Bo warunki chyba świetne dla Fafla by były..
  8. Tak, myślę, że niektóre psiaczki mają takie "ludzkie" odruchy, żeby pokazać, że przecież są mniejsze i szczuplejsze niż są! "Co? Ja się nie zmieszczę? Ja? - Patrz tylko!"
  9. Piękne wieści, piękne zdjęcia Blanki w stadzie, a już Blanka ledwo mieszcząca doopinkę w legowisku to prawdziwa bomba!
  10. Jeśli chcesz sklep stacjonarny, to chyba w Kakadu mają, to jest dmuchany kołnierz Trixie. Możesz też poszukać w internetowych, ale to dłużej pewnie potrwa z wysyłką, i pewnie za przesyłkę trzeba zapłacić.
  11. Takie kołnierze są chyba w większości sklepów, pytanie czy warto jeszcze kupować, może szybko się zagoi i nie będzie potrzebował długo tego nosić. Taki kołnierz ma tę zaletę, że nie obija się o nic i nie przeraża tak..
  12. Szkoda, że suńka ma takie złe skojarzenia z dotykiem ludzkiej ręki. Pytanie retoryczne - czemu.. Pewnie dopiero jakiś dobry czas pozwoli jej się przełamać.
  13. Rozumiem, że biedaczek nie rozumie po co założyli mu jakiś abażur.. Musi się czuć zagubiony. A nie masz takiego miękkiego kołnierza - oponki, co się zakłada zamiast plastikowego kołnierza? To zazwyczaj się lepiej się sprawdza. Makuś taki miał po operacji i dobrze sobie z nim radził.
  14. Pozwólcie sparafrazować pewne świetne hasło""Nigdy nie będziecie szły same!" Po to jest dogo.
  15. Koteczka da radę, na pewno się przyzwyczai do braku łapki. A Benek to jakiś straszny pechowiec. Jego bracia już od tak dawna w domach
×
×
  • Create New...