Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Moje koty tak samo. Nie chcą słuchać o inflacji i cenach
  2. Niestety pogoda pokrzyżowała plany związane z wizytą Zorana u groomerki. Śnieg zawalił hotel dokumentnie i o wyjechaniu samochodem nie było mowy Chłopak chyba też żałował..
  3. Mundry kot!
  4. Takie oto foty dzisiejsze Grafcia dostałam z jakże wymownym komentarzem: "Ty mi tu Mała w gary nie zaglądaj ,wiesz przecie Kto w kuchni szefuje z babcią"
  5. Gućkowi skończyły się leki na tarczycę i serducho. Anecik zakupiła Cardisure 2 opakowania za 97 zł i eutyrox 1 opakowanie za 20 zł.
  6. Groszek jest śliczny, jak zostanie ciachnięty to będzie pewnie dużo lepiej sobie układał relacje męsko - męskie Ale przede wszystkim jak fajnie, że trafił do Kasi i że tak dobrze się tam czuje.
  7. Wspaniałe wieści! Jak rewelacyjnie wszystko się układa. Jak w bajce Na pewno Masza będzie bardzo szczęśliwa.
  8. Pierwsza noc minęła Zorciowi spokojnie. Chętnie wyszedł na spacer, był bardzo radosny i wybiegał się w śniegu jak konik! Pewnie bardzo mu tego brakowało. Tak się cieszę jego radością Koopska niestety obfite i pieniące, za 2 tygodnie kolejne odrobaczenie. A jutro wizyta u groomerki, żeby pozbyć się tego całego syfu i smrodu schroniskowego. Na pewnp Zoran wyprzystojnieje jeszcze bardziej
  9. Bardzo się cieszę, że tak wspaniale adopcje Wam idą! Jesteście bardzo skuteczne
  10. Tolu, w lutym wreszcie będzie zabieg na ząbki, zobaczymy ile wyniesie faktura. Jest ze zbiórki 320 i chyba 240 z moich wpłat, więc myślę, że wystarczy.. Przynajmniej taką mam nadzieję. Ogromne dzięki za zbiórkę
  11. Zoran powoli poznaje okolicę. Jest w fatalnym stanie, sierść to jedno błoto, pozlepiane odchodami. Kupa lejąca. Był już dziś u weta, dostał leki na odrobaczenie. Pewnie ma lamblie. Do psów na razie niestety różnie. Z Groszkiem podobno się nie polubili. No i to duży owczarkowaty pies.
×
×
  • Create New...