-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]nie mam[/COLOR][/SIZE][/FONT] :placz:[/quote] hihi to kup parasolke :D [B][SIZE=3][COLOR=magenta]dzieńdoberek dziewczynki :razz: [/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]jak sie miewa moja ukochana Szpiluchna chora łapuchna ??? mam nadzieje ze juz tak nie boli jak z piłeczka szaleje :D [/COLOR] mnie dziś Tigra zbudzila skaczac mi na głowe :roll: nie nawidze jak mnie tak budzi:mad:
-
[quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]szkoda tylko że Ty i Piotrek J to największe Marudery DOGO hahahhaha[/COLOR][/SIZE][/FONT] :eviltong:[/quote] [B][SIZE=6][COLOR=magenta]zgadzam sie w 100%:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://img321.imageshack.us/img321/7947/img26663gc.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1561/img26766ee.jpg[/IMG][/quote] Szpiluchna kochana śpioszka :loveu: debe ostatnio caly czas wlepiasz śpiące fotki:evil_lol:
-
słodkich snów dziewczynki :) i buziaczek dmuchaczek w łapeczke Szpiluchny :)
-
Kolorowych snow chłopaki :)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Ozzy pierdoła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/337/bubek3rx.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] haha śmieszny jakis sie wydaje:lol: a ja juz mowie dobranoc :)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]i Ozzy pierdoła :evil_lol:[/B][/I] [I][B][IMG]http://img434.imageshack.us/img434/1077/*******a1wf.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] nie widac:-(
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst']moja biedna kulawa łapeCka [IMG]http://img321.imageshack.us/img321/3715/img26645lk.jpg[/IMG][/quote] biedna łąpunia :-( daj cioci ewie ciocia podmucha .....
-
[quote name='PiotrekJ']Jest Was stanowczo za dużo, a ja sam jeden :roll: ...[/quote] Piotruś nie przesadzaj ... ni ejeden by tak chcial :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Ja tu się czuję coraz bardziej osamotniony :roll: ... Czy są na tym forum mężczyźni? :razz:[/quote] haha Piotrze a po co ci mezczyzni :eviltong: my ci nie wystarczamy:evil_lol: ??
-
a no to jeszcze foteczki powlepian ;) [img]http://img216.imageshack.us/img216/1598/215el.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/7686/26bg.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/1904/190wx1.jpg[/img]
-
[quote name='PiotrekJ']Ty dorosła, czas spać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ..[/quote] ja jeszcze pije:drinking:
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst']a bedzie jeszcze "milej" ;) hahahahhahahaha[/quote] juz nie moge sie doczekac:roll: :lol: :evil_lol: niech lepiej polzeby na spanku :razz: [img]http://img54.imageshack.us/img54/1672/300ni.jpg[/img]
-
[quote name='dbsst']nie starsze ja mowie Ci jak to bedzie :D bo bokerki to takie yorki czesto i pchaja re swoje doopska jak yoreczki na kolanka i na raczki :razz:[/quote] wiem juz tego doswiadczam :D szczegolniejakprzy kompie siedze jak byla mala klucha to milo bylo ale teraz ..:roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz::placz:no tak i Deba przeciwko mnie , przecież jakon przyjdzie to ja wylece sprzed kompa :placz::placz::placz:[/quote] Alu nie daj si e.. powiedz ze jestes na bibce .. poza tym niech smarkacz odrabia lekcje :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]eeee no dzień chłopaka jest 30 Września :razz:, dziś dzień mężczyzny / :evil_lol::evil_lol:ktoś powiedział ,że to dzień lenia /[/B][/I][/quote] haha ooo i to by sie zgadzalo :eviltong: z tym leniem ;)
-
[quote name='dbsst']oj tam beda nieszczesliwe jak 20 beda nosic ;)[/quote] ho ho nawet mnie nie strasz :evil_lol: ...
-
[quote name='dbsst']a mnie sie wydaje ze moja ukochana Kuseczeńka jest szczesliwa ze ja mamcia na rekach nosi :cool1:[/quote] haha i to jak :D szkoda ze moje raczki nie sa szczesliwe ze nosza ponad 10kg:lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Ojoj :evil_lol: :evil_lol: ;) ...[/quote] :roll: haha ty niedobry ty :eviltong:
-
Piotrze ranisz me uczucia :-(
-
[quote name='dbsst'] evaxon ale z Kluseczki to pogromca piłeczki :D :multi: :multi: :multi:[/quote] ooo tak :D Piłeczka to zabawka nr.1 a za jabłuszko oddala by zycie ...oczywiscie pańci a nie swoje:mad:
-
[quote name='PiotrekJ']Biedena Tigrunia :shake: ...[/quote] haha przestan juz marudzic :eviltong: łyknij za mojego 1000!! :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ'] A z Tobą wredna babo już nie rozmawiam ...[/quote] Pietrek zapraszam na picie do mnie ... ominela cie niezla popijawka :D
-
[quote name='PiotrekJ'] Dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu: ... Tylko mi się zdawało, że to jakoś we wrześniu przypada :razz: ...[/quote] a co to za róznica :eviltong: ciesz sie z tego ze ktos o tobie pamieta :D hahaha
-
[quote name='PiotrekJ']Gaduły :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Debeściaku, a może Ty swoją skromną osóbkę tu wrzucisz? :cool3:[/quote] oo prosze prosze a kto tu sie pokazal ...szkoda ze tylko daga! moze ty bys Piotrus siebie wrzucil:cool3: :razz: :mad: :loveu: