-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='XXL']tak ewus ? hm co [B]chcesz zrobic z tym kijem[/B] :) :cool1: :p[/quote] pomiziać cie nim :D:evil_lol:
-
chrupanie jabłuszka [img]http://img202.imageshack.us/img202/927/256nh.jpg[/img] [img]http://img202.imageshack.us/img202/2255/266tb1.jpg[/img] [img]http://img210.imageshack.us/img210/2300/278es.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/9417/282zo.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/1238/294qj.jpg[/img]
-
[quote name='XXL']brawo piotrek :) brawo :) :multi: :multi: :p[/quote] Tomku:mad: :mad: :mad: :mad:
-
wspomnianie z dziecinstwa... czyli z grudnia :evil_lol: [img]http://img209.imageshack.us/img209/9943/287gz.jpg[/img]
-
Fiomeczko ty mały robaczku :D nośliczne wdzianko :loveu: ale pańcia mogla by sie postarac i wiecej fotek wlepiac:roll:
-
a wy ciagle gadacie:roll: az nie chce mi sie czytac:evil_lol:
- 78403 replies
-
Debeeeee!!!!!!! suuupppeeerrrr!!!!!!Szzzzzpppiiilllluuuśśśśś ty moja słodka kruszynko :loveu:
-
Piotrze kogo chcesz focic pod latarnia w nocy :roll: ?? Locersiku to ci dopiero pan foteczek napstrykal:loveu: Tigrusia szaleje z zachwytu ze ma za faceta takiego modela:D
-
i Piotruś zaczyna ....Dalma szukaj a znajdziesz..:roll: co 2 osoba chcaca zobaczyc Piotra przez to przechodzila haha ja rowniez:evil_lol:
-
wszystkie boksie sa rewelacyjne:multi: :loveu: :multi:
-
[quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]:( nio to trzymam kciuki za zdrowe kolano[/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:[/quote] :) juz jest lepiej zastrzyki chyba pomagaja :D ale one kolanka nie wylecza do konca wiec mam nadzieje ze jak juz krwiaka sie pozbede to sie okaze ze troczki miewaja sie dobrze :multi:
-
[quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]hahahahahahaha widze że już decyzje podjełaś[/COLOR][/SIZE][/FONT] ;)[/quote] haha no chyba tak:lol: jeszcze duzo zalezy od kolana ..bo jak bedzie potrzebna 2 operacja to mamuśka napewno mi nie fundnie aparatu:shake:
-
[quote name='dbsst'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]evaxon jak to ma byc wypasik to ja bym poczekała ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] no wypasik by byl na pewno :) braciszekmnei opuszcza na pare miechow i jedzie do stanow wiec musi jakos zrekompensowac swoja nieobecnosc :D hehe ...musze sie zastanowic :] jak cos bede miala 2 aparaty potem 1 sprzedam kupie sobie troszke ciuszkow i bedzie gicior :evil_lol:
-
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: nie wiem jak ty to robisz ale fotki sa swietne:evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:razz::razz::razz:[I][B]jak tu słodko :angryy:[/B][/I][/quote] ooo wreszcie straznik texasu sie zjawil:multi:
-
a ja teraz to sie zastanawiam czy kupowac aparat:roll: czy poczekac do pazdziernika i dostac jakis mega sprzecik od brata:loveu: ale z 3 strony czymja bede focic moją kluseczke..wakacje ida :(
-
DEBE TWOJE FOTY TO MISTRZOSTWO :loveu: :modla: :modla: :modla: Piotruś wspaniale jakosciowo fotki :) naleza ci sie wielka butla w nagrode :drinka: za ten aparacik i buziak dla Locersa:buzi: (ciebie nie bede calowac przeciez ;) ) :bigcool: :bigcool: :bigcool:
-
[B][SIZE=7]Piotrze jestem pod wrazeniem !![/SIZE][/B] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Alka']a ja byłam na długim spacerku z moim futrzakiem.:p Zero słoneczka,niebo zakryte chmurami .Tuffi po przyjsciu wylądował w wannie , przypominał zamoklego szczurka...:evil_lol: ale obydwoje jesteśmy zadowoleni.:p[/quote] biedny Tuffi hehe... moj brudas to jakmu zimno w dupsko to ciagnie do domu jak szalony :shake: a w wannie narazie ladowac zabardzo nie moze ... wkoncu to takie male ... hehe
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]mi zagrałaś bo ja jestem unieruchomiona a tak marze o spacerku :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] biedna debe pocieszyc cie? ja z Tigra tez na dlugie spacerki nie chodze bo jest cala brudna potem (zreszta caly czas jest brudna jej brzuszeknie jest rozowy tylko czarny :lol: ) poza tym u nas slabo se sponkiem :-(
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images1.fotosik.pl/34/rjvsbkwqu0cg0l3c.jpg[/IMG][/quote] w ruchu czy nie oby jak najwiecej :loveu:
-
[quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]hahahahahaha i cio i MY mamy rację :evil_lol: :mad: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [B][SIZE=6][COLOR=magenta]my zawsze mamy racje :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='dbsst'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images1.fotosik.pl/34/rjvsbkwqu0cg0l3c.jpg[/IMG] [/quote] buziaczek w nochalek:buzi:
-
[B][SIZE=7][COLOR=magenta]dzieńdobry lenie[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[B][SIZE=6][COLOR=magenta]Witajcie moi kochani :D[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]haha co wy wszyscy sprzacacie :eviltong: [/COLOR] ja dziś mam wolne :D moj brat sprząta pokój :cool3:
- 78403 replies