-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='XXL']:) taka tu moja rola :):p[/quote] :evil_lol: słodź malenki słodź hehe i dawaj zdiatka jeszcze jakies:mad:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
e.v.a replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2907/p10100162kd.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [/quote] nooo Oskarek :D teraz moge powiedziec żeś prawdziwy meżczyzna:evil_lol: :cool3: -
[quote name='XXL']hahaha brzydalek z ktorej strony ? ze tak zapytam ?:)? fajny z ciebie potforek :) :eviltong: :p[/quote] achh ty jak zwykle slodzisz:loveu:
-
[quote name='basiulka22tychy']moje oka :D:D:D i rzęsy tez sa moje !!! :) [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9946/878fc.jpg[/IMG] :) [IMG]http://img445.imageshack.us/img445/1855/886tr.jpg[/IMG] ;) [IMG]http://img334.imageshack.us/img334/4228/898us.jpg[/IMG] :D:D:D:D reszta tez moze bedzie :D:D[/quote] ja bym si ebala ze si ezaplacze w takie dlugie rzesy:lol: :evil_lol: :D sliczne :cool3:
-
[quote name='XXL']hahaha tak tak sadzisz ze bieganie po ringu z agrafka cieszaca sie do kazdego psa :) bylo by fajne hahahha ja polemizowal bym :D[/quote] :D no jasne ze fajne by bylo :D mi by sie podobalo :eviltong:
-
biedny Ozzulek :shake: wytargaj go za uszka od cioci Ewy :loveu: i niech zdrowieje piesiu :D
- 78403 replies
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ewa :mad: :mad: my i nie zasluzyc ? :mad: dawaj foty :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] robi sie ciraz grozniej:evil_lol: foteczki beda :D ale musicie sie wstrzymac bo pies wola siusiu:painting:
-
[quote name='Cimi']Co najwyżej dostałaś zdjęcie Fionki :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] dostalam zdiecie Fioneczki :multi: dostalam zdiecie Fioneczki:multi: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=royalblue][I][B]:cool1:no dobra , dobra nie tłumacz się .....dawaj fotki :eviltong:[/B][/I][/COLOR][/quote] :evil_lol: nie wiem czy zasluzyliscie na foteczki:evil_lol:
-
[B][SIZE=6][COLOR=deepskyblue]wreszcie foteczki:loveu: [/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]szkoda ze tak malo:shake: [/COLOR] [quote name='XXL']ala hm widzisz mnie biegajacego z nia ? ja tego nigdy nie robilem hahahah wiec to bedzie smiech na sali :D[/quote] :lol: napewno nieprzegapila bym takiego widoku:lol: :evil_lol: :loveu: Tomciu wiecej Agrafki:angryy: :mad:
-
[quote name='niki_ill']Oj ma!!! W zasadzie boksery zbyt czesto dzwiekow z siebie nie wydaja, ale Aygo robi to za wszystkie inne:diabloti: . Straszny gadula. Nawet jak cos go nie dotyczy, a np zajmuje sie Nera przylezie i "powie" swoje :D Pozdrawiam[/quote] rozmowny chłopaczyna:lol: wszystkie boksie rewelacja:loveu: jak zawsze zreszta:cool3:
-
[B][SIZE=5][COLOR=deepskyblue]witajcie moi mili :D[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]dziś nie śpiuchnalam do pozna :( niestety zwolnienie sie skonczylo ..o 7 juz bylam w PKS-ie jadac do szkoly:placz: [/COLOR] Pysia bo ja te fotki specjalnie dla was robilam:-( :oops: :evil_lol: paula_z milo ze nas odwiedzilas :D i zapraszamy czesciej:cool3:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
e.v.a replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7955/p10100084cs.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1840/p10100096jw.jpg[/IMG][/URL][/quote] Oscarku w tym różu ci do pysia :D taki meski sie wydajesz:evil_lol: witaj Daga :cool3: -
[quote name='Cimi']Ojoj coś mi się wydaje, że Ewie myli się siusiak z jajkami :evil_lol:.[/quote] eee tam Ewa nic nie pomylila:evil_lol: [quote name='Cimi']Widać co Ewa lubi :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] :oops: [COLOR=magenta]hej hej chłopcy :D[/COLOR]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
e.v.a replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] A to moje kochane gluty ;) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/wio56.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/wio57.jpg[/IMG] Dodam że tylko czasem wiszą:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] a fuj :lol: ja tylko czekam az Tigrze takie cuda beda wisiec:lol: -
[quote name='Cimi']Ewa.. specjalnie dla Ciebie :lol:. [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/5425/020446zm9lw.gif[/IMG][/quote] :loveu: :multi: dostalam Fionke dostalam Fionke:multi: :loveu:
-
to jeszcze ja brzydalek :D:evil_lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/45/3i44zj34y4n934i9.jpg[/IMG]
-
[quote name='XXL'][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/723/elmikiagrafka7en.jpg[/IMG] wiosna ? [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7157/elmikiagrafka22or.jpg[/IMG] wrzucam cobyscie mialy sie z kogo smiac :)[/quote] Tomuś :multi: Agrafcia:multi: lech zielony....:roll: no ślicznie :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
e.v.a replied to arima's topic in Foto Blogi
Witaj Pysiu:multi: super foteczki:cool3: -
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ewa gdzie Ty tam zaglądasz :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] a to tak samo z siebie :lol: no wiesz niektore rzeczy rzucaja sie w oczy :lol:
-
[quote name='teqquila']evaxon czy TY poszlas na przedszkole?? na zlotno bo tam sa chyba 3 boksie w wieku Tigry :)[/quote] niestety nie poszlam:shake: klopoty zdrowotne moje a potem Tigry (a przez to opóznione szczepienie na wscieklizne) niepozwolily nam na przedszkole:placz: ale w wakacje planuje isc na szkolenie :) mam nadzieje ze kaska wpadnie :D
-
[quote name='PIKA'] :hmmmm: ale wlasnie ta koleżanka nie ma jajek :hmmmm: a to podobno kolega :roll: Nic nie kumam :niewiem:[/quote] hahjak ni ema:crazyeye: to co ja pomiedzy nozkami widzialam:lol: :evil_lol:to Patka nie widziala jojek i myslala ze to kolezanka:evil_lol:
-
:( tez bym chciala zdiecie specjalnie dla mnie:( widac ze Fioneczka lubi dzialeczke taka zadowolona lezy :D
-
:-( jej zawsze jak tu zagladam to mysle o mojej suni :-( [*]dla Harleyka [*]Czikusi [*] Sarci [*] i calej reszty begajacej za TM :-(
-
[quote name='Patka']super fotka :lol:[/quote] ma sie te zdolnosci :cool: hahaa :lol: :evil_lol: