-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='paula_z'] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3016/dogomania024ys.jpg[/IMG] [/quote] śliczny pyszczek:loveu: wytargaj go za uszka ode mnie :Dpozdrowionka
-
hej hej Piotruś :] hihi a no szuka szuka rozumku dla siebie i pani:evil_lol: Pysia a bo Tigra to taki wstydzioch haha i sie schowala przed aparatem:evil_lol:
-
:D ale z was gaduły :mad: naszczescie Piotruś wlepil pełno Locersik ai kolezanke z jajkami:lol: wiec wybaczam :lol: :evil_lol: :loveu:
-
:multi: jaaacieee super wiosenne foteczki i kwiatuszki i pączuszki a ja nie mam fotek :( nie bylam na spacerku :shake: wybralam zakupy:evil_lol: a jutro juz aparacik oddaje:placz:
- 78403 replies
-
ooo widze ze spacerek si eudal :D wspaniale foteczki :D
-
[quote name='basiulka22tychy']a co to za chwoanie mordeczki na fotkach :P :):):[/quote] hihi bo Tigra to poszukiwacz skarbów :evil_lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
uulallaaaaa.... jak sie tu romantycznie zrobilo:D -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=yellow][SIZE=4][I][B]CZEŚĆ ŚPIOCHU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/I][/SIZE][/COLOR][/quote] :evil_lol:[COLOR=magenta][B] trzeba sie wysypiac zeby byla sila na spacery z ciągnikiem:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][COLOR=red]koniecznie ;)[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=orange]tylko musze poczekac na aparacik bo brat mi zawinol:evil_lol: [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][SIZE=4][COLOR=yellow]witajcie dziewczynki :D[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ffff00]śliczne kwiatuszkowosafikowe zdiatka :multi: [/COLOR][/SIZE][/B] -
[quote name='XXL']ja zawsze z toba a raczej po twojej stronie nom juz beksy sa feee bez placzu mi tutaj :* :eviltong: :cool1:[/quote] juz nie płacze :evil_lol: [SIZE=6][COLOR=yellow]dzieńboderek wszystkim :multi: [/COLOR][/SIZE]
-
[B][SIZE=5][COLOR=yellow]witajcie chłopaki :multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=5][COLOR=#ffff00][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Magda-Amir'] [IMG]http://images2.fotosik.pl/45/pifyk706y1w1a46g.jpg[/IMG] [/quote] oo jaki uśmiesz na pyszczku Amirka:D dziendoberek :cool3:
-
a wy jak zwykle spac nie mozecie:shake: [B][SIZE=4][COLOR=lime]dzieńdoberek Alu i Ozzulku:multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=yellow]u nas piękna słóneczna pogoda:multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=deepskyblue]ciepełko niesamowite:multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkorchid]musze sie wybrac na spacer:multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
- 78403 replies
-
Bora spokojnie Tigrze 1 kiel si eruszal barrrdzo dlugo zanim wypadl :) jak staly zabek zacznie sie wybijac to mleczak wypadnie:cool3: a teraz najswiezsze wiesci Tigra ma 5 miesiecy i piekne stale uzebienie:diabloti:
-
[quote name='XXL']hahahaha :) nie oszukui:) ktos ci pomagal :D:cool1:[/quote] i ty Tomuś przeciwko mnie:-(
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/44/5gvu6chwzjeiex75.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/44/5gvu6chwzjeiex75.jpg[/IMG][/URL][/URL] [/quote] i Ozzulek zjadl piłeczke:shake: a taka ladna byla amerykańska:evil_lol:
- 78403 replies
-
:multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: kocham twoje fotki i Szpiluchne:D
-
hejj hooo :D ale wy gadacie dzisiaj duzo:eviltong:
-
Locersik:loveu: Piotrusiu witaj witaj :cool3: skoro was nie ma to śnijcie kolorowo łobuzy :loveu:
-
[quote name='PiotrekJ']Ewo, kto takie ładne fotki zrobił? :razz: Bo chyba nie TY? :razz: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Piotrus te śliczne foteczki zrobilam JA :D:D:D:D:D:D:D haha:evil_lol:
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images1.fotosik.pl/45/qde3qus6cge1c77b.jpg[/IMG] [/quote] i znowu jej wspaniale miesie :D [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Dzialeczka%20i%20okolice/f615abd5.jpg[/IMG] Tigra by oszalala z zachwytu gdyby miala dostep do takiej stersty patykow:lol:
-
[B]a wlaśnie zapomniala bym :D Tigra ma dzis 5 miesiecy:cool3: ale ten czas leci :razz: [/B]