Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Medorowa']A co sie stało:oops: Nie żebym była ciekawska, ale lubię dużo wiedzieć:diabloti::diabloti::siara:[/quote] ciekawska bestia:diabloti: [COLOR=PaleTurquoise]napisz na gg do mnie ....nie bardzo chce na "forum" mowić:roll:[/COLOR]
  2. [quote name='Menrzuś'] :hmmmm:.......eeeeeeeeee......hmmmmmmmm......[B]TY :diabloti:[/B][/quote] [B][COLOR=magenta]popsuułeś zabawe:shake:[/COLOR][/B]
  3. [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=magenta]zgadnij ktooo toooooo:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  4. ułaaaa jak sie fajnie bawią:multi:
  5. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Doskocze po ten rosołek :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images26.fotosik.pl/177/0c0cd67a32f8f03d.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Ewuchna :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] rosołek w klatce w domu :eviltong: witam [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć Piękna ZakupoHoliczko :) :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ochhh jak ja dawno na zakupach nie bylam:placz: [quote name='tygra']Widziałam foteczki :) Tigra jak zawsze szalona :)[/quote] ach no ma to po mnie hehe;) [quote name='Medorowa']:kciuki:Wracaj do nas szybko:p:p:p[/quote] witam Madź juz jestem najgorsze za mna....chodz juz nie bedzie tak jak kiedys:shake:ostatnie 3 dni byly chyba najgorszymi w moim zyciu:shake: .. no ale co zrobic.. to co sie stalo juz sie nie odstanie.. ale juz jestem z wami i mam foteczki:loveu::eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/183/ce8c62f9ed85e6a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/184/d123bece3a339a80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/179/c96d0936e7174cf7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/178/b701d696c5802779.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/183/88133aac869b8d80.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Medorowa']Napisałam esemesa i dostałam odpowiedź;) "Dzien dobry. Piesek bardzo szybko się zaklimatyzował:-) Śpi z nowym panem w łóżu ponieważ tak mu wygodnie:-)Wyśle zdjęcie ale nie wiem czy Twojakomórka odbierze je. Pozdrawiam." :loveu::loveu: [B] Niestety moja komórka ich nie odbierze:evil_lol:[/B][/quote] :mdleje::grab::flaming::motz::wallbash::bigcry:
  7. [URL]http://img508.imageshack.us/img508/8691/tnobraz105dw5.jpg[/URL] :grin: siemka:cool3:
  8. mnie tez pogoda dobija..... bleee witanko :)
  9. helołłłł :):):)):
  10. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] musze Wam jeszcze powiedziec, że moje starsze dziecię............. obcieło włosy:placz::placz::placz: 6 lat nosił długie a teraz ma jeżyka [/B][/COLOR][/quote] uuuu tosz to musial byc szok:razz: trza sprawic sobie 3 dziecie...:diabloti: :evil_lol: hej hejjj
  11. [URL]http://i29.tinypic.com/adgs3t.jpg[/URL] oo nie mowilas ze masz 2 nowe psy:razz::evil_lol:
  12. czesc bez kompkowa Madzialeno
  13. [quote name='Wyjątek']są są są foteczki!!!!!!:multi: i wszędzie te latające psy :razz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=9708077[/URL][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Fotaski widzialam :pBry ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='jonQuilla'][LEFT][B][COLOR=olive][FONT=Impact][FONT=Georgia]kolejna psina wyginająca ciałko w powietrzu :multi::loveu::loveu:[/FONT][/FONT][/COLOR][/B][/LEFT] [FONT=Impact] [LEFT][B][FONT=Impact][COLOR=olive][URL]http://images26.fotosik.pl/177/0c0cd67a32f8f03d.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [/FONT][/quote] milo ze zagladacie pomimo ze mnie tu malo KWM i dogobranoc...przedemna ciezkie dni...wiec pewnie nie bede zbyt intensywnie uczestniczyc w waszych blozkowych galeriach....
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/178/afa75f8073045f12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/177/d102d2d334062e5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/177/0c0cd67a32f8f03d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/181/f0e25aa716804a54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/176/0872507d7977286a.jpg[/IMG][/URL]
  15. fotaski obglądnięte witanko
  16. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć EFFcia :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] witam serdecznie
  17. witanko dziewczynki
  18. [CENTER][B][COLOR=magenta]wszystkiego najjj lepszego Zuziu[/COLOR][/B][/CENTER]
  19. noooo to sie zaspokoilam fotkowo.. witaj MAdzia
  20. ooo ale fajne znalezisko Tyśkowe
  21. ale ci dziecinka rosnie ...duza panna uz z niej doberek
×
×
  • Create New...