Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]witaj witaj Eff :multi::multi:.[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]...u nas dziś też przeleciało z 15 płatkow sniegu ....ale zniknęły :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] u mnie zreo sniegu....za to deszcz pada:razz::roll:
  2. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jak to nie ma przedwczoraj były....cała strona :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Dobrze powiedziane PRZEDWCZORAJ:diabloti:
  3. doberek:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  4. Otisku pamietamy [*] Gerusiu 100latkow:loveu::cunao::drink1::new-bday::drink1::cunao:
  5. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]bo to co Luska kocha nazywa się...............bajorko...takie z błockiem najlepsiejsze jest:loveu:[/B][/COLOR][/quote] one z Tigra sa chyba siostrami:lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]u mnie wróciła:placz::placz::placz:[/B][/COLOR] [/quote] sioo sioooo witaj Alu:multi:
  7. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no oki skoro to sposób na hartowanie Tigry to się nie czepiam :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :p [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale uśmiechnięta :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images29.fotosik.pl/174/ffa6db647a2c4561.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek i lece dalej :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Eff....:multi::multi::multi:...nie wchodź bo muli :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :mdleje: [quote name='zuzolandia']cze przesmiewczy człowiecze !!!!!!!!!! witanko z popoludnia slem;-)[/quote] :loveu: echhh nie mam sil nic mi sie nie chce i jutro piatek-jupi
  8. załatw dzieciakom zajecia pozaszkolne:diabloti::diabloti:
  9. [url]http://img181.imageshack.us/img181/3262/dscn5246qt0.jpg[/url] hahaha jakie miny:lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [CENTER][SIZE=5][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Magenta][B]:BIG:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Magenta][B]:tort::BIG:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Magenta][B]iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jeszcze jeden i jeszcze raz 100 lat 100lat niech zyje nam 100lat 100lat itd :cunao::beerchug::cunao: :laola::laola: :drinka::drink1::drinka: [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  11. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=purple]a w Twoich stronach Effciku gdzieś:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]jakieś pabianickie lasy;)[/COLOR][/B] [/quote] :crazyeye:jaja se ze mnie robisz?:mad: i nic nie powiedzialyscie:razz:
  12. [quote name='tygra']śliczna :) [URL]http://images29.fotosik.pl/174/ffa6db647a2c4561.jpg[/URL][/quote] :loveu:dzieki:multi: i jeszcze 5 Tigr i zmylam do łoża:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/176/86cb7ff2becb96c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/174/09eaaec52982e9b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/176/e25de68bd31584a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/176/6317a720fc2758a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/176/5a29ee610acc1924.jpg[/IMG][/URL]
  13. ooo ale Kijaszka ma Zuzka:cool3: a gdzie byłyscie na tym spacerku??:razz:
  14. łeeeee a tu fot nie maaa.... kiepsko kiepsko:razz:małą Alusie bym sobie pooglądała i jej wiernego psiego towarzysza :siara:
  15. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]niee o psa też nie :) ale jakbym teraz zobaczyła Tigre po pachy w wodzie to musiałabym z całych sił się powstrzymywać żeby nie marudzić :) więc dobrze że dałaś zdjęcia na trawie :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :mad: uchhh juz marudzisz:mad: trzeba hartować psa;) ona marznie tylko przed blokiem w zime:lol: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]no mówiłam, żę Tigra wie, co to recycling :eviltong: :evil_lol: [URL]http://images29.fotosik.pl/174/2c58c057c216a139.jpg[/URL] toś się Efffko upierała, że nie :cool3: a w ogóle macie bardzo ślicznego zajebiaszczego banerka:) taki... świeżutki, wiosenny:) bardzo mi się podobuje :p [/B][/COLOR][/quote] hahah no0 dobra dobra recyclinguje troszku tak sobie jak nie ma co robic:siara: :loveu:dziekiiii...Ala Ozzulkowa marudzila ze stary ze sniegiem nie pasuje do tytułu blożka to zem wlepila zeszłoroczny baneros wiosenos:loveu:
  16. [quote name='sota36']NOOOO, TO MOJE " CHLOPOKI", CZYLI iNA I GUT![/quote] buahahahg ale te twoje chłopaki maja kitajce podobne:evil_lol:
  17. [quote name='Pandisia']Jam co prawda nie Ala ale bezczelnie się pogapiłam na nowy banerek i jest piękny :loveu:[/quote] hyhyhy nie taki nowy:razz: zaszłoroczny:loveu: dzieki dzieki :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/congratualtions.gif[/IMG]gratulancje ...psiękny bandorelos [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:wiedziałam ze mnie docenisz :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. ooo wodne Luśki:multi::multi::multi::multi::multi:
  19. hej Madziowa:multi::multi::multi::multi:
  20. 100latkow dla paskowej panieneczki:loveu::loveu::loveu::multi::multi:
  21. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]nie nie.... ;) to Bimbry były takie dobre, że nas przygarnęły na wycieczkę :multi: bo my ostatnio tacy mało wybiegani... :roll: było superowo!! :multi: [/COLOR][/B] [/quote] u nas tez z tym kiepsko:roll: mam nadzieje ze w sobotę nie bedzie padac:roll: doberek z wieczora:multi:
  22. [quote name='Wyjątek'] a no baaaaa, proste :D :loveu: A teraz to juz baba z niej, bo zdjęcia jeszcze ze stycznia. rosnie mi jak na drozdzach, byczysko bedzie :evil_lol:[/quote] no niech rosnie :multi: byle ucha caly czas staly:cool3:
×
×
  • Create New...