Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/180/a64f483029a6ba6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/180/96f11683cba14995.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/186/8b611c79e67a4aef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/180/679198cbfd1506de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/186/8aff44439de1603d.jpg[/IMG][/URL] trzymajcie mocno kciukasy za tydzien w czwartek!!!za Tigruśke
  2. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Jaka piękna Tigrunia i piękna obroża :loveu::loveu::loveu: pozdro członkinio:p [/B][/COLOR][/quote] :loveu: czesccc [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]uśmiech dookoła głowy :evil_lol: słoooodka panna :loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/180/499e92346cf42eab.jpg[/URL] witanko Effciku:) cho do nas... u nas foteczki;) [/B][/COLOR][/quote] :loveu: no zara zara [quote name='Wyjątek']Nie ma nie chce! Sie nabrudziło, to trzeba posprzątać. I tak ciesz sie, że chce Ci pomóc :eviltong::evil_lol: Jak tam nowy dzionek? :)[/quote] :obrazic: aa w miare:roll: bywaly lepsze... [quote name='Jagoda*']"Wiosenne":evil_lol:- witam...;)[/quote] buahahhaa no czesc:lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ślicznie się uśmiecha dziewczynka :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/180/499e92346cf42eab.jpg[/URL] cześć Effunia....ucałuj tego śmiejacego szkarba :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie ma sprawyyyyy:) kilka wiosennych fot:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/179/f17eece1f5680f30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/179/b5ab8bcfc619ab15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/186/a1ba699bbb3087c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/180/d222eb4a4d5cec8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/180/c82b2fd78a69eaa0.jpg[/IMG][/URL]
  3. zimowe dzien dobry wieczór :diabloti::razz::cool3:
  4. mamciu braciszku gdzie wy??:-(:-(:-(
  5. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]krwiożercza ta Twoja Tigra :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tylko coś kombinuje przy tej śwince :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] och zebys wiedziała:diabloti: ją chyba oczy irytują:roll: i jeszcze taka o mała Tigierka i ide spac dogobranoc [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/180/499e92346cf42eab.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Wyjątek']Odkurzacz Ci dam i bedziesz śmigać :lol: Dzieńdoberek!!:multi:[/quote] łeeeee tak to ja nie chce:cool1: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Effcia...przyszłam cie obcmokać[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-85.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Cześć Eff z pięknymi storczykami i nową świnką dla Tigry:loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]taka świnka nie przechodzi u Luski.............. na ja ............. parę minut( za miękka guma):cool1:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]a obóż tez przypaAdkiem nie jest nowa???A[/COLOR][/B] [/quote] witammmm:loveu: Tigra twarda gume zjada odrazu:roll: Swinka starczy na jakis czas:cool3: a obroza stara:) na urodziny dostala :p [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]Effffkoo marchewko :cool3: :eviltong:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]kaj się podziewasz??:roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]nie chowaj się w śniegu... wracaj!! :multi: :loveu:[/COLOR][/B] [/quote] hej hej no tu jestem...wczesniej bylam w pracy , potem u lekarza. potem na zakupach no i jestem padnieta [quote name='Jagoda*']Podrzucam wiosenną świnkę...;) [IMG]http://www.gify.org/bazagif/swinie/suino020.gif[/IMG][/quote] ale extra!!!:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/178/890a8d2a3b69b6f8.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]nareszcie Tigra dostała swieża swinkę :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :cool3: noooo ciekawe na jak dlugo jej starczy:roll: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] lece dalej całować kolejne [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-37.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]widziałam jak Tigra się brata z prosiakiem :evil_lol: :eviltong:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]i ma sexi obróżkę :cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]no i dobrej nocki mówię Ci Efff [/COLOR][/B][COLOR=purple][B]:calus:[/B][/COLOR][/quote] :loveu:dziekiii [quote name='jonQuilla']:multi:[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:multi: Tigra ma nowego prosiaka :)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]o dziwo ma on ryjek :) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images26.fotosik.pl/179/5b97a4a352fa21f1.jpg[/URL] ale coś czuję że niedługo i ta straci twarz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Witam :) :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] o dziwo ryjka juz nie ma hahahahahaha [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG]tysz Ci dam buziora ...nie bede gorsza :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oo jak fajnie:multi: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]witam się z Effff i z panną świnkową :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] witaammmmm
  8. futerka moje:loveu::loveu::loveu::multi::loveu::loveu::loveu:
  9. ulalaaaa ile snieznych fott:razz::cool3::cool3::cool3:
  10. [CENTER]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/CENTER]
  11. [quote name='BeaC'] [B][COLOR=darkred]ej ty SAMA se spraw........... :diabloti:[/COLOR][/B] [B][/B] [/quote] no wiesz coo...:roll:jestem jeszcze za młoda i za piekna na dzieci:razz:
  12. [quote name='Menrzuś']A ja to [B]podziw[/B] iam Tigrową obroże.....normalnie napatrzeć się nie mogę :razz:[/quote] noooo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: teraz moge wejsc pod kołderkę i czekac az zasne :loveu::evil_lol: i jeszcze na dobranoc Tigry :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/178/e6cfc41d86368279.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/184/dc92b16b09400cb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/184/a5eabec5e70c0f71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/179/30e1b86cdbb686a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/179/323bffb4a11622bc.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Menrzuś']a tam zaraz.....tak se tylko patrzę :razz:[/quote] [CENTER][B][COLOR=Magenta]takk patrzysz patrzysz:diabloti: robaczkuuuuuu...... napisz to magiczne słowko u mnie w blożku:diabloti: [/COLOR][/B][/CENTER]
  14. [quote name='Menrzuś']podglądam :crazyeye::eek2: :evil_lol:[/quote] ach ty świntuszku ti :lol!:ti :lol!:ti :lol!:
  15. [quote name='Menrzuś']I tak w dżinsach chodzisz, więc widać nie będzie :roll::evil_lol:[/quote] och a ty skad to wszystko wiesz :razz::diabloti::eviltong:
  16. [quote name='Wyjątek']nie no patrzcie ja! :P nie dosc, ze [U]nie moje[/U] swinisko na [U]moim[/U] dywanie to jeszcze odkurzac karze :hmmmm: ja Ci dam!:x[/quote] co mi dasz co mi dasz??:cool3::cool3::cool3::cool3: [CENTER][SIZE=7][B]foty na wsteczu[/B][/SIZE] [/CENTER]
  17. [quote name='Menrzuś']oooo....faktycznie masz ciężki okres w życiu jak takie myśli Ci krążą po głowie :glaszcze:[/quote] ech noo ale mam nadzieje ze uda nie przytyja bardziej...:razz:
  18. ooo jaki wiosenny wesoły banerek:multi::multi:
  19. [quote name='Wyjątek']No nie! Nie dość, że świnia, to jeszcze na moim dywanie!:mad: :diabloti::evil_lol:[/quote] :siara: jak twój to byś mogla przyjsc poodkurzać:siara:
  20. [quote name='Menrzuś']Idąc pod górkę uda sobie wyrobisz:evil_lol:.....przyda sie jak nic na wiosnę :p[/quote] echhh wolala bym miec grube uda.....:-(
  21. [quote name='Menrzuś']a od razu na mnie :shake: cóż tam u Ciebie ciekawego się dzieje?[/quote] hihi no na kogos musi byc :P echh a no u mnie chwilowo pod górke:razz: powoli wychodze na prosta....:razz:
  22. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]i jest Tigrosława w pozycji przyczajonego tygrysa ;) [URL]http://images31.fotosik.pl/184/d123bece3a339a80.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] w następnym odcinku bedzie ukrytym smokiem:diabloti: tymczasem...... wczoraj była wypłata więc Tigra mnie dziś wyciągnęła na zakupy:razz: oczywiście wybrala świnke... oczywiście najwieksza... i oczywiście najdroższą... nie musze chyba wspominać że świnka juz prawie jest pozbawiona noska:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/178/8e4fd66b916a833c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/183/3d16e82aa377efc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/183/1cae26663efdadb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/179/5b97a4a352fa21f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/178/2257718c2081d033.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Menrzuś']Przecież nie powiedziałem ktoś Ty - tylko tak ogólnie :p:eviltong:[/quote] achhhh czyl sie wydałam ze to ja??:splat:
  24. [quote name='Menrzuś']A to nie Ty? :crazyeye:[/quote] no jaa jaa ale miales sie dłużej zastanawiać:razz::razz::razz::razz:
×
×
  • Create New...