-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
no wiem wiem ale zawsze jest ten mały straszek:razz: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czesc GizMuszko:multi::multi::multi::multi::multi::multi:koope lat:loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A Ty dzisiaj nic aby nie popiłaś? :roll:[/quote] no nie:razz: to chyba stres tak na mnie działa -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To se nogą pomachaj :evil_lol: Czeeeeeść ;)[/quote] machu machu mój kuta... :saint1::megagrin: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
czeeeee przyszłam se pomachac ale mnie reka boli:roll::evil_lol: -
[URL]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABE34.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol:ale ona smiesznie gały wytrzeszcza:evil_lol: doberek:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Siska!!!! Zasypało Cie czy co? Daj no głos bo się martwie :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hauu hauuu:diabloti::evil_lol: hej hej Gilku:multi: hej hej ślicznotko:loveu: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ewuńcia :multi::loveu:...to przesilenie i mnie zwala z nóg :mad:.....ale nie dajmy się ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hej Alcia:multi: ja juz nie chce tego przesilenia:placz: dzisiaj me dosc ze zasypiałam na siedząco to łupało mnie w głowie:roll: jeszcze jutro i 2 dni wolnego:multi: [quote name='zuzolandia']trza twardym byc a nie mietkim !!!!!!!!!!!![/quote] o masz... powiedziała co wiedziała:roll::razz::evil_lol: qrde qrde qrde mam cykora
-
hej hej japuszkowa:loveu: kiedy beda foty???:razz::diabloti::evil_lol:
-
hej hejjj:multi:przyszłam na jagodyyyy:diabloti::diabloti::diabloti:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
siemanko:multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
gratulacje:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
czemu żółfia nie przygarneliscie??:shake::shake::shake::shake: jestescie bez serca:placz::placz::placz:
-
dziendobrynoc Aguśka:multi: piekne miasteczko:loveu:
-
ooo Luśki szalejeta z fotami:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:
-
siemanko Łodziaki:multi::multi::multi:
-
[quote name='Medorowa']Ale teraz już trochę za ciemno na spacer do lasu:roll::roll:[/quote] po pobiegaj po schodach:razz::razz::razz::razz:
-
Medowa zrzuc tez moje:roll::roll::roll::evil_lol:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale tu mokrrro.... :diabloti: :razz:[/quote] bo posikały:roll: [quote name='Wyjątek']a u mnie leja sniegiem:diabloti::eviltong:[/quote] :lol:a ktoo a ktooo?? [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]bereczek Ewuś... wbiegam na szybciorka zameldować że pamniętam o Cia i już zmykam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] witaj Madz:loveu: [quote name='mia_mia']witam dyngusowo:p[/quote] siemankoo:multi: [quote name='tygra']cześć po świętach Ewcia :)[/quote] czesc tobie tez:cool3: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Eff pomykam dzisiaj do skarbófkii i przychodze wiesz tak z interesem, weź no te twoje koleżanki jaworznianki pogoń co by mi szybko zwrota dały:diabloti::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Hihihihihihihi nie ma jak prywata :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] buahahahahah ja jeszcze siebie nie rozliczyłam:siara: [quote name='zuzolandia']Efffaaa chyba zalana ;-) doplynie na week;-)[/quote] nie zalana nie zalana...w te swieta mało lała:evil_lol: [quote name='Medorowa']Cze piekąca babki;):loveu:[/quote] cze MAdziusia:loveu: jestem wykonczona....jakies przesilenie zimowe czy cos,.... nie wiem jestem bez zycia:shake:
-
[quote name='Cimi']Mnie doprowadzał sam fakt, że cieczk była 2 razy w roku :evil_lol:[/quote] w zime dalo sie przezyc... :razz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Witam się świątecznie :multi::multi::multi:...pomaleńku wracam do świata :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT]:calus:[/RIGHT] [/quote] :multi:super Alcia:multi: u nas tez chyba lepiej :) [quote name='majoka'][B][SIZE=5][COLOR=seagreen]Wszystkiego najlepszego Ewciu, u nas niestety śnieg!!![/COLOR][/SIZE][/B][/quote] u mnie tez:placz: [quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=green][B]ŚMIGUS DYNGUS EFF:evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=green][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_12_26v.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=6][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:diabloti:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]kryj się bo nadchodzę :diabloti:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][IMG]http://www.desktopsmiley.com/dl/32003799/f/75146808.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] pogieło was dziołchy:diabloti:
-
witaj Alu :) widzialam Ozzucha leniucha:razz::razz::razz::razz::diabloti:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Medorowa']Cze Menrzuś z psiarnią:hand::hand:[/quote] no cze Madzia:hand::hand: :evil_lol: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
doberek Zuzkowe panieneczki:loveu: