-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
hej hej skarbeńku:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jak wyglada sprawa twojego aparatu???:grin:
-
czesc termomierzejko:multi::multi::multi:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL]http://images24.fotosik.pl/188/dd0a52487bdf89de.jpg[/URL] hahaha Franek cwianiak:evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc Ewo:multi: -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no nie wymiękaj :razz::razz:...nie daj się ;)dziś pośpisz .....[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie wyspałam sie:watpliwy: doberek :hand:
-
[url]http://images30.fotosik.pl/187/5f6ef8a67040a529.jpg[/url] tak patrze i patrze i znajomy tylek w kszakach sie krząta ...a to Ala przecie:splat: cze BoJa:multi: ćliczną masz panieneczke:loveu:
-
[quote name='Medorowa']Cześć skarbie, brylanciku, złoteczko itd , itp:loveu::loveu: Mi też się naprawdę ta pidżamaporno podoba:loveu: :-(['][']['][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [*] [quote name='Jagoda*']Kolorowych snów w pieknej piżamce...:loveu:[/quote] :loveu:dziekujeee
-
czas leci jak szalony..... przełom marca i kwietnia to kolejna rocznica śmierci Czikusi:-( nadal o niej mysle...nadal tesknie..... [CENTER][B][[COLOR=Red]*[/COLOR]][[COLOR=Red]'[/COLOR]][[COLOR=Red]*[/COLOR]][/B] [/CENTER]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B];) to mogę Cię wyciągnąć któregoś dnia :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to ja chce poniedziałek:multi::multi::multi::multi::multi: -
to i ja przyszłam pogratulować:multi::multi::multi::multi::multi:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER]:sweetCyb:hej hejjjj:sweetCyb: [/CENTER] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: no już dobra ...nooooo......organizm zrobił Ci prima aprilisa;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] uchhh nie lubie takich dowcipow:shake::shake::shake::shake::shake::roll:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Wróciwszy ....jak się rozpakuję to rzuce wczorajsze foty ze psacera z Dulką :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :multi::multi::multi: a dzisiejsze kiedy??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] maruda!!! :evil_lol::evil_lol: niestety był to spacer w ramach lekcji :oops::oops: dlatego piesów nie mogło być z Nami :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bleeeee tez chciala bym spacer w ramach pracy:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] Jeszcze nie , ale to się zmieni :evil_lol: :evil_lol: :loveu: Kurde , lato na dworze , a ja mam katar , kaszel i gorączkę :diabloti: BOSKO !!!![/quote] :obrazic: dobrze ze to jeszcze jeszcze nie nadchodzi :eviltong::eviltong: haaaa ....na dworze lato a ja do 15:30 w pracy a potem i tak mi sie nic nie chce:roll::evil_lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:no so ty ...to ty nie masz nic lepszego do roboty w nocy ....ja to śpię :evil_lol::evil_lol:...a budzi mnie ino budzik ...po co sama :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no wiesz co Alu...:roll: ja sie jakos tak nie wiem jak :placz: ja nie ciałam :placz:a ten organizm sam tak:placz: i sie nie wyspałam:placz: oj nie nie nie:placz:
-
[quote name='Vectra']Cześć Effcia , śliczna piżamka :diabloti: swoją drogą lubie to zestawienie kolorów :)[/quote] ochh moja ty moja:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:wreszcie jakas normalna sie znalazla:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Medorowa']Popieram:razz::razz:[/quote] a gdzie "czesc skarbie, brylanciku, złoteczko itd , itp...???":razz:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://i29.tinypic.com/wmgtmv.jpg muuułaaa buziaczysko w nochala:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
witaj niewolniku swojej Alfy:multi::multi::multi::loveu::evil_lol: -
[URL]http://images31.fotosik.pl/200/3da7e68c786345cd.jpg[/URL] :multi::multi::multi:moj maly kochany Ozzulek:multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
[url]http://i26.tinypic.com/2mo5qc5.jpg[/url] :multi::multi::multi::multi:takkk to jest to!!!!!!!!:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
łeeeeee spacer bez piesów to nudny spacer..i foty nudne...ojjj jak tu udno ojojojojjjj:diabloti::diabloti::diabloti: -
a ja nigdy nic nie spalilam na smierc:roll: co najwyzej podpalilam scierki, rekawice kuchenne... siebie:roll::roll: no ale nigdy jedzenia:p:evil_lol::evil_lol::evil_lol: helołłł:multi: nie dołkuj:shake: przecez mozna cos zamowic:evil_lol:
-
super piesy:multi: i foteczki:multi:i wogole super ci w tym domowym ciuszku babciu:lol:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Trochę świeżego powietrza dla skacowanego TZta nie zaszkodzi... :evil_lol:[/quote] jestem tego samego zdania:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tigrze bije na dekiel :mdleje: poczuła wiosne i ma wszystko w dupie a najbardziej to ze na brzuszek trzeba uwazac:roll:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] Nie sama droga Ewo :shake: z Twoim zaręczycielem :evil_lol: :evil_lol: cześć Effo i bezmaciczna Tigro :loveu: :diabloti: [/quote] hahaha ale on sie nie zaręczył z nikim jeszcze :niewiem::razz::diabloti: :multi::loveu: