Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Wyjątek']mamy cieczkę... :shake: dzis mialam kontrole u lekarza- koniec z orteza i kulami, chodze o wlasnych nogach! :D :multi:[/quote] uuuu ty tez masz?? :razz::diabloti: no to suupcio:multi:
  2. [quote name='agbar']a nie delikatnie mowiac:razz::diabloti: [/quote] a nie delikatnie wqwiajace to to:diabloti:
  3. [quote name='bonita'][COLOR=blue][B][I]Qurde, to Ty szprinterka jesteś[/I]:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] sie wie8)8)8)8)
  4. [quote name='Menrzuś']Tutaj jest miejsce tylko na futra Sylwy i Argona :eviltong:[/quote] dzieki bogu istnieje cos takiego jak gg:diabloti::evil_lol:
  5. [quote name='Menrzuś']fryz jak fryz - nic ciekawego :roll:[/quote] oj nie badz maruda:diabloti:
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bidulka Tigrunia :calus: boli ...ale się zagoi [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no boli boli :shake: cały czas spi:roll: mam nadzieje ze szybko sie zagoi:razz:
  7. długie czy nie wazne ze dzidzia zdrowa:multi:
  8. [quote name='agbar']ano...tez ma pecha i wygodna pancie:diabloti: [B]wygodnie wam?? to chyba im wygodnie ze sie nic nie majźda pomiedzy nogami:evil_lol:[/B] ufff...nie jestem osamotniona w tym uczuciu:evil_lol:[/quote] mnie tez delikatnie mowiac denerwuje:roll:
  9. hahaha dziołchy byscie po polskiemu pisaly i bym sie znała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. hej hej Vectruniu Ewuniu cipciuniu:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Głosujcie na boksery w potrzebie, bo przegrywają [/COLOR][/I][/B] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7597[/URL] [B][I][COLOR=blue]Wystarczy się zalogować i głosować za naszymi boksiami :loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote] a ja juz głosowałam:eviltong::eviltong::eviltong: czesc i czołem:multi:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]smażeny [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]syr , hranolki, salat & tatarska omaczka :grins: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] yyyyyyyy... ten tego a schaba jakiego nie masz??:razz::diabloti::evil_lol:
  13. czesc Lusięta:multi:
  14. mmmm ile piesow:loveu::loveu::loveu::loveu: widze ze kolega Dilka tez bezjajeczny:evil_lol:
  15. noooo nasz mały dzielny Klocek:loveu: a co na obiada mamy:razz::cool3:
  16. Madź wracaj z tej pracy i gadaj jak wyniki:razz::razz::razz::razz::razz:
  17. poka nowego fryzaaa:razz::razz::razz::diabloti:
  18. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Tigruni i boćków ciąg dalszy ;) :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a nawet żaba się załapała na sesyjkę :) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images26.fotosik.pl/204/2b394ced9d44b51a.jpg[/URL] prawie jak potwór z loch ness :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :p buahahahahah [quote name='agbar'][URL]http://images34.fotosik.pl/235/8a8c1f8f6c0b5da2.jpg[/URL] Ooooo Efffa uwidziala bociana:razz::diabloti:[/quote] tak widzialam:diabloti: [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Heloł :) to ja dawno nie zaglądywująca Kasia :cool3:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Tigra upolowała cuś, co wygląda prawie jak....rybcia :grin:[/COLOR][/I][/B] [URL]http://images29.fotosik.pl/204/f7b6b642faea6a46.jpg[/URL] [B][I][COLOR=blue]Z tym że to [U]prawie :diabloti: [/U]robi dużą różnicę:evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] helol dawno nie zagładywująca Kasiu:loveu: haha rybka jak malowana:loveu: wlasnie wrocilysmy od weta:placz: moja mała Ti tak strasznie płakała:placz: i teraz taka smutna chodzi:placz: i sie na mnie obrazila:roll: a wszystko dlatego ze musiala miec zerwanego calego paznokcia:razz: bo wczoraj na spacerku jej sie naderwał i wbił w rdzeń:shake: teraz lezy taka obolała:shake: łapka ja boli ...nawet nie korci ja zrywanie opatrunku ( jak narazie:evil_lol:) echhh....dzieku Bogu wzielam kaganiec bo by nas chyba zagryzła:crazyeye: a miala znieczulenie:roll: ale ona jest straszna panikara:evil_lol:\ ochhh moja mała Ti. qrde najbardziej mnie to dreczy ze 1 rano wyjeżdżam a wetka powiedziala ze moze jej ropiec i trzeba bedzie isc po antybiotyk:shake: w razie czego rodzice pojda ale wolala bym ja...
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/234/030c57398c12b8a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/203/054dbd5ad332645b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/204/bfc00a8afcfe6276.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/203/c5effb9851a3fbe6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/6fc172416ed45e92.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/203/52a4c432e39f84fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/235/ae24a7ecccf2f945.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/234/88dda3c8a98413a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/7af2d5b30cc848fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/204/396f5e2fa3179726.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/97c384daa171ab24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/234/33fa5e7585fdbd64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/204/afde8fd6e24d720d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/205/5748658b24189a4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/235/d8b34436dd6a52ab.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='BeaC'][U][URL]http://images26.fotosik.pl/204/a4d7e44743c38cc3.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]ooooooooooo:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: zmieniłaś skarpetki Tigrze?? eeeeeeeee tamte były ładniejsze:diabloti::diabloti::diabloti: witam Cie słonecznie :loveu:[/B][/COLOR][/quote] no cooo na pola lepiej brac ciemne bo sie tak szybko nie brudzą:diabloti::evil_lol: witanko:loveu: [quote name='mia_mia']fajne foteczki:p to gdzies w okolicach Łodzi ten spacerek byl?[/quote] dzieki:multi: nieee to u mnie w pabianicach na polach:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/2106a253cb791819.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/8a8c1f8f6c0b5da2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/204/2b394ced9d44b51a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/bf364fe9487ff848.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/204/f7b6b642faea6a46.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wiesz medrkują Ci co po prostu nie wiedzą jak się kolczatkę stosuje ...no ale cóż bywają i tacy ....:roll:....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ozzy kolczatki już nie nosił chyba od roku ...ale jak szedł na służbę do mojego taty dostał w wyprawce ..po czym dziadzio stwierdziwszy że da radę na obroży omal nie zaliczył trotuaru bo nie wyhamował :evil_lol::evil_lol:...następny spacerek był na kolcach :grins: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a Tigra ma swoja mini kolczatke zawsze jak idzie na pola i dobrze nam z tym:razz: witam cie All:multi:
  24. [quote name='Menrzuś']własnie - zostawmy to tele w spokoju :roll::evil_lol:[/quote] a moze ja nie chce:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  25. [quote name='Menrzuś']i co się wstydasz?.......ja się nie obrażam :eviltong:[/quote] no bochyba tak nie wypada na forum publicznym gadac o twoim tele:razz::diabloti:
×
×
  • Create New...