-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]przyszłam powiedzieć , że KTOŚ Nam podpierdasił słonko :placz::placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] u mnie grzeje jeszcze bardziej niz wczoraj:loveu::loveu: hooo do mnie All:multi: czesc czarnyszki:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
:multi:dzielna Salsuchna:loveu: srebrny sprey jest suuper :D nie tucz jej:shake: ona ma piekna sylwetke:loveu: nie widac ze jest za chuda:razz: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/e060079d6ca1176b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/231/da668804777846fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/230/63cc870174656d5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/231/f26e4b339e31b52c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/231/f3c6822a9106762d.jpg[/IMG][/URL]
-
nikt nas nie kocha:placz: nikt nas nie lubi:placz: a i tak foty beda:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/ca42cfc4cfdc1fb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/201/e10d4e34d80c2e8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/5ce065c366db9a28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/203/ffde52e4765cad9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/203/f2356504ac89d72a.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://images33.fotosik.pl/230/661384141416a1c6.jpg[/url] :grin: :grin: :grin: jaka mina:evil_lol:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a swoją drogą w Gdańsku mamy już lato pełną gębą....dzisiaj na cieniu 25 stopni :multi::multi::loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]śmigałam już na krótkim rękawku :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]aaaajjjjj jak ja lubie takie słońce :) mraaał :diabloti::diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] u nas tez lato:loveu::loveu::loveu: witaj:multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aaaaa.....bo to był niedzielny wypad w tajemne miejsce, gdzie kiedyś rusałkę widziałem ;) [/quote] aaaaaaaaaa:cool3::cool3::cool3: ruusałke powiadasz hihi -
:loveu:helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
-
hej hej Dilki:loveu::multi::multi::multi:
-
bry dobry:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
czesc mróweczko:loveu::loveu::loveu:
-
witanko:multi: dzis mam duzo szczesliwej spacerkowej Tigierki:loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
nie wiem jak inni ale na tych fotach zadnego lasu nie widze:diabloti: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]taki mały .....maleńki niewinny żółwiczek :-([/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]taaaa pewnie spryskane jakimiś świństestwami :placz::placz::placz:sie zatruje na smierć[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :mdleje: :mdleje: :mdleje: no wiesz All... ale zyczysz nieładnie zółfikowi:-(:-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/230/5d7f2d6ecd6724f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/202/78f06276d76145b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/202/600b4c5f829acce7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/230/5476ea12c41c63eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/202/7e2abe171f70dae9.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Szukajcie, a znajdziecie.....proście, a będzie wam dane....[/quote] :modla::modla::modla::modla: -
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]za późno :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a mój papug zrobił qpe :grins: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] [[/COLOR][/FONT][/B]/quote] i jak było:razz: a moj papug teraz kupy robi poza klatka bo nie chce srac kolo jajeczek zabardzo:evil_lol:
-
żółfik teraz je swieżysie listki mlecza:loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Mówiłem, żebyś tak szybko nie odpisywała :eviltong: Że niby co?......szukasz tymczasu? :eviltong: uważaj - czółko sobie odbijesz :evil_lol:[/quote] no przecie wolno to robie:razz: haha takkk... takiego wakacyjnegoooo odbija to mi sie na mysl o moim extra necie:angryy: -
[quote name='Menrzuś']A niby o czym mówisz? :razz:[/quote] no o tych płaczach wszych:diabloti:
-
czy was juz kompletnie popitoliło???:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Menrzuś']napewno jest spięta :eviltong:[/quote] hahaha zle mi sie napisało:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Menrzuś']chyba zalała rzewnymi łzami klawiaturę i teraz walczy ze spięciami :shake:[/quote] myslisz ze ja spina??:razz::razz:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :roll: :placz::placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] przecie sa foty [quote name='Menrzuś']Żyjeeeeee :multi::multi:....i nawet się chce rozmnażać :razz: spanikowałem :oops:[/quote] :evil_lol: ona chyba tez:roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']no to masz problema :evil_lol: szkoda drzew :shake:[/quote] myslalam ze mi poradzisz cos:grin: :mdleje: