Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. heloł robaczku:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. czesc Babciu z ślicznymi fotami:loveu:
  3. hej hej kochani:multi: ćliczne pieseczki w kwiatuszki:loveu::evil_lol:
  4. czesc kochane:multi: ja juz wrocilam w niedziele w nocy ale neta nie mialam:shake: weekendzik w miare udany:razz: pogoda zabardzo nie dopisala no i trasa straszna.. 100km pokonalismy w 6godzin:mdleje: + reszta drogi wiec prawie 10h jechalismy:roll: no ale co tam ;) morskie oko zdobyte (tam jeszcze snieg:roll:) no i gubałówka czarnym szlakiem po deszczu tez zaliczona:multi: prawie umarłam tam ze smiechu:evil_lol: nie ma to jak w adidasach czarnym szlakiem po deszczu i sliskich kamieniach , błocie i trawie zapitalac:evil_lol: smiechu co niemiara kilka razy gleba zaliczona ale warto bylo ... gdy juz zdobylismy szczyt bylismy jednymi z nielicznych ubloconych tam na gorze:evil_lol: ludzi dziwnie sie gapili...w szczególnosci laseczki w białych kozaczkach:evil_lol: ale co tam:lol: dzien po tym jak bylismy nad morskim okiem zginął człowiek:roll: przykra sprawa ale tyle nieodpowiedzialnych ludzi ktorych tam widzialam to mała głowa... fotek troszke mam wiec napewno cos wlepie;) krupowki cale zawalone ludzmi (ponoc dawno takich tlumow nie bylo) mine osobiscie zakopane jako miasto jakos nie zauroczyło:roll: bardziej widoki :loveu: piekne polany zielone i szczyty w sniegu:cool3: kolanko do wymiany:evil_lol: zaje2biscie napierdziela ale co tam do bolu mozna sie przyzwyczaic:razz: w planach byl jeszcze krakow ale nie wypalil:-( ale TZcik obiecal zrobic mi w jakis weekendzik niespodzianke wiec napewno krakow bedzie:multi: teraz trza sie rozgladac za wakacjami:roll: nie wiem kiedy nadrobie zaległosci i was poodwiedzam :mdleje: wiec narazie tutaj sle pozdrowienia i buziaczki:loveu:
  5. [quote name='Vectra']Idę , idę ... sierści wywietrzyć .. bo biedne siedziały prawie 4 godziny same ... pańcia włos poprawiała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: o ja niegodna posiadania psów :diabloti: ale mam dobry humor , walcze z fanatyzmem :grins:[/quote] buahahah goopia baba:diabloti: ja swja wczoraj zaprowadzilam na wyrywanie pazura:diabloti: i ma teraz zakaz biegania:diabloti: i tylko na smyczy chodzi:diabloti: wczoraj nawet kaga:diabloti:niec miala:diabloti: haaaaaa czuje sie z tym swietnie:razz::evil_lol: cze Efo:loveu:
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/236/b97db92d36b00af4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/236/96af2e7bbd4c1f4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/204/e486e0882110b5c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/236/f8c64a328ae3045c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/205/e2ba7f786d37f6a9.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/236/9296fa806465b68a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/205/aa197e1a377bf758.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/205/29fec3343bf41793.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/235/3546008ecee63742.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/205/cc230f466d8c40a4.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='sota36']to nie wypoczynek! to przymus rodzinny! Ineczko szczesliwej podrozy!!!! Ty wrocisz, ja jeszcze nie! Ale 10 maj - juz ugadany![/quote] ojj tam przymus nie przymus oby udany:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. udanego wypoczynku:multi::multi::multi::multi:
  10. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry Wam :loveu:[/quote] nam dobry:multi: [quote name='AlKil']Helloł Nocny Marku!:multi:[/quote] heloł:multi: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Effa:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] witam:multi:
  11. [quote name='bazylowa'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=darkred]No i nie mogę się powstrzymać[/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=darkred][URL="http://www.joemonster.org/filmy/7871/Najlepsza-zabawka-dla-twojego-psa"]Najlepsza zabawka dla Twojego psa[/URL][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] buahahaha ale wypas:evil_lol::evil_lol: cze członki:multi:
  12. ułaaaaa bidny misio:roll::shake: hej hej:loveu:
  13. [URL]http://images28.fotosik.pl/205/4a65f475a6846112.jpg[/URL] haha a co on taki wykręcony:evil_lol::evil_lol:
  14. [url]http://img91.imageshack.us/img91/4261/img0172editedlj6.jpg[/url] ołł jak słodko:loveu::loveu::loveu:
  15. helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] co to za rozpijanie mojej mamci od samego rana coooooo? :) :diabloti::diabloti::diabloti: nie wolno....oj nie nie !!! :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] siedź mała cicho:diabloti: Heloł All :drink1:
  17. [quote name='AlKil'] Bereczek! A cóż Ty tak po nocy??? [/quote] bo my nocne marki:loveu:
  18. [quote name='zuzolandia'][URL]http://images23.fotosik.pl/204/540ec657538ec7c5.jpg[/URL] :diabloti::diabloti: :turn-l::turn-l::mdleje::mdleje: :roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]aaaaaaaaaaa co To za stwór?[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images23.fotosik.pl/204/540ec657538ec7c5.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='agbar'][URL]http://images34.fotosik.pl/235/a9121a7617af6124.jpg[/URL] :roflt::roflt: czesc Efff:loveu:[/quote] smiejcie sie smiejcie:watpliwy::watpliwy: paczke chusteczek zmarnowalam zeby ja wytrzec z tego szlamu:mdleje: [quote name='BeaC'][U][URL]http://images33.fotosik.pl/235/97c384daa171ab24.jpg[/URL][/U] [COLOR=darkred][B]fuj wypluj...............Tigra nie bierz tego do..........buzi:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]cześć Eff............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Karamba!!!! widziałam szpiega z krainy deszczowców........:razz::razz::razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]a może to był Zorro???:crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]tego nie wie nikt:diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] hahaha Tigra lubie takie świnstewka:diabloti: czesc wy moje kochane:lol!:
  19. berek robaczki:multi::multi::multi: [URL]http://images32.fotosik.pl/235/89de3476dabde427.jpg[/URL] idziemy gęsiego:evil_lol:
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/5ba78fe3f6c25465.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/6262255801ae609a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/204/354b82296b668b91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/204/019d7819d7e34c8e.jpg[/IMG][/URL] Tigra zawsze chciała miec czarna maske:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/204/540ec657538ec7c5.jpg[/IMG][/URL]
  21. buuuziiii:evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/204/4ea7f0ee3997f8b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/204/36da29cc4c7a51e9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/205/0910fcdb42594b41.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/203/7a0506b461336595.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/128228b72cda40c9.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/205/476ef59f8076183d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/b20f47d99946bf6c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/205/996e3071aa6db701.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/205/465ed014469600eb.jpg[/IMG][/URL] :lol::lol::lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/a9121a7617af6124.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/235/d3c9c650f253f209.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/204/0ae468cb2ae26b21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/8f1f0fd583fe36dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/205/89409ccba20ecdc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/8c6f915d2d369e87.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='zuzolandia'][URL]http://images29.fotosik.pl/204/f7b6b642faea6a46.jpg[/URL] hihihi TI upolowala kaczke ;) zdechlaczke ;) hihihihhihihihi mizianko dla choranej TI ;) Jadem w sina dallll........jak wrocem to siem odezwe;-) papaptki[/quote] na obiad:evil_lol: oooo ja tez jade niedlugo:multi::multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/08be03e8aacd4be8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/29502a0df2649507.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/205/4fa8f69904caee96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/c038f72f8d9431bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/bba21cffc6a295dd.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...