-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]poszłyśmy z koleżanką na chwilkę do lasu z Salsą bo musiałyśmy porozmawiać i przy okazji Tigerka się napić ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie wchodziłyśmy głęboko w las, stanęłyśmy na początku i piłyśmy Tigerka, ja Salsy nie spuszczałam bo ma cieczkę a w tym miejscu mnóstwo psów chodzi więc wolałam nie ryzykować a po za tym nie puszczam jej póki łapa się nie zagoi[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]szła jakaś babka z psem i synem, oczywiście zobaczyła ze Salsa się cieszy to popuściła swojego kudłacza zeby się z nią pobawił, a on do jej tyłka...na co mówie żeby zabrała psa bo moja suka ma cieczkę...no to poszła[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a całą akcje jak odciągam Salse od tego psa itd, widziała z ogrodu jakaś baba, która mieszka tam koło lasu i oczywiście nie omieszkała zaczepić tej pani od kudłacza tekstem "te dziewczyny psa agresji uczą" :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]kudłaczowa coś odpowiedziała że to suczka i coś tam a baba "ale widać że bestie chcą sobie z psa zrobić" (ciekawe na jakiej podstawie to wywnioskowała) na co moja koleżanka z racji tego że wybuchowe z niej dziewcze krzyknęła [COLOR=magenta]"jakbym chciała bestie na smyczy to bym panią uwiązała"[/COLOR], wielce oburzona kobieta krzyknęła coś że niewychowane itd. po czym poszła po męża bo pewnie bała się że na nią napadniemy jak będziemy wracać...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]no zszargała mi nerwy baba jebnięta :mad::mad::mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jakbym robiła bestie ze swojego psa to jej pies byłby zagryziony już dawno, bo zawsze jak idę do lasu a on biega koło domu to leci za nami i ujada skurwysynek przez dobre 10 minut :angryy::angryy::angryy::angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] buahahahhahahah:grin: sie nie ma co wqrwiac:razz: ja wole jak ludzie mysla ze Tigra grozna a nie przymiluch:roll::diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:hand::hand::hand::hand::hand::hand: -
[url]http://images.jupiterimages.com/common/detail/52/98/23029852.jpg[/url] mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmm mmm mniammmm hej hej :loveu:
-
dzemdoberek:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
ooo Tyskowe foty:razz: :cool3: hej hejjjjj
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:czy Salsuni ranka się otwarła :roll:...bo tak to mnie wygląda :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tez mi tak wyglada ale chyba nie jest gleboka:razz: cze łancuszku:loveu: -
ooo widzialam Klocusia z kółeczkiem:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/247/f5aeafaf340735e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/247/bcaa31ec2dc273f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/210/44e4fcad7f0fb4e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/211/abab8838a0a2dfb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/247/544753dd3e72fb73.jpg[/IMG][/URL]
-
i troszke Tigr [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/247/ce0ce76df3e8000c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/210/d33cc83b5bee140f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/247/291ec8aaf8f97cd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/210/1a1e925fed840a22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/247/1df70f804cf3a71c.jpg[/IMG][/URL]
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hej hej GizMuszki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
czesc kochane:loveu: ale zaniedbałam blozka:roll: ale jakos malo siedze w domu:roll: wczoraj poszlam znowu kupic baletki jakies takie do biegania:evil_lol: oczywiscie ich nie kupilam :mdleje: za to mam takie :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/209/63805297c7b2abb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/247/24d2f8ed57cc2af7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/210/a8caa84479263581.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/210/f9470e59906e3892.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/210/1bdcff8bb7ac9a98.jpg[/IMG][/URL] jeszcze nie wiem kiedy beda mialy swoja premiere w pracy... obawiam sie ze w nich nie dojde :grin:
-
czesc czołem przyszłąm na truskawy:multi::multi::multi::multi::multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B]czesc robaczku:multi: zgadnij kto tooo:loveu::evil_lol: -
łał.....pieknie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
hej hej Dilka:multi: jak ci sie u nas podoba??:grin::evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
[url]http://i29.tinypic.com/30a9chu.jpg[/url] buahahahahha jaki jęzorek:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc rodzinko:multi: -
o cholercia jak ja dawno tych pysiów nie widzialam:loveu::loveu::loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
czesc Ewo zapłodniaczu:loveu::multi::multi: -
[CENTER]:hand::hand::hand::grins:[/CENTER]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
hej hej fajnie ze mała sie goi:loveu::multi: -
hej skarbki:loveu::loveu::loveu:
-
łałł ale włosyyyy:razz::razz: piknie wygłądasz:loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]EFF super że wróciłaś i jesteś zadwolona :multi::multi::multi: kolanko niech przestanie boleć bo inaczej się z nim będzie trzeba rozprawić :mad: czekam na foteczki :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czeee:multi: kiedys beda:eviltong: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]....................czytałam o najeździe .......ludzisk w długi weekend na Zakopiec:cool1: ja tam osobiście nie lubie tłumów:cool1::cool1::cool1: ale fajnie że Ci było .......................dobrze:razz::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] no ludziów sporo.. ale tam zawsze jest duzo :razz: jak bym miala tam siedziec tydzien pewnie bym to odczula ;) a teraz powiem jedno nic mi sie nie chce :mdleje: :evil_lol: