Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. przyszłam ci ja pomachac:hand:
  2. ooo widziałam Dilka i czarna mafie:evil_lol: helołłł:multi:
  3. czesc kochana:loveu::loveu:
  4. [quote name='malawaszka']ehhh ten postęp technologiczny :evil_lol:[/quote] buahahahaha...:grin:
  5. hej hej Jagódko:loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/214/4b6242a13a9aec19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/7cce41098dbb9b90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/214/bba8cae8764fe560.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/c7c305ef64efab67.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]kopnij ode mnie te buciki ... cześć :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol:okejj hej hejjj ostatnie wiosenne sniegi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/254/bcc144226daf5cb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/213/ffb011975c3c6e60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/aead515803e6021f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/214/e19227037b8194a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/10241db40c32c8bb.jpg[/IMG][/URL]
  8. witaj Agnieszko bardzo mi przykro z powodu Pusi :-( czy pies byl na terenie ogrodzonym?? jesli nie to ..owszem tabliczka powinna byc ale prawda jest taka ze to prywatny teren i opiekun co najwyżej moze zaplacic kare za brak takowej informacji:roll: druga sprawa to taka ze nie bylas odrazu u weta ktory mogl by stwierdzic rany na ciele mogly byc rany zadane przez tego danego psa no i przedewszystkim powinnas odrazu interweniowac np. u strazy miejskiej... w innym razie sprawa moze byc przedawniona jesli nei bylo swiadkow twoje slowo przeciwko slowu kolesia:roll::shake: ... co nie rokuje dobrze jesli teren byl ogrodzony.... zreszta nie czarujmy sie... u nas zwierze to tylko zwierze :roll: i jesli sprawa nie dotyczy pogryzienia człowieka to niestety wiele sie nie zdziala:roll: co najwyzej wlasciciel tamtego mogl by oplacic wizyty i leczenie u weta co w twoim przypadku niestety ale nie wiele da:shake: mojej cioci jamniczka zostala przegryziona prawie na pol przez rotka na naszym osiedlu... pies byl naprawde nie sympatyczny i chodzil bez kaganca raz sie zerwal ze smyczy i zaatakowal jamniczka cudem ocalala bo byla szybka interwencja lekarza.... no coz.. wlaciciel psa musial pokryc tylko leczenie jamniczki i obiecac władzą ze pies bedzie nosic kaganiec....:roll: trzymaj sie Aguś
  9. [quote name='Medorowa'] buhahahah dlaczegóż?? Nie, odkładam na wakacje:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] tego to ja juz nie wiem:evil_lol: ja w wakacje na lekarskie ide:evil_lol: [quote name='Medorowa'] I w ogóle aj loviu was do bólu;):loveu:[/quote] :stupid:popietegowało panieneczke???
  10. czesc esemesiaro:multi::multi::multi::multi:
  11. [url]http://images31.fotosik.pl/254/f2e5ec6269f9e392.jpg[/url] "prooooszeeee... nie każ mi już biegac....:placz:":evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: berek ALcia jestem wrócona na kompecka:loveu:
  12. witajcie kochani:loveu: ochhh ostatnio mnie nie bylo:roll: zalatana na maxa bylam:shake: tatka mam w szpitalu.... w srode musialam zalatwiac sprawy ze stazem .. potem jechac do lodzi po prezent dla tzta potem zapomnielam o dentyscie:roll: przypomnialo mi sie wczoraj:roll:... wczoraj urodziny TZtA... przemarsz w nowych butkach... plasterek za nisko przykleilam i jak po 25minutowej drogi bylam juz u celu (czyli u Tzta) bylam zalana krwia:roll: dzis nawet w adidasach chodzic nie moge:evil_lol: ale butki fajne:multi: i fajnie sie chodzi:razz: i nozki nie bola:crazyeye: :p tylko obdarte ciutke:siara: dzis mialo byc piffko z kolezanka no ale nie bedzie:roll: wiec dzien na kompku:loveu:
  13. http://i29.tinypic.com/29lbhx4.jpg dlaczemu te piesy sie tak na niego gapia??:razz::roll: :tort: :cunao:100 lat 100lat :cunao: :laola::laola: :beerchug::BIG::beerchug:
  14. no wiec witam cie chwiejnym juz krokiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi::multi::multi::multi:foty .....Tigra:multi: na fotach :multi::multi: [URL]http://images27.fotosik.pl/212/bcc1a9d92ea600df.jpg[/URL] cze Efffffffff:multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no Tigra Tigra:evil_lol: ale nie mysl ze z sniegiem koniec:diabloti: cze All:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/212/82b6751a9ffabe2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/251/a497d7ce8411c464.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/251/6da5a57b0c7eb816.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/211/03e1209bdb9b024f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/251/d2a244c3a3aea5c0.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no w pokoju są :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] qtórym??:roll: Madź nie przeszkadzaj!
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dojszłaś :razz::razz::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] no a ciachów nadal nie widze :niewiem:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no to oć...nie ryczaj[/B][/COLOR][/FONT] :calus:[/quote] tuuuuup... tup tup... tup tup tup :multi:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie jeden a paczuszka ....normalnie są po 5 zł prawie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooo pachuszka ciastkow mmmmniammm.... chce ciastkaaaa:placz:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] w TESCO sa te dobre ciastki po 2.39:razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] jeden ciastek po 2.39???:razz: qrde mam na cos ochote:roll:
  21. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/213/779c6d50082defd8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/250/3d715244122d1974.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/212/bcc1a9d92ea600df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/251/fbf6c29f5fd64244.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/251/0d663a8ced1be41f.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/212/c136e5c0599f3dcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/251/1c7b4ae2128306e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/251/d4944048ce2b9a21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/251/445acf496ffa7ca3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/4da93d6b8297f744.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Matusz'][CENTER]pamiętacie ??:diabloti::diabloti::diabloti: śmiech mojego kolegi:evil_lol: [URL]http://mazurskiwiatr.multiply.com/video/item/10[/URL] [/CENTER] [/quote] buahahahha :grin::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...