-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:sweetCyb:czesc dziołchy -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a po co se przyczepiłas Harego Portiera na scianie???:razz::razz::razz::razz: czeeeeeeeee:multi: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]normalnie se wracam z pracy.... a tu mohery[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Vieille02.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] skaczą po drzewach [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-524.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B](tak tak te same które cały rok kwękają że tu je boli tam je łupie[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-379.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]) skaczą i wieszają jakieś potargane majty między drzewami i latarniami i tak całe kilometry wzdłuż ulicy ...[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aż mnie ręce swędziały podpalić ten lont na samiuśkim początku [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/teufel/d095.gif[/IMG][/quote] :grin: buahahaha a fote zrobilas??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/259/e36d69a92e3d67cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/260/a5d9dceb5bd78476.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/216/5dfc52dac7a18d37.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/217/a1217357247cf6c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/260/2024f29e68a125b6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/216/f4d5dcf017c0e601.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/216/e3f1fa5a1b5b980e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/260/12eb432e1bc3ff43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/217/c091ba0a5ec34fa3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/260/b0e8556196e39d2e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/260/cc394712d386e730.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/216/5d4cc478031e61d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/216/00d62d8bfd0af621.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/260/7a3adebc456d5d3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/217/396e53ba0d916a95.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER]foty:p [/CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/259/60ff9fbecd57b539.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/216/5141e40092b1e0a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/217/d165a1ca04e478d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/216/57fa0db007f04861.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/216/f145bbdc4d129904.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no cześć Krystyna :eviltong::eviltong::eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahaha ooo juz wiem gdzie przez przypadek napisałam :grin: cze Madź:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]helloł yelloł :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] czesccccc dj ablico:diabloti: [quote name='apple']:mdleje::mdleje::mdleje:[/quote] wstawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil_lol: [quote name='AlKil']Witam się biegusiem...:lol:[/quote] helołłłłłłłłłłłłł:loveu: wolne wolne:multi: jutro wolne:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc czołem łańcuch:multi::multi: -
[url]http://www.dkimages.com/discover/previews/810/641401.JPG[/url] mniamm mniammmmm czeeeeesc:multi:
-
yyy bylam mowilam czesc Alu... teraz sie skapnełam ze to nie w tym blozku bylam:roll::oops::evil_lol:
- 78403 replies
-
[URL]http://img228.imageshack.us/img228/702/dscn6053lk3.jpg[/URL] :mdleje: ołł majjj gadddd aaaaaaaaaaa ja chce takie malenstwo:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]coś Ci się z twarzą zrobiło??? [/B][/COLOR][/quote] która??:razz::razz::razz::evil_lol: czeeee:multi:
-
czesc Aluśka:loveu: psysłam na kaff
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]a masz na przedmieściu domek :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nie ... :roll: jeszcze sie nie dorobiłam:evil_lol:
- 78403 replies
-
wrocila i foty dała:cool3: to mi sie podooba:loveu::multi: czeeeeeesc:multi:
-
witam was ochh witammm:loveu:
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B] Katuj! Tratuj! Ja przebaczę wszystko ci jak bratu. Męcz mnie! Dręcz mnie Ręcznie! Smagaj, poniewieraj, steraj, truj! Ech, butem, Knutem, Znęcaj się nad ciałem mem zepsutem! Za cię, Dla cię W szmacie Ja pójdę na kraj świata, Kacie mój! :diabloti::diabloti::diabloti:witaj udręczona ma [/B][/COLOR][/quote] :icon_roc::icon_roc::icon_roc: czesc Ci:diabloti:
-
dzien dobry czesc i czołem pytacie skad sie wziooołemm?? jestem wesoły Romek :ghost_2:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja sie zastanawiam jaki wodny :hmmmm: przeca Kloc w wodzie nie taplał sie ze 2 tyg... ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [url]http://images6.fotosik.pl/195/fd6d41daafda4b63.jpg[/url] no taki na przykład:razz::razz::razz::razz: cze Klockowa:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
teszzz bym chciała takie sabafkii:roll::roll::roll::roll::roll: -
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B][URL]http://images24.fotosik.pl/216/f4c6a60b9da9b8f4.jpg[/URL] - :loveu::loveu: hej członkinie :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/quote] czee chłopoki:multi: [quote name='Jagoda*']Piękne zdjęcia, no cóż, dzięki modelce. Tigra wygląda na "siłę spokoju".;)[/quote] pfff nie praffda dzieki temu ze ja robiłam:eviltong: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].............dręczysz mnie takimi słonecznymi fota:placz::placz::placz:mi u mnie znowu pada [/B][/COLOR][/quote] u mnie tez pada wiec nie płakaj:roll: [quote name='jonQuilla']:evil_lol:[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] w pierwszym momencie nie wiedziałam co to za część ciałka Tigruni [URL]http://images29.fotosik.pl/215/130d62da4532c575.jpg[/URL] :oops: [URL]http://images27.fotosik.pl/215/6ba185dbaf21773d.jpg[/URL] ale funfla sobie znalazła ;) i jaką pozę bojową przybrała :evil_lol: śliczne foty :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] przecie czytelna fota :razz: :evil_lol:bo ja wqr.... [quote name='zuzolandia']ttp://images29.fotosik.pl/215/f1cfe2b29be45190.jpg hihihihi tipsiki jak u dody elektrody witam siem i spadammm[/quote] hehehehe cze spadnietaa:multi: [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:...przeżył ?? [URL]http://images27.fotosik.pl/215/6ba185dbaf21773d.jpg[/URL] witanko :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] prafieee:evil_lol: hej hejjjj [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeee Eff widze ze tu ci sugerują ze masz psa mordercę:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] suke mam :loveu: nie mam na nic sil...pogoda do bani:roll: i wszystko do bani... echhh chce na zakupy:placz:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
cze przegubowce:multi::multi::multi::multi: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/257/3f03625e808eff29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/215/f1cfe2b29be45190.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/215/130d62da4532c575.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/216/a228c76c1131f479.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/4c176beb792d1f9f.jpg[/IMG][/URL]