Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Medorowa']Przyszłam Cie uszczęśliwić obecnością mej cudnej osoby:B-fly::B-fly:[/quote] ochhh fenkjuu fenkjuuu to ja cie uszczesliwie FOTAMI:diabloti: [quote name='mia_mia']czesc:) wpadłam spytac co miedzy faflami słychac:lol:[/quote] hej hej:multi: :lol:między faflami wala sie ryz ze sniadanka:evil_lol: [CENTER]FOOOTYYYYY [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/215/3f425c3580ceb4b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/214/08b845889fe43bd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/256/9ecb47756788e4b5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/215/4f7daf9356e6ec99.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/256/a679f39802049f5a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. [quote name='Medorowa']A ha ha ha ha, hahahahaha:eviltong::cool1:Witaj:loveu::loveu: [/quote] no co :niewiem::diabloti: kup kup ten aparat:razz: łeee Rudy dopiero teraz pierwsza kąpiel?? kiepsko kiepsko:eviltong:
  3. ooo kielbaskiii:multi: a ja wczoraj tez bylam na ognisku:eviltong: i grilu:eviltong: inie pamietam jak wrocilam do domu:roll: czesc Aluuuu:multi:
  4. [quote name='AlKil'] [B][COLOR=RoyalBlue]wiadomość z ostatniej chwili! Johny znowu zwiał!!!!!!!!!!!:angryy: Dochodzę do wniosku, ze nauczył się odsuwać szybkę!!!!!!! Zjadł pół paczki świerszczy i dał nogę... może poszedł odwiedzić Dealerkę, stęsknił się za nią.:diabloti: Ma tydzień na odnalezienie, bo inaczej uszczęśliwi nowych właścicieli swoją obecnością...:evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] buahahahahhahahah :grin: czesc Ewo:multi:
  5. uuuulalaaaaa jaka fajna czekoladka:cool3: buahahahha Klockowe miny skupiajace extra:evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jakie malutkie kicie :loveu: i do tego czarne :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: noooooo [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć dziewuchy :loveu:[/quote] heloł GizMuchy:loveu: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]ellooł Effffkuuu:multi: przybyłam... i widziałam fotecki kotecków:) i od nas też zdrówka dla Taty:) i miziaki dla Tigruchy:loveu: cmok cmok :) [/B][/COLOR][/quote] witanko:multi: fenkjuuuu cmok cmok ju tuuu:loveu::evil_lol:
  7. [quote name='Menrzuś'][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5150/ogloszeniaparafialnese7.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] buahahahhaahha :grin::grin::grin: cze robaczku:loveu:
  8. [quote name='clockwork'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10146140#post10146140[/URL] [COLOR=Blue][B]:mad::mad::mad: nawet 2 :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jak nie było :crazyeye:.......WIDZIAŁAM :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER]:siara: :siara: :siara: widziałam:grins: Tigra przesyła Klockowi Buziakiiiiiiii:loveu: [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/254/0e051f2124e1268b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/CENTER]
  9. widziałąm mucha i klocka w kole aleee [quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] była też 1 z dedykacją dla Tigry [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] zadnej dedykacji nie bylo:placz::placz::placz::placz::placz:
  10. hejjj zachofana:loveu::loveu::loveu::loveu: daj jakies foty:razz::grin:
  11. poka co kupiłasss:razz::razz::razz::razz::razz::razz: czeeee:multi:
  12. a dlaczemu pan waszka wali ku...ogonkiem pania waszke w głowe:roll:???
  13. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jakie malenstwa słodkieeee:loveu: cze Luśki:multi:
  14. małaaa nie pij tyleee:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [url]http://images32.fotosik.pl/254/00cde3e4e0a09a05.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:piękniś moj malusi:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: czesc Alcia:multi:
  16. czesc Madźźź:loveu: slyszalam ze jakies foty masz :siara:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:ale małe koczambry [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooo słodziusie maluchy:loveu: szkoda ze miziac nie wolno:roll: [quote name='agbar']czesc Eff....:loveu: Ale masz niegrzeczne butki:evil_lol:[/quote] cze AGgg...:loveu: noo łobuzy takie feeee:evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]CZeść Effcia!:loveu: Zdrówka tatkowi życzę:loveu: A butki niedbre, oj niedobre:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] witajjj:multi:dziekuje dziekuje juz z Tatkiem lepiej :shake: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jak tam nóżki :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ropieja:grins: znaczy sie takia woda zolta leci bleee... dobrze ze nie krew:diabloti: mysle ze 2 tyg. i znowu zaloze butki :grin: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przybyłam, poczytałam .... zdrówka dla taty życze.....[/B][/COLOR][/FONT] boshhhhh... przez moment sie zająkłam... słowo TATA jakoś dziwnie dla mnie brzmi :oops::oops: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tak wogóle to już mie sie pomerdało co gdzie czytałam :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi:cze przybyta :) u mnie napewno czytalas o butach:evil_lol: [quote name='Medorowa']Witaj:loveu: kizi mizi robaczynko:hand:[/quote] :loveu:witaj dziubdziuniu
  18. eee na budynia nie mam ochoty:shake: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] bylim na wycieczku :roll:i złapał nas deszcz:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] a za co was złapał:diabloti:????
  19. [quote name='Medorowa']:obrazic::obrazic::obrazic: :loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/210/1bdcff8bb7ac9a98.jpg[/URL][/quote] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: ooo widze ze znalazlas:loveu:
  20. [quote name='Medorowa']:turn-l::turn-l: [URL]http://images34.fotosik.pl/250/2c4091dcbc631366.jpg[/URL] Patrząc na te zdjęcia nogi zaczęły mnie boleć:evil_lol: Poka buty:roll:[/quote] pfff :obrazic: :eviltong:i dobrze ci tak:evil_lol: byly gdzies na wsteczu:diabloti: szukaj a znajdziesz:evil_lol: [B]foty na wsteczu- nie tylko zimowe[/B]
  21. [quote name='Medorowa']Boże, ale zajebiste:loveu::loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/192/48c1bbdf79116bd3.jpg[/URL][/quote] ciekawe czy tez to powiesz jak Ewa za rok na wielkanoc pokaze nam futrzaki na talerzu pod postacią pasztetu:diabloti: p.s - wreszcie Kiluś ma przyjaciół swoich rozmiarów:grin:
  22. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ugotowałam obiada , umyłam okno ........normalne to :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] a ciacho na podwieczorek zrobione??:roll::diabloti::razz:
  23. helołłłłłłłłłłłłłłłłł:hand::hand::hand::hand:
  24. oojaaaaaaa Luśka bedzie miec kolege:loveu: czesc czołem:multi:
  25. [quote name='AlKil']Krwiożercze buciki :evil_lol: Zdrówka Tatce życzę....:lol:[/quote] :evil_lol: dzieki:loveu: juz lepiej z tatkiem:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].znowu mi snieg pokazujesz...............latem???:mad: ale na szczęscie twoje .....był i pies..... znaczy się suka:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] :evil_lol: ale to wiosenny snieg:eviltong: :loveu: i juz sniegu nie bedzie [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Effcia zimno mi :placz::placz::placz:zostaw te fotki na upały ;) beee buciki jak krewka leci :razz: zdróweczka dla tatki :kciuki: 100 lat dla TZta ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] bidna Alaa... oć oć ogrzeje:loveu: :roll:tez ich juz nie lubie:obrazic: :loveu: i 100tysięcy:evil_lol: no wiec ... jakies 3-4 dni temu u mnie na działce okociła sie kotka... sa 3 albo 4 kluseczki (chyba 3) czarnuszki takie burawe 2 i jeden czarnulek z bialymi znaczeniami - ten ostatni chyba byl pierwszy bo juz sie chce podniesc na tylnich łapkac:razz: ... ogolnie kociaczki czujac ze mamy nie ma nawet nie piszcza:crazyeye: tylko buzki otwieraja:loveu: slodziaczki małe takie tam z komory:razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/254/aa52d4601adaf8d4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/214/c8e32261f1bf051b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/213/d02a9e1a2003d34c.jpg[/IMG][/URL] i mama kotka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/214/d29015378a2b299f.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...