-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
ojojj biedna mała Alusia:shake: zdróweczka :loveu: cze Jabco:multi: ty nerwusie ty ty :evil_lol:
-
przybylam troszke pozazdrościc:loveu::multi:
-
[quote name='Medorowa'] Dzis byliśmy z Medorem mym na psacerze, a że jest u nas jakiś zjazd Crosów, czy jak to sie tam zowie, to Rude bydlemusiało iść cały czas na smyczy:roll: Miałam napisać coś więcej, ale mam lenia buhaha[/quote] yyyyy no to zes nam poopowiadała:roll::razz:
-
[quote name='Medorowa']:ylsuper::roflt::roflt: Na pierwszą stronę zapraszam:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:[/quote] buahahahahhahahahahah :grin::grin::grin:
-
czesc Klockii:multi:
-
[quote name='Medorowa'] [U]Nie kłam:roll:[/U] [/quote] [U]no juz nie bede:roll:[/U]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz:Dżapkowa pewnie nad morze pojechała [/B][/COLOR][/FONT][/quote] a po co :roll::roll::roll::roll::roll:
-
[quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye:ile fot .....nie to co u Medorowej :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]widzę że Tigra standardowo zaliczyła jakieś podmokłe tereny :evil_lol::evil_lol: dobranoc dziewczęta :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no baaaaa dzien dobry:loveu: [quote name='kwiatek82']Śliczna boxia :) pozdrawiamy z małą "gnidką" :)[/quote] oo witamy witamy i czesciej zapraszamy:multi: [quote name='BeaC'][U][URL]http://images34.fotosik.pl/261/6a002292fdc66180.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]juz nie fochasz:cool3::cool3::cool3: witka Eff widziałam rozbrykaną Tigrę ...........też i fajofskie ałta jaaaa:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/quote] juz nie:eviltong: bo to nastepny dzien byl:evil_lol: no to dobrze ze widzialas:diabloti: tyyyyyy:crazyeye: [quote name='Cimi']Cześć Effka :lol:[/quote] heloł Agat:multi: a dzis mamy sobote ... pogoda w miare( narazie nei pada) slonko co jakis czas sie przebija iii... i ide na grila :mdleje: tak mi sie nie chce:roll:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa no tak :roll::roll: buuuuuuuuuuuuuuuuuuu :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie płakaj :roll: wyslemy ci jakas fote:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]oooo co to to nie... aparata nie oddam :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale ciebie o zdanie nikt nie pytał:eviltong::eviltong:
-
[quote name='clockwork'][URL]http://images26.fotosik.pl/218/d2adcf1225bab092.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: to co TIGRYski lubią najbardziej :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi::multi::multi::multi::multi::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa tiiiii .... schrupałabyś co??? :razz::razz: Pawcio wyjeżdża 14-32 lipca... do Ciebie?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] :eating: noooooooo yes:grins: i powiedział ze zabiera ze sobą twojego aparata:errrr::lol!::megagrin:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pomyliłam wątki... EDIT! cze jabuszko :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahhahahaha :grin::grin::grin: jabłek no wracj nooo:roll:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/218/e3bd6e6d16f02eac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/218/98fa90c05679b086.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/263/58bd3c751cc74291.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/218/6db38cd56cf0c84b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/262/1ea8b13d2efa5c54.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/262/aeb554547d127eca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/218/f29d155cf5214998.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/262/3c7a43c6e2609969.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/217/c0534ee3ae09d18c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/218/e45ef0eda8acfc71.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/218/1c6fa4d6d5c8ae3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/217/c7d89b7ee0a680fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/218/2c074d986ffe3ca5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/218/1d3767f737da348c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/262/a0491d3b670f8f69.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/218/739751ac57956561.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/217/6c3045dee8ee6ef3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/262/143dfbf67117fd51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/d2adcf1225bab092.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/218/ef6354b7b6cf1249.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='goldenka245'][URL]http://images29.fotosik.pl/217/472cf4f98d4ade6d.jpg[/URL] Ale cudownie!:loveu:[/quote] uuujdzie:eviltong: [quote name='zuzolandia'][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/hellowen3.jpg[/IMG] cze Wiedzmo hihiihihihhihih psysłam ciem ucałowac ;-)[/quote] przyszłas mnie ugotowac?:crazyeye::placz:nie ceeeeee [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry Ewa :) ale masz długi zielony nos :eviltong:[/quote] bryyyyy... zaje2bisty cooo nieee???:razz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a zjeżdżałaś na doopalonie w tych rynnach :razz::razz: cze Efff :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie bo ja sie bojam takich tych:evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam........ wszystko widziałam..... ałta, góry, ałta, ałta... ciebie z niedźwiadkiem w brudnych butach... chyba Tigre :evil_lol::evil_lol: fajne te ałta- podziwiam zapaleńców którzy ładują taaaaki szmalec w te zabytki :loveu::multi: to nic że własnie sie kapłam że napisałam to u japkowej :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahhahahahha:grin: ciesze sie ze jestes z nami :evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
łał kwiatuszku ile fot:crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Bullila.nl']To moze Ajda bedzie ojcem???:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] a moze Ajda 2 w jednym:diabloti: czee Effffffff:loveu: -
[url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ALA54.jpg[/url] :roll::roll::roll::roll::errrr: czeeeeeeeeeeeeeeeeeee:multi:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co se mrrrrrrrrrrrruczysz :razz::razz: Krysiu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] a bo se patrze z Tigra na 2 ciacha to se mruczymy we dwie:razz::diabloti::evil_lol:
-
[quote name='Medorowa'] Stowarzyszenie wędrujących dżinsów - ponoć nic fajnego, więc mała strata. To Wy nie macie ciekawszych zajęć:roll::roll::roll:;) [/quote] yyyyyyyy no tak tez tak mysle ze nic fajnego:evil_lol: mamy... ale mecz był:roll: czesc:loveu: