Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Menrzuś']kiedyś w końcu trzeba to zrobić :evil_lol:[/quote] ale ja sie tak bojam:placz::placz::placz::placz::placz:
  2. [quote name='Menrzuś']To te same co koło Twojej głowy - Tyś je tu przytargała :evil_lol:[/quote] :roll::roll::roll::roll: myslisz ze czas sie umyc??
  3. [quote name='Menrzuś']dobry wieczorek Ci dżdżowniczko :loveu:[/quote] a co to za muchy ci lataja koło głowy ??:razz:
  4. [url]http://images6.fotosik.pl/200/a41c6744164fe7d5.jpg[/url] buahahaha mały cwaniak rośnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [url]http://images6.fotosik.pl/200/a41c6744164fe7d5.jpg[/url] buahahaha mały cwaniak rośnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:cholerka ...to nieciekawie wygląda ....wiem , że taka przypadłość zdarza się mopsikom i psiaczkom tego typu ...jak leczyłam Ozzulka w Siemianowicach w Klinice to właśnie był psiaczek i miał zaszywane oczko ...ale od czego mu się to robiło to nie wiem :shake: chyba nie ominie cie wizyta u weta bo gdybaniem nie doradzimy [/B][/COLOR][/FONT][/quote] qrde no juz nie mam sily chodzic do weta:evil_lol: ostatnio byłam z Tigra bo miala kontakt z człowiekiem z robakami:mdleje: wet najpierw nas wysmial potem usilowal sie nie smiac a na sam koniec dał tablety :evil_lol: jak teraz przyjde i powiem " panie doktorze Tigrze wypada oko "to chyba padnie ze smiechu:lol: a tak serio to sie zaczynam zastanawiac czy poprostu jej sie nie cofa 3 powieka ....bo 3 powieke maja zazwyczaj male psy potem czesto samoczynnie sie cofaja czy tam zanikaja nie wiem jak to okreslic... moze jej teraz tez sie tak robi ...wkoncu urosła :niewiem: w tygodniu wejde do weta co Tigre ciachał potem do swojego zeby porownac ich "diagnozy":roll:
  7. [quote name='Jagoda*']Znowu zbiera chrust...?;)[/quote] buahahah nooo [quote name='Medorowa'] Fajne foty, naprawdę mi się podobają [URL]http://images25.fotosik.pl/218/78cf8af99f23627b.jpg[/URL] Daj foty z grilla:grins:[/quote] sie naprawde ciesze nie ma :P [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Tigra na spacerze bez moczenia się to nie częsty widok :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] moczenie bylo pozniej:evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i cooo byłas w zoooo :razz::razz: poka małpki- małpki to moje ulubienice... traktuje je jak rodzine :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie bylam:placz: a dzis słonce:/ :angryy:qr... mac.. nie nawidze tej pogody:placz: tysz lubie małpy:loveu: [quote name='zuzolandia'][URL]http://images25.fotosik.pl/218/141c675cf040c281.jpg[/URL] OOO RUDA wyszła na ląd hihihhihihi ........tyz fajnie wyglundo ......bez wody hihihi pozdrawianko!!!!!!!!![/quote] buahahaha no widzisz.. bo to takie wodno lądowe żyjątko :evil_lol: hejjjjj [quote name='zuzolandia']...................hejka.................[/quote] Appelka a czemu ty sie nie zacytowalas??:roll: witaj :loveu: uchhh... dzis swieci słonko jest cieplo a ja qrwa w pracy albo w domu :angryy: jak by wczoraj nie moglo byc tak ladnie:roll: noo znaczy bylo ale pod wieczor:angryy: wrrrrr no a tak poza tym to mam problema:roll: znaczy Tigra ma... mianowicie..... oko jej wyskakuje:roll: tylko sie nie smiejcie.. wiem ze to smiesznie brzmi:evil_lol: ale naprawde to wyglada upiornie:lol: spróbuje wam to opisać: no wiec jej 3 powieka podwija sie ( tak jakby jej nie bylo) i na nia wychodzi oczko ( tak jakby Tigra sie ukuła i jej spuchło ):roll: spowrotem wskakuje na swoje miejscie jak ja mocno potarmosze albo uwaga uwaga ... kichnie:evil_lol: jak myslicie czym to moze byc spowodowane??:roll: za pierwszym razem myslalam ze sie dziabneła o krzaki ( bo biegała bez smyczy) no ale to sie potem powtórzyło jak była na smyczy wiec ukucie sie wykluczam... moze oczko jej wysycha i dlatego jakos sie podwija? :niewiem:
  8. [CENTER][B][SIZE=6][COLOR=magenta]100 lat 100 lat niechaj żyje nam hej![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=magenta] 100 lat 100lat niechaj żyje nam hej ![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][/SIZE][/B] :drink1: [B][SIZE=6][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][/SIZE][/B] [/CENTER] [LEFT][B][SIZE=6][COLOR=#ff00ff][SIZE=2][COLOR=black]foty tez widzialam[/COLOR][/SIZE]:multi:[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT]
  9. stuk puk.... dzień dobry czy zastałam foty??
  10. [url]http://images34.fotosik.pl/266/60b9d2b81ec22a39.jpg[/url] łał Ozzy ale masz fajna okrągłą piłe:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cze Alluuu widziałam kwiotki i roboczki i Łozulka:loveu:
  11. [CENTER][SIZE=3][COLOR=Magenta][B][COLOR=RoyalBlue][COLOR=Lime] :Rose: Na łące, na łące na łące, są kwiatów tysiące. I tysiąc tęczowych motyli, na łące jest pięknie w tej chwili.[/COLOR] [/COLOR] [SIZE=3]~*~[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Magenta][COLOR=Red][B] Mamo chodź ze mną na łąkę, chcę Ci pokazać małą biedronkę. Biedronko, biedronko, biedronko leć tam, gdzie słonko. Po złote promyki dla mamy, w prezencie Mamusi je damy.[/B] [/COLOR] ~*~ [/COLOR][/SIZE][CENTER][COLOR=MediumTurquoise][B][SIZE=3] Mamusi szczęścia potrzeba leć po nie biedronko do nieba. Już wieczór się zbliża, bo słonko się zniża i mgła się nad łąkę podnosi. Do domu wracamy, a uśmiech mej mamy radością rozjaśnia ciemności. [/SIZE] [SIZE=7][COLOR=Yellow]:loveu:KCM:loveu: [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][LEFT][COLOR=Black][B][SIZE=7][SIZE=2] [*] dla ciebie mały szczórku:-([/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER]
  12. buahahah ja to wymiekam z niej i tej pufy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc dziołchy:multi:
  13. haloo Kasiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  14. [FONT=Arial][/FONT]łał ale maluch rosnie:loveu: juz taaaaaaki wielki:evil_lol: cze Medowa:loveu: starucho ty ty moja ty:loveu: [CENTER][COLOR=Magenta][B][SIZE=6]100 lat 100lat i tak dalej for juuuu:loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
  15. [url]http://images24.fotosik.pl/219/957796f83bdd79a7med.jpg[/url] buahahah jakie słodziaśne:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. przyszłam se ja na jakies ciacho :p:p
  17. cze warszawianki:loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. [url]http://i26.tinypic.com/2wggcw6.jpg[/url] hihi widze ze Kiri wącha czołem :lol::lol::lol:
  19. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]hejka ogródkowa!!![/B][/COLOR] [B][/B] [/quote] przeczytałam ogórkowa :grin: no wiec witaj ogórkowa:evil_lol::multi: [URL]http://images34.fotosik.pl/265/332ecb9990506fdd.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:
  20. a ja widzilam kota i jakies gryzonie i okruszki na podłodze i wogole :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  21. czesc czołem:multi: [url]http://images34.fotosik.pl/264/8c980c13780d29d9.jpg[/url] ale extraaaa:cool3::cool3::cool3::cool3:
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/264/cd57a764b4efb8f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/219/3a70ea57d6ddcbbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/264/023d098d7598472b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/264/8875d2d037d1ae96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/218/141c675cf040c281.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Jagoda*']Wesołego grilla!!!;)[/quote] dziekiii:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Cze Eff niedzielnie :p [/B][/COLOR][/FONT][/quote] heloł:loveu: gril sie udał :) bylo tez ognisko:p pogoda dopisała:cool3: za to dzisiaj lipna:roll: a mialo byc zoo:placz: foty:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/219/3f3cba6e58937e90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/219/df006fcd75489aa9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/218/78cf8af99f23627b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/264/1b97dd6dba997381.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/264/b774d77aefa868e8.jpg[/IMG][/URL] p.s- muli mi dogo:roll:
  24. [quote name='Medorowa']Bo ja jestem kobieta zmęczona i spracowana:roflt::stupid: [/quote] buahahahahaha to cos tak jak ja :grin: teee Medowa dala bys jakies nowe foty buahahahaha
×
×
  • Create New...