-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
ooo jaka sliczna koleznaka taka Klockowa :razz: -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]EFF zawsze mogło być gorzej ;) niech mała sobie jaj nie robi i niech kropelki pomogą :) :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] uchhhh no wiem ze zawsze mogło byc gorzej... i jeszcze mozliwe ze bedzie:roll: wet ma nadzieje ze podziałaja krople albo sterydy i ze gruczoł nie wywali sie na wierzch :roll: bo wtedy pod skalpel:roll: :loveu:
-
ciem dobry:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Tigra znów robiła sobie maseczkę błotną? ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]hej hej :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tak:p:p:p byłam u weta :mdleje: ja kiedys udusze tego piesa:placz: qr... czy ja wygladam na kogos kto za przeproszeniem sra pieniędzmi??:razz: no wiec to cos to gruczoł 3 powieki:roll: z tym ze dosc dziwny:evil_lol: bo jest maly stan zapalny i dlatego nie pomyslalam ze to moze on wypadac :roll: wet dal ( haaa co ja mowie sprzedał:diabloti:) krople warte 45pln:mdleje: na alergie i inne syfy no i do soboty kropelkujemy jak bedzie poprawa to kropelkujemy dalej jak nie bedzie poprawy to sterydy z antybiotykiem podamy:roll: naszczescie juz tansze:multi::evil_lol: no i to by bylo na tyle:roll: echh a chcialam sobie jakies cos kupic a tu dupa:angryy:
-
czesc labująca sie:loveu:
-
ochh jak milo wejsc do blozka pelnego fotkow:loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
ooo ale fajnego kurka masz:loveu::loveu::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ooooo te wodne najbardziej mi sie podobaja:loveu::loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
muminek wygłada jak szakal :mdleje::evil_lol: -
[url]http://images31.fotosik.pl/268/70715040985f8215.jpg[/url] zostaw Ozzulka łobuzie:placz::placz::placz::placz::placz::placz::mad:
- 78403 replies
-
[quote name='apple']Witaj Effcia a co ty w takim dobrym nastroju co?creditko: Ciebie też witam słonecznie i ciepło- Muuuuaa![/quote] eee z tym humorem to nie az tak super:razz: ale nie narzekam jeszcze 2 dni u week:mdleje:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/220/920a9501a832c121.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/267/d7d6bbfca89ce553.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/220/bdf0e128c51101c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/221/c3573a996898cc3b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/268/973dc692c552b19f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/267/cdcc92a54c47490c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/268/f572b8abe06abddd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/221/03f67bab1115e112.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/268/51e283f7b7a25e09.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz: to chocia poka tego robaka :roll:;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: moge wam Tigre pokazać
-
cze Klockowa:multi: ale ci tu baby nagadały:roll:
-
cze Dilka:multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] a lista ras uznawanych za niebezpieczenie wcale nie dotyczy Ozzula * amerykański pitt bull terrier..............znaczy sie potocznie pit a nie Amstaf:razz::razz: * Perro de Presa Mallorquin * bulldog amerykański * dog argentyński * Perro de Presa Canario * tosa inu * rottweiler * akbash dog * anatolian karabash * moskiewski stróżujący * owczarek kaukazki [/B][/COLOR][/quote] mojemu tacie sie marzy moskiewski :roll: cze Alkuuuś:loveu: cze Ozzy pijaczku:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] dzisiaj niestety rodzina mi się powiększy:-(:-(:-( TZ wraca ze służby:eviltong::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] lepsze to niz ..... dzidzia:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
od małego wciskali mi kit ze koty jest w butach a tu co?? patrze i widze kota w szafie:placz:zostałam oszukiwana:placz: -
heloł w ten upalny piekny dzionek:loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[FONT=Century Gothic][/FONT]tak pacze i pacze i chyba Sylwa przytyła tyćke??:razz::razz::razz: -
[url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ALA81.jpg[/url] ooo boxikowej slicznotki dawno nie bylo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://images23.fotosik.pl/220/88818b77e2667370.jpg[/url] buahahahaha lifting :grin: cze Ewo widziałam twoje nadmuchiwane piesy:multi: foty pikne:loveu: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Qurcze Eff ja bym to jednak pokazała wetowi, nie ma co.......... Trzeba coś z tym zrobić, zadne tam śmichy hihy:roll: Aaa i widziałam Tigrę wiecznie poszukujacą, w ziemi, w wodzie, w trawie, na schodach:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no pojde pojde:razz: mialam sie wybrac dzisiaj ale brat mi zabral Tigre na spacer:roll: pewnie wroci usyfiona ( bo zawsze jak z nim jest to gownoi znajdzie i sie wytarza :grin: zreszta poprzednia suczka po każdej kąpieli jak wychodzila z bratem robiła to samo :grin:) wy mi poprostu zazdrościcie ze mojej wypada oko a waszym nie :obrazic: :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hejunia :multi::multi: ojjj niefajnie z tym oczkiem Tigry... ale opowieści przyprawiły mnie o pełny pęcherz... opowiedz jak to było jak Tigra miała kontakt z człowiekiem z robakami??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] helołł:loveu: :evil_lol: buahahaha nie nie powiem o człowieku robaku [quote name='agbar']dzien dober:multi:ja tez bym chciala poznac historie czlowieka z robalami:evil_lol::evil_lol:[/quote] heloł Dilka:multi: hahahaha