-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
cze zakochana:roll::roll::roll::roll::roll: :loveu:
-
przyszłąm se na lodzika:grins:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
a czy dzisiaj tez fotki beda??:razz::diabloti: -
buahahahhaha jaka zaje2bista piłka:evil_lol: cze Bojka:multi:
-
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz: myślałam że TU dziś byłam :roll: cze Eff:multi:......obglądnełam wsio :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no czesc Alu czesc:multi: ja tylko na chwile pozniej was poodwiedzam:razz: bylam u weta :multi: obedzie sie bez sterydow narazie :) kropelki pomagaja ... mamy jeszcze stosowac je przez 3 dni potem odstawic i obserwowac jak bedzie cos nie tak to znowu kropelki ... chyba ze naprawde wyskoczy to wtedy do weta:roll: ale wet sie ucieszyl ze wszystko w dobra strone idzie:cool3: qrcze dlaczego nie ma takich ludzkich lekarzy:roll: nasi to tylko by pakowali w nas leki i inne *******y byle by kase wydac:razz: n:razz: wiec jak narazie Tigrosławki oczko lepiej sie ma :) dzis nawet nie wyskoczylo :razz: a wczoraj tylko raz:p uchhh moze jedna beda te zakupy :grin: no a tak wogole od poniedzialu chcialam pojsc na prawko a nie moge!!!!!!:angryy: qrwilam sie na maxa :placz: wyklady sa o 16 a ja o 16:30 musze isc na fizykoterapie:placz: ktora trwa 10 dni:roll: no a na nastepny kurs bede mogla sie zapisac dopiero 16 czerwca:placz: wiec sie wqriwlam i nie robie prawka mam to gdzies:obrazic: do tej pory dupe mi wozili inni wiec teraz tez moga:roll: ide se z kompa bo brat siedzi:roll: :loveu:potem dam foty:diabloti:
-
[quote name='Cimi']Nie będą :eviltong:[/quote] noo mam nadzieje bo jak nie to....:mad: [quote name='kwiatek82']Ooo Tigerka jako mały ubłocony "boberek" :D widze ze to taki mały wodnik-szuwarek :D pozdrawiamy starsza kolezanke ![/quote] hahaha nooo szuwarek z niej niezły:evil_lol: witanko:multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczytałam.. nie znalazłam opowieści o człowieku z robalami :roll: i bede upierdliwa :razz::razz: fotki błotno kąpiącej Tigry widziałam .... aa w jebiu nie ma żadnego stawiku żeby sie Klocuś wyplumkał :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ... :p bidny Klocek .... przyjedź z Pawciem i aparacikiem do cioteczki Ewusi:loveu: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]fotosik się zreperował wiec fotki oglądnęłam ;) :multi::multi::multi: [URL]http://images33.fotosik.pl/270/08100cb1fe2c7a14.jpg[/URL] hmm, interesujące zdjęcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: uahahahaha no co:roll:
-
[quote name='BeaC'][B][/B][COLOR=DarkRed][B]eeeeeeee antrykot jak trykot co on podkoszulek jakiś czy co??? witka Eff[/B][/COLOR][/quote] :mdleje: to moze poprostu AA :roll::diabloti: siemanoooo:loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]wrzuciłam przez żabę :roll:....jak fotos ruszy to wrzucę ...nie wiem czy mój komp , czy mój net , czy fotos sie spierdasił :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] fotosik sie spierdzielił:roll::roll::roll::roll: ułaaaa bidny myster R zdrowka mu:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Cimi']Cycory od zawsze ma duże :evil_lol: no i to jej ostatnia cieszka :loveu:[/quote] to trzeba robic tak zeby nie byly wieksze:eviltong: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]tu też nie widzę fot :angryy::angryy::angryy::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo dogo jest głupie:roll:
-
http://img78.imageshack.us/img78/9569/p1090953ob3.jpg :look3::nerwy:uuu łaaaaa jakie dwa groźne psy:megagrin:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz: ja już cierpię z tego powodu .....na dodatek mam TZta w domu .....ma L4 :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hihihi nie płąkaj one chyba nie sa takie złe??:roll::grin: ooo a co myster R se zrobil?
- 78403 replies
-
[quote name='Cimi']A nie chce mi się :eviltong: [/quote] to niech ci sie zachce:diabloti: [url]http://img103.imageshack.us/img103/4396/dsc0035zmvi3.jpg[/url] :turn-l::turn-l::turn-l:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/222/dfd8b6f4db12300a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/270/5056f80c12a19e60.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/270/3afa2a97f7adb945.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/222/838e77db760f69f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/270/08100cb1fe2c7a14.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Cimi']Ma jodyne, zeby wysuszyc.. jedzenie sobie sama ogranicza :evil_lol:. Tani pies :loveu:. Na razie do weta nie, febe też mleko miała ale obyło się bez tablet, zreszta sam wet nic nie dawał :evil_lol:. Wiec tu poczekam :evil_lol:. Odziwo humor się jej poprawił :lol:.[/quote] Tigra tez raz miala i jej zaniklo ale nastepnym razem poszlam do weta i nie żałuje bo o wiele szybciej sie go pozbyla i cycki malo co urosły:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/270/9234c4861c9b4df9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/221/d0b583466eac99fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/222/1dccbde8ef5284c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/270/2754e88ae42bedf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/222/e3ba1738de1622ec.jpg[/IMG][/URL]
-
co ty tak skąpisz tych fot:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cze Effuś :multi::loveu: Co do oczka to ja nie wiem czy nie lepiej zoperować tego ......wejdź na weterynarie albo na Krakwet ....może tam się doznasz jasności w temacie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze Alus:multi: czytalam wiesz... narazie nie ma zabardzo co operowac tak naprawde:roll: bo to jest taka"choroba" ktora lubi powracac i poki czały gruczoł nie wypadnie całkowicie ( narazie tylko ciutke wypada i sie chowa) nie warto meczyć psa bo ja to nie mogli jak jej wypada ... Tigra nawet nie trze oka:razz: moze to byc tylko troszke wiekszy stan zapalny ( teraz co chwila kosza trawym pyli sie , kurzy , wieje) a tigra ma bardzo wrażliwe oczy:roll: narazie kropelkujemu jutro do weta :razz: i bedziemy radzic jak cos;) dziwi mnie tylko to ze wszedzie czytam ze na to cierpia glownie młode psy tak do 18 miesiaca życia:roll: a Tigra juz ma 2 i pol roku:roll:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ty też mnie rozumiesz ;):loveu:cze Efff :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] rozumie rozumie.... ale współczuć bede jak wrocisz do bachorow:diabloti:
- 78403 replies
-
cze dziołcha poka fryza:cool3:
-
czeee przyszedłam se do was przywitac sie z chłopokami :multi: mi z tobą tez Madź:loveu:
-
[quote name='agbar'] ciem niedobry:shake:ciem wlecial do pokoju i Dili go chcial zjesc,klapiac szczeka podskoczyl zeby upolowac ciema i walnal o kant stolu:shake:.....zyje,ale ma guza:roll:[/quote] uułaaaaa to ciem nie dobry:shake: [url]http://images28.fotosik.pl/222/4733134c34bfc8fb.jpg[/url] oo Dili poszedł po prase poczte czy cos tam:multi::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B] wiecie jak to strasznie bez Dogo :shake: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] wiemy wiemy ja pol dnia w pracy siedze odseparowana:roll::roll: cze Alutka:loveu:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] tak jest, Klockowa koleżanka ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Klockopodobna extra:loveu: i ruda tysz:loveu: -
Antrykot ładniej brzmi:roll:
-
no nie moge :mdleje: jaka sliczna jajogłowa panieneczka:loveu::loveu::loveu::loveu: witaj kwiatyszku:multi: witaj Uncia :loveu: ciotka Ewka przyszła na kaffe:evil_lol: i ciacho jakie:evil_lol:
-
[quote name='Cimi']Kupisz np. za miesiąc :evil_lol:. Ale spoko ja też nie przewidywałam, że fionie pojawi się mleko :roll:. Na razie domowymi sposobami, a jak nie przejdzie albo będzie już dojną krową to też będę mieć wydatki...bleh :roll: :lol:[/quote] buahahaha taa za miesiac tez pewnie cos wymysli:evil_lol: jak sie pojawilo mleko to lepiej nie ruszac samemu:roll: jak dotykasz robiac np. oklady pobudzasz gruczoly:razz: lepiej idz do weta i za pare zł. dostaniesz tablety jak bedzie dojna krowa to mleko sprzedacie :evil_lol: [quote name='kwiatek82']Dużo zdrówka dla Tigerki :*[/quote] dziekujemy kwiatuszku:loveu: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Alla .............. ty zboczeńcu:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [B]buahahahahahah[/B] [COLOR=DarkRed][B]se kropelki kupiłaś............ źle???:razz::razz: [COLOR=Black]tak se kupiłam:diabloti: [/COLOR] zawsze se możesz tez okropelkowac i bedzie jakbyś socie COŚ kupiła:eviltong: [COLOR=Black]hahahaha nono zaraz se kroplne i sie lepiej poczuje:diabloti:[/COLOR] witka koffana:loveu: [/B][/COLOR][/quote] doberek:loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Efff ty sknerusko:loveu::evil_lol: Co to dla ciebie 45 zł- phhhiiii pikiuś:diabloti: [COLOR=Black]:cool1: sioo siło nieczysta[/COLOR] A tak poza tym to masz jakies foty Tigry na których ona nie poszukuje:cool1::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahaha yyyyy chyba cos tam mam:evil_lol: dzis jest weekend dzis jest weekend:loveu::multi: oo a tak wyglada oko czasami( fota kiepska :/ ale widac taka wybroczyne białą :razz:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/221/c0aa4acb993894aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/221/6e7b7244d2794735.jpg[/IMG][/URL]